P E S A K - Sport - EURO 2008 google-site-verification: google941825989d4d1ad0.html
Jdi na obsah Jdi na menu
 


EURO 2008

4. 6. 2008
Google

Translate Text

<><><><>
Original text:Translation: Arabic » Czech
 
Zobrazit aDear Vážený pane / Vážená paní,
Vypořádat se s velkým počtem e-mailů zaslaných uefa.com, často kladené otázky (FAQ) sekce byla zřízena na adrese: http://www.uefa.com/uefa/faq/index.html. FAQ sekce je navržena tak, aby odpovědi na otázky vás - uživatelů - zeptejte se nejčastěji. FAQ budou pravidelně aktualizovány tak, aby aktuální problémy jsou také zahrnuty. Obraťte se prosím na této stránce.

Pro informace o UEFA EURO 2008 ™, přečtěte si prosím Často kladené dotazy na adrese: http://support.euro2008.uefa.com 
Informace o prodej lístků na UEFA EURO 2008 ™ je k dispozici zde: http://www.uefa.com/competitions/euro/organisation/ticketing/overview.html. Informace o vydávání lístků pro rok 2008, UEFA Champions League Konečné je k dispozici zde: http://www.uefa.com/competitions/ucl/ticketing/newsid=664977.html. Prosím rovněž odkaz na tyto stránky pro informace o kteří se můžete obrátit s případnými dotazy ohledně objednávání vstupenek.

Aktuální pracovní příležitosti a v UEFA Euro 2008 SA lze nalézt zde: http://www.uefa.com/uefa/recruitment/index.html a zde http://www.uefa.com/competitions/euro/Recruitment/index . Html. Použijte prosím příslušných formulářů, které se vztahují.
Novináři by měli kontaktovat UEFA médií na stole +41 (0) 848 04 27 27 nebo odkazovat na tyto stránky na otázky o akreditaci: http://www.uefa.com/uefaMediaServices/Accreditation/index.html.
Chcete-li komentovat fotbalové záležitosti, prosím, navštivte uefa.com 's fórem na adrese: http://www.uefa.com/fanzone/forums/index.htmx.
Pokud chcete dostávat e-maily s novinkami z uefa.com, změnit nebo zrušit předplatné, klikněte prosím zde: http://www.uefa.com/fanzone/NewsLetter/index.htmx. Pokud jste zapomněli heslo pro váš účet uefa.com, klikněte zde: http://www.uefa.com/users/RememberPassword.htmx.

Pro informace o uefa.com 's video služby, klikněte prosím zde: http://support.video.uefa.com

Pro pomoc s vaší fantazii fotbalový tým, odkazujeme na http://en.uclfantasy.uefa.com/M/help.mc (UEFA Champions League), http://en.ucupfantasy.uefa.com/M/help. mc (UEFA Cup) nebo http://en.euro2008fantasy.uefa.com/M/help.mc (UEFA EURO 2008 ™).

Děkujeme Vám za Váš email a za Váš zájem o uefa.com.
S pozdravem,
uefa.com
Arabic
 
»
Czech
 
Translate
Suggest a better translation

Translate a Web Page

Arabic
 
»
Czech
 
Translate
 
 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishMagyarDeutschSlovenčina


1Překledač

FreeWebSubmission.com Click Here!

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

leadsleap

FreeWebSubmission.com

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

semruch

 SEMrush
Web
Analytics Made Easy - StatCounterTwitter

Free SEO Tools

Website Monitoring - InternetSupervision.com Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools Search Engine Submission and OptimizationStatistiky

Online: 18
Celkem: 4612669
Měsíc: 49781
Den: 1955