Jdi na obsah Jdi na menu
 


EURO 2008

4. 6. 2008
Google

Translate Text

<><><><>
Original text:Translation: Arabic » Czech
 
Zobrazit aDear Vážený pane / Vážená paní,
Vypořádat se s velkým počtem e-mailů zaslaných uefa.com, často kladené otázky (FAQ) sekce byla zřízena na adrese: http://www.uefa.com/uefa/faq/index.html. FAQ sekce je navržena tak, aby odpovědi na otázky vás - uživatelů - zeptejte se nejčastěji. FAQ budou pravidelně aktualizovány tak, aby aktuální problémy jsou také zahrnuty. Obraťte se prosím na této stránce.

Pro informace o UEFA EURO 2008 ™, přečtěte si prosím Často kladené dotazy na adrese: http://support.euro2008.uefa.com 
Informace o prodej lístků na UEFA EURO 2008 ™ je k dispozici zde: http://www.uefa.com/competitions/euro/organisation/ticketing/overview.html. Informace o vydávání lístků pro rok 2008, UEFA Champions League Konečné je k dispozici zde: http://www.uefa.com/competitions/ucl/ticketing/newsid=664977.html. Prosím rovněž odkaz na tyto stránky pro informace o kteří se můžete obrátit s případnými dotazy ohledně objednávání vstupenek.

Aktuální pracovní příležitosti a v UEFA Euro 2008 SA lze nalézt zde: http://www.uefa.com/uefa/recruitment/index.html a zde http://www.uefa.com/competitions/euro/Recruitment/index . Html. Použijte prosím příslušných formulářů, které se vztahují.
Novináři by měli kontaktovat UEFA médií na stole +41 (0) 848 04 27 27 nebo odkazovat na tyto stránky na otázky o akreditaci: http://www.uefa.com/uefaMediaServices/Accreditation/index.html.
Chcete-li komentovat fotbalové záležitosti, prosím, navštivte uefa.com 's fórem na adrese: http://www.uefa.com/fanzone/forums/index.htmx.
Pokud chcete dostávat e-maily s novinkami z uefa.com, změnit nebo zrušit předplatné, klikněte prosím zde: http://www.uefa.com/fanzone/NewsLetter/index.htmx. Pokud jste zapomněli heslo pro váš účet uefa.com, klikněte zde: http://www.uefa.com/users/RememberPassword.htmx.

Pro informace o uefa.com 's video služby, klikněte prosím zde: http://support.video.uefa.com

Pro pomoc s vaší fantazii fotbalový tým, odkazujeme na http://en.uclfantasy.uefa.com/M/help.mc (UEFA Champions League), http://en.ucupfantasy.uefa.com/M/help. mc (UEFA Cup) nebo http://en.euro2008fantasy.uefa.com/M/help.mc (UEFA EURO 2008 ™).

Děkujeme Vám za Váš email a za Váš zájem o uefa.com.
S pozdravem,
uefa.com
Arabic
 
»
Czech
 
Translate
Suggest a better translation

Translate a Web Page

Arabic
 
»
Czech
 
Translate