Jdi na obsah Jdi na menu
 


Televizní debata

 

 Scénář televizní debaty ze dne 7.11. 2014,
moderátor pořadu: HOVDr. Ribana Sekaná, dr. h. c (v pořadu pod zkratkou RS)
její host: Doc. Dr. Věnceslava Řezaná, dr. h. c. (v pořadu pod zkratkou VŘ)
 
RS: "Vážení televizní diváci, milí posluchači, dnešní téma našeho pravidelného televizního cyklu Žhavá témata doby zní: Mučící nástroje v partnerských vztazích ano nebo ne?
Na názor se dnes zeptáme osoby nejpovolanější a nejfundovanější - výkonné ředitelky nádnárodní společnosti Výroba řezných a sečných rárohů, tedy VŘSR, docentky doktorky Věnceslavy Řezané, honoris causa.
V současné době se velmi často polemizuje nad využitím, nedejbůh zneužitím různých donucovacích prostředků v partnerských vztazích. Jsou zde patrny dva tábory - na jedném břehu stojí ženy, něžné pohlaví, zastávající názor poklidného, pokorného, smířlivého řešení veškerých partnerských kolizí až krizí.
Na druhé straně břehu stojí emancipované amazonky, jdoucí si přesvědčívě a pevně za svým cílem - "podpantoflovat, podpantoflovat, podpantoflovat."
 A právě nikdy nekončící dialog mezi oběma nesmiřitelnýmí tábory žen přivádí na světlo boží tolik diskutovanou novinku firmy "Mučačos", jejímž základním výrobním artiklem jsou donucovací prostředky inspirované dobou středověké inkvizice a paní docentka Věnčeslava Řezaná, kterou tímto srdečně vítám v našem pořadu, nás seznámí s nejnovějšími trendy doby. Paní docentko, máte slovo."
 
VŘ: "Hlavní trend a hlavní focus všech našich řezných a sečných rárohů je docílit maximální efektivitu v minimálním čase a při minimálních nákladech. K tomu směřují všechny naše řezné a sečné rárohy.
Dovolte mi příklad z vlastní praxe o využití nástroje hrototluč v naší domácnosti..." ( Dáma líčí masakr vlastního chlopka hrototlučem).
 
RS: "To je skvělý  příklad, paní docentko, takže hrototluč obstál a můžeme je tedy vřele doporučit všem dámám. Máte také rárohy zaměřené na dlouhodobé tvarování mužské nezkrotné a vzpurné povahy? Co na ně zabírá? S jakou novinkou jdete na trh?"
 
VŘ: "Po výplatě při pravidelné měsíční stojce pověsit chlopka za hnáty palicí dolů, aplikovat elektrody na jeho chlupaté kotníky a zesílenou vibrací docílit získání i těch nejzašitějších drobáků z útrob svého chlopka. Tento úžasně účinný přístroj se dostává na náš trh za zavádějící cenu 999-korun čistá ruka i s DPH."
 
RS: "Tak tomu říkám nabidka! Ženy, co vy na to? Taky už mám jeden exemplář doma. Paní docentko, mohou se ženy dopídit mučidel i za lidovější ceny?"
 
VŘ: "Naše firma nabízí mechanické přístroje bez dálkového ovládání, například palečnice utahované nepěstenými pářaty jejich majitelky nebo ocelová jehla vbodnutá do nejcitlivějšího místa arogantního chlopka. Všechny další rárohy najdete na našem e-shopu a také na všech slevových portálech typu "kup za kajdu, získej majdu".
 
RS: " Když se dívám do svých materálů, vidím, že některé divačky tíhnou k metodám založeným na pozitivní motivaci, co můžete tedy nabídnou pro kapku zjemnělé nátury?"
 
VS: "Osvědčené jsou brýle Erotikon, které na pouhý klik vyděšené dámy, že její chlopek není doma, spustí na jeho brýlích promítání jejich erotických fotografií. Snad jedinou nevýhodou je, že dotyčná dáma prošla koncentrákem, ústavní výchovou anebo trpí těžkou anorexiií."
 
RS: "Paní docentko Řezaná, jak vidím, vaše firma má prostě skvělou budoucnost před sebou a je jen otázkou času, kdy ovládne český i světový trh. Jsem ráda, že jsem vás mohla představit a doufám, že vás opět brzy přivítám, abyste zodpověděla dotazy divaček v některém z našich dalších pořadů. Děkuji Vám za rozhovor a přeji pěkný večer Vám i všem divákům."

 
 

 

Portrét


Facebook

1volny čas

Zpětné odkazy

Katalog odkazů MSSDesign

Increase Website Traffic Katalog stránek  Pan Odkazy: získat kvalitní odkaz na webové stránky . PageRank http://pagerank.jklir.net/ranky/d3d3LnBlc2FrLmV1

Katalog Harry

');

Banery

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

');

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

');

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

');

přeložit

Sociální Backlink Kontrola Zkontrolujte pozice při vyhledávání Search Saturation Check

');

Share

Google

    Bookmark and Share     

Share on APSense

');
');
');

Twitter

Free SEO Tools

CZIN.eu

');

zanox


');


Statistiky

Online: 19
Celkem: 2978770
Měsíc: 28645
Den: 966

 
 

Geo Visitors Map  web analytics http://www.games-casino.us