Jdi na obsah Jdi na menu
 


NABÍDKA BEZPLATNÉHO 1

5. 6. 2009
 

   
 
                       
* Podmínky poskytování služeb
Nabídka bezplatného vyzvánecího tónu je pouze pro predplacené uživatele s kompatibilními telefony na T-Mobile, O2 a Vodafone. Toto je Funmobile Poly vyzvábecí tóny. Prihlášením se ke službe a zadáním vašeho osobního PIN kódu, který bude zaslán na císlo vašeho mobilu, které jste uvedli na této webové stránce, uznáváte, že jste predplatiteli naší služby. UŽIVATELÉ T-MOBILE, O2 A VODAFONE bude úctován na 79 Kc týdne a získám 5 kredity Poly vyzvábecí tóny týdne. Všechny plány podléhají Podmínkám poskytování služeb. Nezletilé osoby mladší 18 let musí mít souhlas rodicu. Nevyužité kredity nebudou prevedeny do dalšího mesíce (viz Podmínky poskytování služeb). Uplatnují se standardní poplatky operátoru (WAP, GPRS, SMS) . Tento poplatek bude úctován na úcet vašeho mobilního telefonu nebo bude odecten z vašeho predplaceného zustatku. Pro pomoc zašlete text "HELP" na 90041.Pro zrušení plánu zašlete kdykoliv text "STOP PL" na 90041. V prípade dotazu prosím kontaktujte zákaznické služby na support@funmobilecz.com or call 420 2 46019286. Mohou být úctovány další poplatky.

Odhlásit se z mailinguNABÍDKA BEZPLATNÉHO VYZVÁNECÍHO TÓNU

Pro získání vašeho BEZPLATNÉHO vyzvánecího tónu prosím zašlete "GIFT" na 90041


***Nabídka bezplatného vyzvánecího tónu: K získání BEZPLATNÉHO vyzvánecího tónu není nutné žádné prihlášení. Jednoduše pošlete sms zprávu s "GIFT" na 90041. Úctují se bežné operátorovi sazby za zprávy a data. Tato nabídka se vztahuje pouze na jeden polyfonní vyzvánecí tón zvolený Funmobile a je zcela oddelena od dalších nabídek obsahu na této stránce.Pozadí Funmobile:

Funmobile vyvíjí a vydává celou radu vyzvánecích tónu, loga, MMS, témata a inovativní hry, které obohacují život mobilních telefonu o legraci. Funmobile má více než 4 000 upravených vyzvánecích tónu, nejnovejší, nejméne konvencní a neskvelejší hudbu ve meste! Hledáte v naší nabídce vašeho oblibeného umelce? Níže uvádíme dostupného zdurazneného umelce.