google-site-verification=U4M0M5CVI8bypRT4sykBETcx6KXvjVFxFxBFPMJyMd8

Německo památky
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Německo památky

 

Newsletter Praha, květen 2014
Vážené cestovatelky, vážení cestovatelé,
opět vám přinášíme nejnovější informace týkající se Německa. V tomto vydání newsletteru pro vás máme soutěž o cestu po Německu, novinky o památkách světového dědictví UNESCO v Německu, také informace o oslavách 25. výročí od pádu berlínské zdi a znovu sjednocení Německa. Pozveme vás do Berlína, Lipska, Bremerhavenu a Kielu, kde se již v květnu koná proslulý festival Kieler Woche.


Přejeme vám spoustu inspirace a příjemné čtení!

Vaše Německá turistická centrála
Aktuální témata v Newsletteru
» Soutěžte o cestu po Německu  
» 25 let od pádu zdi, 25 let od sjednocení  
» Lipsko - město tisíce tváří  
» Bremerhaven - malá ale silná sestřička proslulých Brém  
» Kieler Woche - svátek pro milovníky vodních sportů  
©Weltkulturerbe Völklinger Hütte
©Weltkulturerbe Völklinger Hütte
Soutěžte o cestu po Německu
Letošní rok je ve znamení památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO . Pro ty, kteří mají rádi jedinečné kulturní a přírodní památky, tady máme skvělousoutěž . Vytvořte si svou vlastní trasu, nebo si vyberte některou z již existujících a hrajte s námi o pobyt v Německu. Výhra zahrnuje ubytování na dvě noci, letenku a cestu vlakem po Německu, stejně tak jako vstupenky do vybraných památek UNESCO. Držíme palce!
» Soutěžit můžete zde
©visitBerlin, W. Scholvien
©visitBerlin, W. Scholvien
25 let od pádu zdi, 25 let od sjednocení
Kdo by to byl řekl, že je to již téměř 25 let, kdy padla berlínská zeď rozdělující celé Německo? V letošním roce si tyto události spojené s následným sjednocením bývalého východního a západního Německa (Berlína ) připomíná celé Německo. V Berlíně se můžete vydat na kole s průvodcem (i bez něj) po trase vedoucí podél berlínské zdi, navštívit dechberoucí Assisiho panorama u Check Point Charlie, nebo Black Box muzeum naproti přes ulici. Tip: 9. 11. 2014 se budou konat velkolepé oslavy k 25. výročí pádu Berlínské zdi.
» Více informací o Berlíně
©LTM GmbH, A. Schmidt
©LTM GmbH, A. Schmidt
Lipsko - město tisíce tváří
Lipsko - na první pohled vás sice neohromí pompézními historickými budovami jako Drážďany, ale láska na druhý pohled by z toho přeci jen být mohla. Saská metropole vás okouzlí svou moderní, dynamickou atmosférou, která souzní s nádhernou okolní přírodou. Ve městě to opravdu žije, navštívit můžete mnoho kaváren, hospůdek, muzeí a také historické nákupní pasáže, nebo také tradiční trhy s nabídkou regionálních produktů. Okolí Lipska obklopuje idylická krajina plná jezer, parků a cyklostezek. Lipsko si užijí požitkáři, milovníci kultury i hudby, dobrého jídla a pití a také sportovci. 
Tip: 9. 10. 2014 slavnosti světla.
» Více o Lipsku
©dpa
©dpa
Bremerhaven - malá ale silná sestřička proslulých Brém
Asi všichni znáte pověst Brém spojenou s hanzou a brémskými muzikanty. Věděli jste ale, že jen necelou hodinku cesty odtud se nachází krásné přístavní městečko Bremerhaven ? Vidět zde můžete 4. nejvytíženější přístav Evropy, skvělý výhled se naskýtá z terasy hotelu Atlantic. Doporučujeme třeba i návštěvu Klimahausu, milovníkům techniky pak zdejší ponorku "Wilhelm Bauer", nebo muzeum lodí. V těsné blízkosti přístavu jsou i další atraktivity - muzeum emigrantů, ZOO a historické muzeum. Neváhejte a vydejte se na cestu plnou překvapení a zážitků.
» Více o Bremerhavenu
© Kiel Marketing e.V., Eva Zeiske
© Kiel Marketing e.V., Eva Zeiske
Kieler Woche - svátek pro milovníky vodních sportů
Rok se s rokem sešel a je to opět tady. Narozeniny Hamburského přístavu jsou za námi a v červnu se již můžete těšit na další velkou akci spojenou s vodou. 21. - 29. 6. 2014 se totiž koná velký festival pod otevřeným nebem. Kde: v Kielu ve spolkové zemi Šlesvicko Holštýnsko . Co na vás čeká - program plný závodů lodí, huby, tance, zpěvu, dobrého jídla a pití a to přímo u Baltského moře.Tip: rychle a pohodlně se sem dostanete např. přes Hamburg přímými lety s Germanwings.
» Více o Kielu
 

Náhledy fotografií ze složky HUKVALDY, HRAD, OKOLÍ A JANÁČEK

 

 

Portrét


Facebook

1Překledač

Click Here!
');

Banery

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

');

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

');

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

');

semruch


');

Share


');
');

Twitter

Free SEO Tools

CZIN.eu

');


Statistiky

Online: 4
Celkem: 3392982
Měsíc: 29481
Den: 1079

 
 

Geo Visitors Map  web analytics http://www.games-casino.us Web
Analytics