Jdi na obsah Jdi na menu
 


pojišténí

28. 8. 2009

 

 

 
 
Garance kvality a nejnižší ceny! To je Pojištění.cz
 
 

Pojištění.cz

 
 
 
 
 
 
Pojištění on-line
 
 

Pojištění on-line

 
 
 
 
 
Pojištění přes kontaktní formulář
 
 

Pojištění přes kontaktní formulář

 
 
 
 
 
Krátce o Pojištění.cz
 
 

Pojištění - Pojištění nejvýhodněji a nejrychleji a nejlevněji sjednáte na Pojisteni.cz. Snadná a rychlá cesta k pojištění. Levné pojištění, pojištění online, pojištění snadno a rychle.

Pojisteni.cz = Pojištění  = profesionální prodejce pojištění - nejlevnější pojištění a nejkvalitnější pojištění v ČR.

Pojištění .cz = Nejširší nabídka online pojištění v ČR! Zadej, porovnej a objednej! Okamžitě vidíte porovnání nabídek pojištění a stavebního spoření, které jsou na trhu. Máte-li nárok na slevy z pojištění, tak jsou automaticky zohledněné v nabídce pojištění.

Pojištění .cz = Nejlevnější a nejvýhodnější online pojištění v ČR!

Porovnejte jednotlivé druhy pojištění, porovnejte snadno a rychle nabídky pojištění jednotlivých pojišťoven působících na trhu. Internetové pojišťovací centrum - Pojištění .cz (Pojisteni .cz) nabízející nejlevnější pojištění v ČR najdete v každém počítači, který je připojen k internetu.

Produkty nabízené na Pojištění.cz: pojištění vozidel (povinné ručení, havarijní pojištění), zdravotní pojištění, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu (tzv. pojištění na blbost), pojištění proti pokutám, pojištění právní ochrany, úrazové pojištění, pojištění zvířat a domácích mazlíčků, pojištění cizinců, pojištění majetku,

Nově nabízíme i  stavební spoření a penzijní připojištění. Brzo budou v nabídce i nejvýhodnější hypotéky.

Pojištění.cz spolupracuje s: Allianz pojišťovna, a.s., AMCICO AIG Life - PRVNÍ AMERICKO - ČESKÁ POJIŠŤOVNA, a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., ČSOB Pojišťovna, a.s., D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s., Generali Pojišťovna, a.s., MAXIMA pojišťovna, a.s., Slavia pojišťovna, a.s., Triglav pojišťovna, a.s., UNIQA pojišťovna, a.s., VICTORIA-VOLKSBANKEN pojišťovna, a.s., Wüstenrot pojišťovna, a.s.Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.Stavební spořitelna České spořitelny, a.s., Wüstenrot stavební spořitelna, a.s., Mondial Assistance, ING Penzijní fond, a.s., Penzijní fond České pojišťovny, a.s., Penzijní fond České spořitelny, a.s. V současné době jednáme i  dalšími subjekty nabízejícími pojištění tak, aby byla naše nabídka pojištění online co nejširší.

Nepreferujeme žádnou pojišťovnu. Žádná pojišťovna nemá v našich kalkulacích přednost. Porovnání pojistných produktů vybírá konkrétnímu klientovi nejlepší nabídku pojištění z aktuální nabídky pojištění a spoření  na trhu.

Upozorňujeme, že Pojištění.cz je registrovaný nezávislý pojišťovací makléř a pojišťovací agent, který podléhá dohledu ČNB - Česká národní banka.

Pojištění .cz nabízí v současné době následující pojistné produkty (pojištění), které je možné sjednat on-line, přičemž kalkulaci pojištění získáte hned. Cestovní pojištění, povinné ručení, pojištění odpovědnosti za škodu (tzv. pojištění na blbost), pojištění proti pokutám, úrazové pojištění, pojištění zvířat a domácích mazlíčků, pojištění cizinců, pojištění majetku a stavební spoření. Další pojistné produkty jsou zpracovávány a kalkulovány ručně - havarijní pojištění, životní pojištění, penzijní pojištění a hypotéky.

Novinka na trhu pojištění! Nabízíme revizi stávajících pojistných smluv, vypracování nové - lepší a výhodnější - nabídky pojištění. Revize pojištění (pojistná smlouva) jsou zdarma a jedině díky službe revize pojistných smluv můžete ušetřit a získat levné a kvalitní pojištění online.

Garance kvality pojištění! Nikam nemusíte a pojištění vyřídíte v teple svého domova a přitom získáte porovnání všech produktů pojištění na trhu. Pojisteni.cz = Pojištění.cz = profesionální prodejce pojištění online - nejlevnější pojištění a nejkvalitnější pojištění v ČR.

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

http://video.google.com/videoranking?hl=en

http://www.msnbc.msn.com/

http://www.divx.com/

 

 
 

 

Portrét


Facebook

1volny čas

Zpětné odkazy

Katalog odkazů MSSDesign

Increase Website Traffic Katalog stránek  Pan Odkazy: získat kvalitní odkaz na webové stránky . PageRank http://pagerank.jklir.net/ranky/d3d3LnBlc2FrLmV1

Katalog Harry

');

Banery

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

');

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

');

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

');

přeložit

Sociální Backlink Kontrola Zkontrolujte pozice při vyhledávání Search Saturation Check

');

Share

Google

    Bookmark and Share     

Share on APSense

');
');
');

Twitter

Free SEO Tools

CZIN.eu

');

zanox


');


Statistiky

Online: 18
Celkem: 3010868
Měsíc: 32096
Den: 1201

 
 

Geo Visitors Map  web analytics http://www.games-casino.us