Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.facite.com/site/index.php?R=demo&R1=24980

   Registrujte se Návštěvní kniha   [60 příspěvků]

Pešák  Email  Site web 22/02/2011 - 19:24 Administration
http://1pesak.rajce.idnes.cz/
 
drzost  Email  Site web 01.03.2011 - 17:07 Administration
dobrý večer všem
Chci tuto stránku otevřít
děti s videohrami
spousta věcí, sbohem všem
je děkuji

Le Gall Jean Rene
 
I  Email 12.07.2009 - 11:32 Administration
SLT
 
:) 09/11/2009 - 11:45 Administration
Coucouu!
 
LOL 09/11/2009 - 11:44 Administration
LOL
 
Maped 09/11/2009 - 11:24 Administration
Jsem souhlasím
 
 
  Další 

 

 

 

 

 

 


 http://www.seosurf.cz/hits.php?id=792

fb_comments

www.panoramio.com/lookaround/34295504
 >
 Bolševicke opatřeni v Ostravě, kdy tramvajky a jina zařizeni pro hromadny odsun pracujicich na šichtu a ze šichty jezdi v době vyhlašeneho krityckeho stavu ovzduši zdarma, probudilo ze spanku krvežiznive tvory, zvane revizionysti. Bolševici na radnici se rozhodli, že když se řekne, že je ve vzduchu moc sajrajtu, daju do všeckych tramvajek cedulky SMOG a tym padem se može jezdit zadarmo.Tymto užasnym opatřenim zrobili obrovsku radost předevšim všeckym blbcum, keři se kupuju legitky, měsičniky a jine předplacenky na tuto legračni dopravy. Na počet cestujicich v tramvajkach toto opatřeni nema žaden vliv, na smrad ve vzduchu tež ni, a tak jedinym neviditelnym vysledkem, že město plati z našich peněz za každy taky den miliony dopravnimu podniku.
 Největši sranda ale je na trati legendarni tramvajky čislo 5. To je ta trať, kaj dopravaci čas od času pušťaju tramvajky proti sobě, aby otestovali, jestli se na jednokolejne trati vyhnou. Zatim nebyli uspěšni. A tak na nastupni stanici Vřesinska šofer da cedulku SMOG a hlasič ohlasi, že se jede zadarmo. O zastavku dal na stanici Kupaliště schova cedulku SMOG a ohlasi, že konči takzvana městska zona, a tak je třeba cvaknut listek. A taky že ja. Enem co se tramvajka rozjede, ze sedaček se zvednu tři hromotluci v unyformach a začnu lustrovat dusici se kuřata, děcka, baby s nakupem a chlopy ze šichty. Musí postupovat rychle, bo mimoměstska zona trva kratce, enem dvě zastavky. Už dalši stanica Krpole totiž zase patři do městske zony, takže šofer vytahne cedulu a zase se jede zadarmo. Na chvilu. Už dalši stanica je mimoměstska a tak komedyje pokračuje aji s cedulama, aji s hlašenim, aji s unyformovanyma revizijonystama vybirajicima pokut
 y masne jak cyp. Eště štěsti, že smog je dysciplinovany a vyskytuje se enem v tarifnich zonach 1-4. Tuž a tak tady žijem. Mam rad moju bolševicku radnicu, bo ma smysl pro humor a originalně vymyslela pokračovani akce Nemysliš, zaplatiš.

p1050408.jpg

1pesakrajče.net

 

Náhledy fotografií ze složky OSTRAVSKÁ SOPKA EMA