Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dralex.tv

Dr. Alex TV

 

The League Of Power
 
Níže najdete zprávy z našeho reklamního sponzora. Náš e-mailový zpravodaj je bezplatná služba, která vám s pomocí našich sponzorů.
 
Vážení čtenáři,

Rychlý kvíz ...

Hádejte, který z těchto investic jsou nejlepší způsoby, jak zbohatnout v roce 2018?
  1. pot akcie
  2. Crypto měna
  3. tech zásoby
  4. Virtuální Ubytovatel Kontroly
Vybírejte pečlivě.

Správná odpověď by mohla obrátit každý 1 $ do $ 5 (nebo více)

S pozdravem,
Shannon Sands
 
 
 
 
 
 
 
Liga síly
 

Malé tajemství skryté

v čistém vidění Není opravdu lepší způsob, jak skrýt věci než v očích.Kouzelníci to dělají po celou dobu. Přimějí vás, abyste se podívali na jejich mávající ruce nebo se soustředili na kus papíru, zatímco ti tajně trikali. 

Podívejte se na logo FedEx.

 

Jsem si jistý, že jste to viděli za půl roku, ale všimli jste si někdy ten skrytý symbol? To je skryté v očích. 

Podívejte se blíže na mezery mezi písmeny. Zjistil jste ještě skrytý symbol? 

Podívejte se na bílý prostor mezi 'E' a 'x'. Je to bílá šipka a návrhář loga je tam účelně hodil. Logo FedEx bylo navrženo v roce 1994 společností Lindon Leader Creative. Návrhář vědomě dal bílou šipku v konstrukci, aby jemně předával rychlost a účinnost. 

Je snadné si všimnout, že víte, že je to tam. Někdy jsou věci v jasném pohledu skryty. Tohle společnosti dělají takové věci. Skryjí zprávy a významy přímo před našimi očima. Pokud víte, co hledat, můžete pochopit význam.

Maloobchodníci rádi tento trik vytahují s cenami. Skryjí obchody a kódy v jasném pohledu na své zákazníky. Costco a Target jsou dva z mých oblíbených. 

** Sponzor ** 

Penzijní plán 50 dolarů? 

Není to hodně ... Ale my jsme chtěli vidět, jak daleko by mohlo jít. 

Takže jsme zvažovali více než dvě desítky investic do nového technického výklenku ... 

Zjistěte, co vám mohlo 50 dolarů získat. Bylo to šokující. 

Zjistili jsme, že jen 50 dolarů v jedné z těchto nových investic by mohlo být změněno na 44 740 USD. 

To je správně. $ 44,740 na investice 50 dolarů. 

Získejte podrobnosti o nejlepších příjmech investic všech dob ... ** Konec sponzorovaného obsahu ** Můžete zjistit, kdy se u Costco dostanete dobrých obchodů tím, že věnujete pozornost poslednímu číslu ceny. Většina položek za běžnou cenu končí ve výši 0,99 USD. Takže pokud uvidíte položku za 24,99 dolarů nebo 7,99 dolarů, můžete si být naprosto jisti, že cena je původní.

Když vidíte cenové znamení v Costco, které končí o 0,97 dolaru, zjistila jste dohodu. Pokaždé, když se položka končí ve výši 0,97, znamená to, že byla označena dolů. Když uvidíte položku s touto cenou, obvykle nenaleznete původní cenu vyznačenou na znameních, protože ji budete mít jako většina ostatních obchodů. Costco nechce, abyste si uvědomili svou cenovou strategii, takže v těchto případech opouštějí původní cenu. Ale ujistěte se, že pokud uvidíte položku, která skončí o 0,97 dolaru, cena byla snížena a dostanete dohodu! Zaregistrujte se, pokud potřebujete tuto položku.

Můžete také vidět ceny u společnosti Costco, které neskončí za 0,99 Kč nebo 0,97 Kč. Nepatrné ceny, které skončí za 0,89 dolaru, 0,79 dolaru a 0,49 dolaru, znamenají, že i zboží bylo označeno. Položky, které jsou ceněny jako tyto, naznačují, že společnost Costco získala od výrobců speciální dohodu a že vám přinášejí úspory. Obvykle jsou cenově výhodné položky, zvláště ve srovnání s ostatními prodejci, ale nejsou tak dobré jako jedna transakce, která končí ve výši 0,97 USD.

Další cenový trik Costco se skrývá přímo před vaší tváří, když je položka přerušena. Pokud značka police má hvězdičku (*) v pravém horním rohu, víte, že položka nebude znovu uspořádána. Cokoli Costco má na skladě, je a nebude nahrazen. Pravděpodobně bude položka označena dolů, pokud je na polici několik měsíců, ale ne vždy. Pokud tedy zbývá jen pár položek, ale cena končí ve výši 0,99 USD, víte, že položka nebyla označena dolů a nebude vidět znovu - alespoň do příští sezóny. Pokud potřebujete položku a značka police má hvězdičku v pravém horním rohu, kupujte to, co potřebujete, pak a tam; nečekejte na snížení ceny, které se nemusí dostavit včas.

Dobrou zprávou je, že Costco má 30denní záruku ceny. Pokud tedy koupíte položku a uvidíte ji za nižší cenu kdykoli během následujících 30 dnů, můžete vrátit potvrzení a připočítat vám za rozdíl v ceně. Tímto způsobem se nikdy nedostanete z dobré práce! 

Cíl má podobné cenové tajemství, které mají rády skryté. Existuje mnoho informací, které lze nalézt na jejich vylepšení nálepky, které vám mohou pomoci zjistit, zda se dostanete nejlepší řešení. 

Příště jdete do Target podívat na jejich značky. Cena v levém dolním rohu je původní cena položky. Cena v pravém horním rohu je procentní podíl, na který je položka označena.

 

Na obrázku je vidět, že čte 50. Většinu času uvidíte v pravém horním rohu 15, 30, 50, 70, 75 nebo 90. To jsou standardní procentní sazby Targetu. I když si myslím, že potraviny, nábytek a elektronika obvykle nezaznamenávají více než 15 procent vůbec. 

Cíl nejen skrývá své cenové tajemství na vyčištění nálepky; můžete zjistit, zda máte dohodu o pravidelných cenových příkazech taky. Pravidelné ceny v Targetu vždy končí 9, například 7,99 dolarů nebo 12,89 dolarů nebo 24,79 dolarů. Pokud uvidíte takovou cenovou značku, víte, že položka nebyla označena dolů, je v původní ceně.   

Pokud vidíte cenu, která končí jiným než 9, víte, že cena položky byla snížena. Ceny, které skončily v 8, byly označeny dolů, avšak v budoucnu by měly být opět sníženy. 

Ceny, které končí v 4, jsou nejlepší nabídky. Pokud uvidíte cenu končící jako 19,54 dolarů, 7,44 dolarů nebo 54,54 dolaru, pak víte, že je to nejnižší, co půjde. Skladem na položku, pokud uvidíte cenu končící v 4, protože to nebude levnější!

Co se stane, když uvidíte cenu, která končí 8? Nemusíte nutně koupit tuto položku, protože víte, že cena bude někdy v budoucnu snížena. Nemějte strach, protože Target má známku, kterou dodržují! Asi za dva týdny cílová položka označuje položku. Teď víš, kdy by ses měla vrátit, abys koupil ten předmět. Už žádné ztráty časové kontroly zpět na náhodné dny, abyste zjistili, zda požadovaná položka je za nejnižší cenu! 

Cílové Mark Down rozvrh Pondělí: Dětské oblečení, dětské zboží, elektronika, kancelářské potřeby, balicí papír a psací potřeby Úterý: dámské oděvy, domácí výzdoba a domácí předměty
 středa: Pánské oblečení, hračky, potraviny, zdraví a krása, položky zahrady čtvrtek: 
Domácí potřeby, spodní prádlo, boty, sportovní zboží, zavazadla
 
Pátek: Kosmetika, klenoty, hardware, automobilový průmysl a domácí zlepšení 

Čím více víte, tím více ušetříte. Stačí, když budete schopni dešifrovat informace, protože obchodníci jako Target a Costco se skrývají. Znát kódy a stopy, které hledáte, vám pomohou získat co nejlepší řešení. Vsadím se, že už nikdy nebudete hledat cenu stejným způsobem! Nebo logo FedEx! 

** Sponzor ** 

Vaše volná kniha k dispozici nyní (# 1/437) 

Máme  svou knihu ZDARMA vázanou  finančním autorem # 1 na Amazonu Marc Lichtenfeld. 

Vyzývám vás, abyste se ponáhl, protože zásoby jsou velmi omezené.

Jakmile si tuto knihu vezmete do rukou, můžete ji otevřít a okamžitě jít do ... 

Page 45 ... Jednoduchý trik sbírat další plný saldo ze sociálního zabezpečení: Harvardská studie dokazuje, že tato metoda může pracovat "nahoru" na 400.000 dolarů "v některých případech! 

Kliknutím sem můžete uplatnit nárok na bezplatnou knihu  (a my vám ji okamžitě zašleme). 

** Ukončení sponzorovaného obsahu **

Udržování peněz v kapse, 

Nancy Pattersonová