google.com, pub-2683016689896970, DIRECT, f08c47fec0942fa0 google-site-verification=U4M0M5CVI8bypRT4sykBETcx6KXvjVFxFxBFPMJyMd8 google-site-verification= pfmmez5jz27k39lyu3k86ophvf9az2) 000 P E S A K - Computer-products - Virtuální datové centrum google-site-verification: google941825989d4d1ad0.html
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Virtuální datové centrum

< / a>
 

Profesionální kompetence

VirtuálnTCPro je postavena na předních technologiích, maximálním stupni zabezpečení a práci í cloudová infrastruktura týmu profesionálů v oboru IT služeb.

 

Zkušenosti

TCPro provozuje jeden z nejmodernějších cloudů v ČR. Disponujeme mnohaletými zkušenostmi v oblasti virtuální i fyzické IT infrastruktury.

 

Bezpečnost

Data našich klientů chráníme několikastupňovým zabezpečením na fyzické i virtuální úrovni. Nikdy neopustí Českou republiku.

 

Otevřenost

Open source technologie jsou základem našeho businessu. Používané technologie vás nechytí do pasti vendor lock-in, zůstáváte nezávislí.

Proč s námi spolupracovat

Důvěra a spokojenost klienta jsou pro nás klíčové. Proto klientům poskytujeme řešení, která jsou profesionální, efektivní a cenově nejvýhodnější.

Profesionalita

Náš tým se skládá z odborníků, kteří za sebou mají mnohaleté zkušenosti z oblasti správy fyzické i virtuální infrastruktury. Vždy se snaží nalézt pro vás nejvýhodnější možné řešení.

Optimalizace řešení

Při navrhování konkrétního obchodního řešení využíváme vlastních zkušeností, dobrých příkladů z praxe (case studies) a zároveň bereme ohled na technologický vývoj a predikci klientova růstu.

Proč s námi spolupracovat

Customizace

Díky unikátnímu technickému řešení našich produktů se neustále přizpůsobujeme vašim potřebám. A to s minimální administrativní zátěží a osobním přístupem.

Česká podpora 24/7

U nás nepoužíváme chatboty. Vždy komunikujete s konkrétním člověkem, který bude Váš problém řešit v reálném čase. 7 dní v týdnu, 24 hodin denně a vždy v českém jazyce.

Reference klientů

Našim zákazníkům přinášíme řešení v oblasti virtuální infrastruktury. Přečtěte si, jak jim naše služby pomáhají a jaké problémy jsme jim vyřešili.

Blog

Svět se přesouvá do online prostředí. Technologie se vyvíjí obrovským tempem a je těžké se orientovat ve všech novinkách. Rádi se s Vámi podělíme o zajímavé a praktické informace, týkající se IT a virtuální IT infrastruktury.

Foto k článku Kdy dává manažer přednost IaaS před PaaS a SaaS?

Kdy dává manažer přednost IaaS před PaaS a SaaS?

Velmi zjednodušená odpověď zní: když to vede k optimalizaci nákladů a efektivnímu provozu IT oddělení.
Foto k článku IoT - chytré projekty pro chytrá města a firmy

IoT - chytré projekty pro chytrá města a firmy

Internet věcí je koncept, který se velmi ryhle rozšířil z technické sféry do té veřejné i komerční.
Foto k článku Jak funguje ten skutečně správný cloud?

Jak funguje ten skutečně správný cloud?

Cloud a obecně IT infrastruktura nabírají na důležitosti. A nejde jen o to, že technologie jdou kupředu.

Copyright @2021 The Cloud Provider s.r.o.. Všechna práva vyhrazena

 
 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishMagyarDeutschSlovenčina

Facebook


1Překledač

FreeWebSubmission.com Click Here!

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

leadsleap

FreeWebSubmission.com

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

semruch

 SEMrush
Web
Analytics Made Easy - StatCounterTwitter

Free SEO Tools

Website Monitoring - InternetSupervision.com Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools Search Engine Submission and OptimizationStatistiky

Online: 11
Celkem: 4414285
Měsíc: 25544
Den: 802