Jdi na obsah Jdi na menu
 


TMCnet e Zpravodaje

  www.tmcnet.com/

 www.tmcnet.com/community/member/events.aspx

 

 http://WebsitesOnTV.com/pesak

M2Mevolution.com/magazine 

 

 

Můžete si také jednoduše klikněte na tlačítko přístupné z této stránky 

 

 

TISKOVÁ ZPRÁVA 

Gold Sponzoři Připraveno k bot na ITEXPO východ

Adtran, Commlogik, 888VoIP, Sagemcom, Sangoma, snom, tw telecom, Vitelity, Voxbone a 
Yealink partnerem ITEXPO poskytnout podrobné sítí příležitostí pro odvětví telekomunikací 
Vedoucí 30.ledna-únor 1 v Miami

Norwalk, CT - 12. prosince 2012 - TMC oznámila vzrušující lineup zlatých sponzorů ITEXPO Miami 2013 , včetně Adtran, Commlogik, 888VoIP, Sagemcom, Sangoma, SNOM, tw telecom, Vitelity, Voxbone a Yealink. ITEXPO, největší světový komunikační technologie událost, se bude konat 30.ledna-01.2.2013 v Miami Beach Convention Center v Miami, Florida. 

Sponzoři získají zvýšenou expozici a přístup k tisícům komunikace a technologie komunity vůdců, které každoročně navštěvují událost. ITEXPO Miami přivítá na vysoké úrovni manažerů z firem všech velikostí a odvětví IP Communications průmyslu, neboť shromáždit do sítě, vzdělávat a společně se učit a od sebe navzájem.

ITEXPO Miami 2013 Gold Sponzoři patří:

 • Adtran , přední světový poskytovatel síťových a komunikačních zařízení s inovativním portfoliem více než 1700 řešení pro použití v poslední míle dnešních telekomunikačních sítí. Široce nasazené dopravci, distribuovaných podniků a malých a středních podniků (SMB), Adtran Řešení síťové zařízení umožňují hlas, data, video a internet komunikace ve infrastruktury měď, vlákna a bezdrátové sítě.
 • Commlogik , jeden z předních dodavatelů IP koncových bodů, z IP telefonů do jednotek pro videokonference, ve všech se pohybuje od jednoduchých, entry-level IP telefony do podnikové třídy IP multi-line výkonných telefonů. V videokonference trhu, Commlogik dodávky z HD jednokanálových systémů pro videokonference na multi-monitor full-ponoření telepresence pokojů. Commlogik rovněž konferenční telefon (analogový a IP), Wi-Fi telefony, bezdrátové IP telefony, USB telefony a dokumentů kamery.
 • 888VoIP , světově preferovaným zdrojem pro VoIP systémy telefonní (IP-PBX) a VoIP komunikační produkty pro prodejce a podniky, slouží více než 10.000 firemních zákazníků po celém světě. Po celá léta, VoIP prodejců a integrátorů se spoléhal na zkušeného a profesionální tým 888VoIP je být v jejich důvěryhodným poradcem, v poslední době díky své VIP (Value Partnerství) partnerský program. Výrobci počítat zkušeného personálu 888VoIP tyto a síť certifikovaných prodejních partnerů kvalifikovaně zvládnout distribuci produktů, technickou podporu, záruční řízení, a řešení integrace.
 • Sagemcom , Sagemcom je XMediusFAX je rychlý, bezpečný a robustní IP fax server řešení, které se ukázalo jako vedoucí postavení na trhu v boardless (software-only) T.38 Fax over IP. Po dobu pěti po sobě jdoucích let, to zařadil # 1 na globálním trhu IP fax (trh propagoval Sagemcom v roce 2002), a sbírala četné IP telefonie ocenění.
 • Sangoma , přední poskytovatel hardwarových a softwarových komponent, které umožňují nebo podporují IP komunikační systémy jak pro telekomunikační a Datacom aplikací. Sangoma se představí svoji novou řadu Gateway Media nedávno acquiredfrom VegaStream stejně jako IP-PBX aplikace partneři. Podniky, malé a střední podniky a dopravci ve více než 150 zemích se spoléhají na technologii Sangoma je jako součást svých kritických infrastruktur.
 • snom , která poskytuje VoIP produkty, především na základě open-standardní protokol SIP pro hlasovou komunikaci. Snom se odlišuje díky své vysoké bezpečnostní standardy a množství funkcí, které dělají každodenní komunikaci v oblasti obchodu výrazně jednodušší.
 • tw telecom , vydal spravovaných dat, internet a řešení hlasových sítí pro podniky a velké organizace po celých Spojených státech více než 20 let. Jako jeden ze tří největších poskytovatelů Business Ethernet v národě, se připojují další komerční budovy, aby jejich vnitrostátní optické sítě, než kdokoli jiný. 
   
 • Vitelity Communications , lídr v oblasti velkoobchodu VoIP, fax a SMS služby, které si klade za cíl vybudovat největší robustní hlasové infrastruktury pro zajištění zákazníci získat nejlepší kvalitu hlasu a dostupnost na trhu dnes.
 • Voxbone , jednička na trhu v oblasti poskytování celém světě geografických, bezplatná a iNum ® telefonních čísel. Společnost dodává vysoce kvalitní příchozí komunikaci (často odkazoval se na jako přímou provolbou, nebo DID) z více než 50 zemí a více než 4000 měst. Voxbone umožňuje Internetová komunikace poskytovatelů služeb, globální dopravce a vnitrostátní provozovatelé rozšířit dosah svých hlasových služeb v mezinárodním měřítku, rychle a s omezenými náklady.
 • Yealink , průmysl-přední poskytovatel VoIP řešení telefonu a IP komunikace. Firmy si vybrat Yealink k tomu, aby jejich geograficky rozptýlených pracovní sílu komunikovat a spolupracovat efektivněji a produktivněji na vzdálenosti. Prostřednictvím služby poskytované Yealink, lidem spojit a spolupracovat z jejich počítačů, zasedací místnosti, učebny, a mobilní stanovování.

"Jako sponzoři ITEXPO východu, Adtran, Commlogik, 888VoIP, Sagemcom, Sangoma, SNOM, tw telecom, Vitelity komunikace, Voxbone a Yealink bude jednat s odvětví top koncoví uživatelé, prodejců, developerů, poskytovatelů služeb, médií a analytiků k projednání a zkoumat nejnovější vývoj v oblasti komunikačních technologií, "řekl Rich Tehrani, TMC generální ředitel a předseda ITEXPO konference. "Jsme rádi, že se všechny tyto inovačních firem na palubě, a těšíme se na jejich účast s ITEXPO východě v Miami."

Registrace pro ITEXPO Miami je nyní otevřena, na omezenou dobu pouze Platinum průkazů jsou jen 99 dolarů. Informace o vystavovatelů nebo sponzorství příležitostí pro ITEXPO Miami, kontakt Joe Fabiano , 203-852-6800 x132 . Pro média registraci, kontaktujte Ashley Baster . 

Příjem nejvíce up-to-date výstavní novinky a informace podle pokynů k ITEXPO na Twitteru , # ITEXPO.

ITEXPO Miami 2013 se také hrdě podporován Diamond Reklama Digium, Telefónica; Platinum Sponzoři AudioCodes, NETXUSA, interaktivní inteligence, Sansay; zlatými sponzory: ADTRAN, CommLogik, 888VoIP, Sagemcom, Sangoma, SNOM, tw Telecom, Vitelity, Voxbone a Yealink.

O TMC: 
TMC je globální, integrovaná mediální společnost, která pomáhá klientům budovat komunity v tisku, osobně a on-line. TMC vydává více časopisů včetně ZÁKAZNÍKA ,internetová telefonie , M2M evoluce a cloud computing . TMCnet je číst tolik jako 1500000 unikátních návštěvníků každý měsíc, a je hlavním zdrojem zpráv a článků pro komunikaci a technologie průmyslu. TMC je také výrobcem ITEXPO , přední světový B2B komunikace událost, stejně jako průmysl akce:. M2M Evolution, Cloud4SMB Expo, DevCon5, Super Wi-Fi Summit, CVX, Asterisk svět; StartupCamp, a více Navštivte TMC události na Úplný seznam a další informace.

Média a analytik Kontakt: 
Sue O'Keefe 
Connect2 komunikace 
(508) 494-7771 
sue.okeefe @ connect2comm.com

FreeRotator.Com

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky KASEMATY ŠPILBERK