TMCnet google-site-verification: google941825989d4d1ad0.html
Jdi na obsah Jdi na menu
 


TMCnet e Zpravodaje

  www.tmcnet.com/

 www.tmcnet.com/community/member/events.aspx

 

 http://WebsitesOnTV.com/pesak

M2Mevolution.com/magazine 

 

 

Můžete si také jednoduše klikněte na tlačítko přístupné z této stránky 

 

 

TISKOVÁ ZPRÁVA 

Gold Sponzoři Připraveno k bot na ITEXPO východ

Adtran, Commlogik, 888VoIP, Sagemcom, Sangoma, snom, tw telecom, Vitelity, Voxbone a 
Yealink partnerem ITEXPO poskytnout podrobné sítí příležitostí pro odvětví telekomunikací 
Vedoucí 30.ledna-únor 1 v Miami

Norwalk, CT - 12. prosince 2012 - TMC oznámila vzrušující lineup zlatých sponzorů ITEXPO Miami 2013 , včetně Adtran, Commlogik, 888VoIP, Sagemcom, Sangoma, SNOM, tw telecom, Vitelity, Voxbone a Yealink. ITEXPO, největší světový komunikační technologie událost, se bude konat 30.ledna-01.2.2013 v Miami Beach Convention Center v Miami, Florida. 

Sponzoři získají zvýšenou expozici a přístup k tisícům komunikace a technologie komunity vůdců, které každoročně navštěvují událost. ITEXPO Miami přivítá na vysoké úrovni manažerů z firem všech velikostí a odvětví IP Communications průmyslu, neboť shromáždit do sítě, vzdělávat a společně se učit a od sebe navzájem.

ITEXPO Miami 2013 Gold Sponzoři patří:

 • Adtran , přední světový poskytovatel síťových a komunikačních zařízení s inovativním portfoliem více než 1700 řešení pro použití v poslední míle dnešních telekomunikačních sítí. Široce nasazené dopravci, distribuovaných podniků a malých a středních podniků (SMB), Adtran Řešení síťové zařízení umožňují hlas, data, video a internet komunikace ve infrastruktury měď, vlákna a bezdrátové sítě.
 • Commlogik , jeden z předních dodavatelů IP koncových bodů, z IP telefonů do jednotek pro videokonference, ve všech se pohybuje od jednoduchých, entry-level IP telefony do podnikové třídy IP multi-line výkonných telefonů. V videokonference trhu, Commlogik dodávky z HD jednokanálových systémů pro videokonference na multi-monitor full-ponoření telepresence pokojů. Commlogik rovněž konferenční telefon (analogový a IP), Wi-Fi telefony, bezdrátové IP telefony, USB telefony a dokumentů kamery.
 • 888VoIP , světově preferovaným zdrojem pro VoIP systémy telefonní (IP-PBX) a VoIP komunikační produkty pro prodejce a podniky, slouží více než 10.000 firemních zákazníků po celém světě. Po celá léta, VoIP prodejců a integrátorů se spoléhal na zkušeného a profesionální tým 888VoIP je být v jejich důvěryhodným poradcem, v poslední době díky své VIP (Value Partnerství) partnerský program. Výrobci počítat zkušeného personálu 888VoIP tyto a síť certifikovaných prodejních partnerů kvalifikovaně zvládnout distribuci produktů, technickou podporu, záruční řízení, a řešení integrace.
 • Sagemcom , Sagemcom je XMediusFAX je rychlý, bezpečný a robustní IP fax server řešení, které se ukázalo jako vedoucí postavení na trhu v boardless (software-only) T.38 Fax over IP. Po dobu pěti po sobě jdoucích let, to zařadil # 1 na globálním trhu IP fax (trh propagoval Sagemcom v roce 2002), a sbírala četné IP telefonie ocenění.
 • Sangoma , přední poskytovatel hardwarových a softwarových komponent, které umožňují nebo podporují IP komunikační systémy jak pro telekomunikační a Datacom aplikací. Sangoma se představí svoji novou řadu Gateway Media nedávno acquiredfrom VegaStream stejně jako IP-PBX aplikace partneři. Podniky, malé a střední podniky a dopravci ve více než 150 zemích se spoléhají na technologii Sangoma je jako součást svých kritických infrastruktur.
 • snom , která poskytuje VoIP produkty, především na základě open-standardní protokol SIP pro hlasovou komunikaci. Snom se odlišuje díky své vysoké bezpečnostní standardy a množství funkcí, které dělají každodenní komunikaci v oblasti obchodu výrazně jednodušší.
 • tw telecom , vydal spravovaných dat, internet a řešení hlasových sítí pro podniky a velké organizace po celých Spojených státech více než 20 let. Jako jeden ze tří největších poskytovatelů Business Ethernet v národě, se připojují další komerční budovy, aby jejich vnitrostátní optické sítě, než kdokoli jiný. 
   
 • Vitelity Communications , lídr v oblasti velkoobchodu VoIP, fax a SMS služby, které si klade za cíl vybudovat největší robustní hlasové infrastruktury pro zajištění zákazníci získat nejlepší kvalitu hlasu a dostupnost na trhu dnes.
 • Voxbone , jednička na trhu v oblasti poskytování celém světě geografických, bezplatná a iNum ® telefonních čísel. Společnost dodává vysoce kvalitní příchozí komunikaci (často odkazoval se na jako přímou provolbou, nebo DID) z více než 50 zemí a více než 4000 měst. Voxbone umožňuje Internetová komunikace poskytovatelů služeb, globální dopravce a vnitrostátní provozovatelé rozšířit dosah svých hlasových služeb v mezinárodním měřítku, rychle a s omezenými náklady.
 • Yealink , průmysl-přední poskytovatel VoIP řešení telefonu a IP komunikace. Firmy si vybrat Yealink k tomu, aby jejich geograficky rozptýlených pracovní sílu komunikovat a spolupracovat efektivněji a produktivněji na vzdálenosti. Prostřednictvím služby poskytované Yealink, lidem spojit a spolupracovat z jejich počítačů, zasedací místnosti, učebny, a mobilní stanovování.

"Jako sponzoři ITEXPO východu, Adtran, Commlogik, 888VoIP, Sagemcom, Sangoma, SNOM, tw telecom, Vitelity komunikace, Voxbone a Yealink bude jednat s odvětví top koncoví uživatelé, prodejců, developerů, poskytovatelů služeb, médií a analytiků k projednání a zkoumat nejnovější vývoj v oblasti komunikačních technologií, "řekl Rich Tehrani, TMC generální ředitel a předseda ITEXPO konference. "Jsme rádi, že se všechny tyto inovačních firem na palubě, a těšíme se na jejich účast s ITEXPO východě v Miami."

Registrace pro ITEXPO Miami je nyní otevřena, na omezenou dobu pouze Platinum průkazů jsou jen 99 dolarů. Informace o vystavovatelů nebo sponzorství příležitostí pro ITEXPO Miami, kontakt Joe Fabiano , 203-852-6800 x132 . Pro média registraci, kontaktujte Ashley Baster . 

Příjem nejvíce up-to-date výstavní novinky a informace podle pokynů k ITEXPO na Twitteru , # ITEXPO.

ITEXPO Miami 2013 se také hrdě podporován Diamond Reklama Digium, Telefónica; Platinum Sponzoři AudioCodes, NETXUSA, interaktivní inteligence, Sansay; zlatými sponzory: ADTRAN, CommLogik, 888VoIP, Sagemcom, Sangoma, SNOM, tw Telecom, Vitelity, Voxbone a Yealink.

O TMC: 
TMC je globální, integrovaná mediální společnost, která pomáhá klientům budovat komunity v tisku, osobně a on-line. TMC vydává více časopisů včetně ZÁKAZNÍKA ,internetová telefonie , M2M evoluce a cloud computing . TMCnet je číst tolik jako 1500000 unikátních návštěvníků každý měsíc, a je hlavním zdrojem zpráv a článků pro komunikaci a technologie průmyslu. TMC je také výrobcem ITEXPO , přední světový B2B komunikace událost, stejně jako průmysl akce:. M2M Evolution, Cloud4SMB Expo, DevCon5, Super Wi-Fi Summit, CVX, Asterisk svět; StartupCamp, a více Navštivte TMC události na Úplný seznam a další informace.

Média a analytik Kontakt: 
Sue O'Keefe 
Connect2 komunikace 
(508) 494-7771 
sue.okeefe @ connect2comm.com

FreeRotator.Com

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky KASEMATY ŠPILBERK

 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishMagyarDeutschSlovenčina

Facebook


1Překledač

FreeWebSubmission.com Click Here!

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

leadsleap

FreeWebSubmission.com

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

semruch

 SEMrush
Web
Analytics Made Easy - StatCounterTwitter

Free SEO Tools

Website Monitoring - InternetSupervision.com Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools Search Engine Submission and OptimizationStatistiky

Online: 27
Celkem: 4602883
Měsíc: 46829
Den: 1654