google.com, pub-2683016689896970, DIRECT, f08c47fec0942fa0 google-site-verification=U4M0M5CVI8bypRT4sykBETcx6KXvjVFxFxBFPMJyMd8 google-site-verification= pfmmez5jz27k39lyu3k86ophvf9az2) 000 P E S A K - Ekonomika - Banka-peníze ráda bere nerada vydává google-site-verification: google941825989d4d1ad0.html
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Banka-peníze ráda bere nerada vydává

Subscribe in a reader

Používá technologii Google PřekladačPřekladač

BinOnline USD Pokladna Nápověda

Nápověda k vkladu

Náš pokladní systém nabízí pestrou škálu způsobů vkladů. Pokud Máte Potíže PŘI výběru metody Nebo Máte Potíže s dokončením svého vkladu, obraťte se na oddělení Služeb zákazníkům. JSOU k dispozici, ABY vam pomohli s vaším vkladem mohly by VÁS Informovat o způsobu nejlepšího vkladu pro Vaše okolnosti.

Pokud nedokážete provést zálohu na Vasi Kreditní karte, mohlo tím MIT za následek, ZE banka vystavující Kreditní kartu omezila pouziti svých platebních karet u určitých obchodníků mlhu. Pokud Tomu Tak JE, Doporučujeme VAM vyzkoušet některou z NAŠICH alternativních způsobů vkladů Nebo Kontaktujte oddělení Služeb zákazníkům.

Abychom snížili MOŽNOST podvodných transakcí, můžeme kontaktovat zákazníky na základe vkladu, abychom ověřili podrobnosti o jejich transakci Nebo abychom získali Další informace. Náš pokladní systém Zavádí Další Funkce, Které DÁLE zabraňují nežádoucí činnosti VŠECHNY transakce JSOU pečlivě sledovány. Děláme na Prota, abychom ochránili Jak integritu NAŠICH finančních transakcí, Tak i Bezpečnost NAŠICH klientů.

Související odkazy:
 • Limity vkladů
 • Kontaktujte oddělení Služeb zákazníkům
  The League Of Power
   

  Vaše místo v hierarchii 

  Jen jsem viděl někoho SUV slam do zadní části papírenského zboží velké, světlé žluté školní autobus v rychlostním limitem 25 mil za hodinu ve škole zóně. „Hej, kdo tam dal ten školní autobus ?!“ 

  Já jsem teď přemýšlel o žaluje řidič tohoto SUV na psychické trauma, které svědky havárie mě vystavené, ale to je jiný příběh. Dělám si srandu (Hey, soudní spor takového skutečně stalo v LA!). Ale jak to, že řidič podařilo udělat? 

  Lidé často jít životem jako Jedou: snaží dělat příliš mnoho věcí najednou a resultantly dělají všechno napůl zadkem. I pravidelně vidět řidiči vybočení kolem bezcílně, často téměř shazovat, a když jsem je předjet, jo, oni mají mobilní telefon v jedné ruce a šálku kávy ve druhé a / nebo pomocí zpětné zrcátko jako kosmetickým zrcadlem. 

  Naprostý nedostatek FOCUS- žádná koncentrace na momentem a je to, co způsobilo, že se lze vyhnout neuvěřitelně havárii ... a tento chronický nedostatek pozornosti je také kořen nejvíce nespokojenosti dnes. Každý, kdo se zdá být velmi zaneprázdněn ukázat prstem na své děti, a obviňují mít ADD (zcela vyrobený-up ‚nemoc‘), kdy dospělí nevypadají o moc lepší. (Sidebar: Možná, že rodiče by měli být těmi, vyrobené vzít ADD léky Anebo rodiče by měli přestat dávat své děti umělou stravu a neomezené sodovky před tím, než si stěžují na děti s ADD Ale to jsem odbočil ....).
   

  **Sponzor** 

  Tato Free Book Mohl zachránit váš odchod do důchodu [Naléhavá]
   

  Volný kopii mé knihy, Cesta ke krachu: Tajný plán na globální elity pro další finanční krize je v pořadí pro vás právě teď. 

  Ale protože jste dosud tvrdil, vy, my jsme není dodáván ji na vaši adresu ještě. 

  Vše, co musíte udělat, je zde , přečtěte si podrobnosti nad a pokrýt malou expediční poplatek ($ 4,95) a my loď speciální edici pro vás. 

  Ty by neměly ukládat další dolar z vašeho bankovního účtu, dokud se tvrdí, a číst tuto knihu. 

  Vláda má tajný plán zmrazit všechny své peníze, že je třeba pochopit a připravit se na právě teď. 

  Klikněte zde nyní pro detaily. Naše dodávky jsou velmi omezené. 

  ** End podporovaný obsah ** 

  Jeden můj přítel v Kalifornii nedávno řídil svůj mobil do pouště, vzal pistoli a střelil ho. Možná trochu extrémní, ale on je teď jeden šťastný člověk. Naopak, stále více a více lidí nyní vidí, že je třeba chodit s hands-free přijímače připoután k uchu, a vypadat jako jeden z ‚Borg‘ v seriálu Star Trek (když ty věci vyšel první Myslel jsem, že je to zařízení pro nějaký mentálním postižením). No a co? No, je to svědčí o tom, co tu říkám: ‚multi-tasking‘ se stalo cílem v moderním životě ... a my jsme nikdy brát antidepresiva na tak vysoké rychlosti. Jsme zdůraznil, jako nikdy předtím ... 

  Ale opět, je to realita, nebo naše vnímání reality? Je stres vnímán nebo skutečné? Má multi-tasking nám dělají radost, nebo je to naše představivost znovu hrát triky? 

  Život, svobodu a hledání štěstí. 

  Pátrání po štěstí je prostě náš důvod pro bytí, náš konečný cíl, že odpověď na věčnou otázku: „Proč jsme tady, co je můj účel, a to, co je smyslem života“ Kdysi dávno, jen přežívající byl náš důvodem je, takže jsme ušli dlouhou cestu. 

  Zaměření na momentem a vnímání situace correctly- je nezbytné pro dosažení štěstí. Jestli hrajeme s našimi dětmi, jediná věc, na které záleží v tom okamžiku se jim dává naší plnou pozornost, chválu a lásku. Stejně tak, když jsme na večeři s naší manžela, bychom měli zacházet jako první den, se vším respektem a úctou, která jde s tím. Když jsme v obchodním jednání nebo co do činění s prací, to samé platí. 

  To je, ve skutečnosti, je umění meditace, umění být přítomen. Na tom není nic chytrý o tom, dvacet věcí na Průtočné obvykle pravý opak. Když dvacet věcí najednou přijdou na vás v životě jenom priority a klidně se s tím vyrovnat jednu věc najednou, vaše plné a patřičnou pozornost na sebe. Jako bývalý letecké kapitána, mohu vám říci z vlastní zkušenosti, to je přesně to, jak jsou profesionálové vrtat se vypořádat s krizí. 

  Vědec, Maslow, dlouho považován za dědeček moderní psychologie, které lze identifikovat tuto myšlenku přijmout věci jeden krok v čase na větším měřítku s jeho „hierarchie potřeb“, jak je uvedeno v tomto pořadí zdola nahoru.
   


  (zdroj: Abraham Maslow.com) 

  Překládal od shora dolů:

  Self Aktualizace: Přijetí faktů, tvořivost, řešení problémů, nedostatek předsudků.

  Esteem potřeb: Achievement, respekt k druhým, důvěra, ego potřebám.

  Sociálních potřeb: přátelství, rodina, milenci.

  Bezpečnostním potřebám: zdraví, majetku, příjmech, fyzické bezpečnosti.

  Fyziologické potřeby: potraviny, voda, dýchání, spánek, atd 

  Tato práce je jednoduchý: lidé nemají zájem, a / nebo nejsou schopny dosáhnout, úroveň výše, pokud se pod úroveň je splněna. 

  Lidé mají tendenci upřednostňovat své požadavky, jak je uvedeno výše. Nejsme zájem o úroveň níže, pokud nad jeden je spokojen; Je jasné, že nebudeme přemýšlet o tom, kde naše další jídlo pochází-li naše životy jsou v nebezpečí, stejně jako my nejsme zájem o přátelství, když budeme mít hlad a zima. 

  Jak jsme se vyvinuli jako bytosti, každá z úrovní hierarchie stále více považována za samozřejmost. V každé fázi, jsme ani jednou ohlédl na to, jak daleko bychom přišli, a myslel, že sami sebe štěstí. Je to v naší přírodě se prostě chtějí víc a víc. Poté, co dítě se naučila slova ‚mami‘ a ‚Dada‘, třetí svět je často ‚More‘. 

  Takže při pohledu na Maslowova pyramida, v našem světě, přežití, jídlo a přístřeší jsou do značné míry považovat za granted- nedáme vteřinu našeho denního uvažuje o vděčnosti za to. Ale většina z nás ve Spojených státech byly splněny dva hierarchie (bezpečnost a jídlo a přístřeší) dna, tak ze stejného důvodu, většina z nás jsou připraveni realizovat další potřebu: láska a přátelství. Výsledkem je, že většina z nás milovníky a přátele. 

  Takže další úroveň výš odtud je ‚Esteem potřeb‘. Díky našemu zdraví neporušené, střechu nad našimi hlavami a manžela na naší straně, my přijdeme na této úrovni, a tato hladina je místo, kde většina lidí se ocitnou v každodenním boji za naše ega boj o uznání a respekt, takže název sebe. Miliony ega vše bojovat o stále omezených zdrojů v těchto dnech: obdiv a respekt. 

  Ale ego není nikdy spokojen, bude vždy touží více. A dát větší důraz ve snaze ho krmit. Jediný způsob, jak z této říje je prorazit na další a předposlední úrovni ... 

  Takže zbývá jen nejvyšší úrovně na hierarchii potřeb. Jeden nejvíce nepolapitelný na nás: self-actualization- najít smysl a význam v našem životě. 

  "Proč jsem tu?" 

  Neustále si položit tuto otázku vědomě i podvědomě, ale tam nikdy se zdá být odpověď. Díváme se kolem sebe na našem pozemku v životě a ptát: „Je to všechno, co je?“ Ve stejné době, Světová rozhovory a divy o jevech, jako je obezita, alkoholismus, stres, silniční vztek a deprese bytí moderní nemoci, aniž by zdálo se vytvořit spojení. Stejně jako chlapec se připojí k násilné pouliční gang z frustrace za to, že získání lásky a přátelství, což zvyšuje množství druhých ocitnou trpí jeden z těchto moderních nemocí za to, že není-li k dosažení konečné úrovně seberealizace. 

  Tak jak se vám dosáhnout seberealizaci? Stručně řečeno, zničením ega, vědomí vlastní jednání, sebeuvědomění. 

  Ale to, co této otázky, které nás mučí tolik, a v některých případech nás pohání k šílenství, smrti a destrukce? Na otázku „Proč jsem tady?“ 

  Troufám si odpovědět na tuto velkolepou otázku v tomto zpravodaji? 

  No, můžu udělat první krok, a dá vám to, co věřím, je velký klíč k odpovědi ... 

  Vzhledem k tomu, muž šel planetu, on byl creative- produkoval věci. Zdá se, že inherentní a trvalý klíč k osobnímu uspokojení člověka ať už jde o stavbu domu, produkovat dítě, nebo psát básně. Nebo objevení ohně. 

  Můžete odpovědět jen tak obtížnou otázku v širším způsobem, jako je tento. Každý z nás je jedinečný a že některé něco, co představuje smysluplnou aktivitu pro nás je pro každého z nás, jako výsledek, ale jsem přesvědčen, že v srdci osobním snem každého z nás je tvořivost v té či oné podobě. My se daří na vytváření něčeho, něco, a když viděl konečný produkt. 

  Přemýšlejte o tom: Když jsme byli malé děti, jsme byli nejšťastnější, když jsme se horlivě zabývá budovy, malování, hraní her a inventing- vytváření a vidět konečný produkt. A samozřejmě, naše dětství představuje naše pravé já, které potřebujeme zachytit tak, aby ke každému najít smysl a účel, takže tento fakt o dětských návyků je důležitým vodítkem pro zodpovězení, proč jsme tady. 

  Má průměr úkolem dneška krmit tuto vrozenou potřebu vytvořit? Někdy? 

  Ale průměrná úkolem dneška získání jednotlivého svobodu sebevyjádření, které jsou tak důležité s osobním kreativitu? Dokonce i když jsou ‚štěstí‘ stačí mít práci, která vám poskytne s úrovní tvůrčího vyjádření, že jste obvykle ohrožena a omezený v nějaké formě, pokud budete pracovat pro sebe. A dokonce i tehdy, tržiště omezuje, co můžete vytvořit, pokud chcete skutečně vydělat nějaké peníze. 

  Mohl bych pokračovat donekonečna citoval druh práce většina lidí zapojených do dnešního dne. Je zbytečné říkat, že průměrný zaměstnanec je vysoce nepravděpodobné, že najít smysl a účel jejich práci, a bude resultantly nešťastný na hluboké úrovni. Proč myslíš, že lidé se nikdy nezměnilo zaměstnavatele, stejně jako je tomu nyní? 

  To je důvod, proč jsem vás také povzbudit, aby získali dostatek bohatství, aby se osvobodil od mletí, alespoň tímto způsobem budete mít možnost najít si svůj sen a vyjádřit svou kreativitu v nějaké formě. Vidíte, bohatství a štěstí nejsou v rozporu, ale naopak velmi bezplatná do značné míry, když si ceníte svobodu peněz vám může dát prostřednictvím kombinace snížení částky, jakou utratíte a vytvářet pasivní příjem (ten, který vyžaduje minimální vstup). 

  Nejen to, ale samotný akt vstupu do podnikání pro sebe, je vyjádřením vaší kreativity. Teď nemluvím o glamorized formě námezdní otroctví, jako osoba samostatně výdělečně činná dělníka, ale přichází s originálním nápadem a pěstovat ji od početí do výroby. Nebo odepsat plán a sleduje ji transformovat z kusu papíru na rušné kanceláři, kde jste šéf. 

  Život, svobodu a hledání štěstí. 

  Byl jsem v obchodním domě později v ten samý den jsem viděl autonehodě. Žena nesoucí nemluvně plápolal ke mně nadával polohlasně, tváří jako hrom. „Jdi mi z cesty!“ Zasyčela na mě. Já bych udělal pro ni nic kromě dostat mezi ní a výjezdu, já nevím, proč byla tak naštvaná. Dítě v náručí se smál i když, jak mi sledoval rozostření minulost, evidentně těší na rychlou jízdu vzrušení. Myslím, že můžeme hodně naučit od dětí, se zdá, že vědí, jak si jen užívat jízdu. 

  Pokud je život vás ubíjí, zvažte své místo v Maslow hierarchii, a bojovat příslušnou boj. A kdo ví? Můžete být jen spánek zbaven, a musí být cesta dolů na dno. 

  **Sponzor** 

  „Better Than sociálního zabezpečení“ (Získat informace od March1 lhůta)
   

  Napsat toto datum dolů ... 1. března 2018! 

  Ten den tisíce amerických daňových poplatníků začnou sbírat obrovské kontroly, které činí průměrné platby sociálního zabezpečení ve výši $ 1.342 vypadat sekané maso. 

  Aby bylo jasno, to není vládní program ... je to mnohem lepší než to. 

  Například Doug Smith - A 46-letý z Joplin, Missouri - je nastaven na výši $ 24.075. A Lisa Luhrman, je 57-letý v Tulse, Oklahoma je zpeněží ještě větší kontrolu za $ 66.570. 

  A existuje mnoho dalších zpeněží teď, že slovo je dostat ven ... 

  Reuters hlásil, že tyto kontroly jsou „přináší neočekávané.“ 

  Motley Fool řekl, že „hotovostní výplaty jsou až do nebe.“ 

  A Seeking Alpha je označil za „skrytý klenot.“ 

  Chcete-li zjistit, jak můžete získat tyto kontroly, klikněte zde (je to zdarma). 

  ** End podporovaný obsah ** 
 
 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishMagyarDeutschSlovenčina

Facebook


1Překledač

FreeWebSubmission.com Click Here!

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

leadsleap

FreeWebSubmission.com

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

semruch

 SEMrush
Web
Analytics Made Easy - StatCounterTwitter

Free SEO Tools

Website Monitoring - InternetSupervision.com Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools Search Engine Submission and OptimizationStatistiky

Online: 17
Celkem: 4435398
Měsíc: 29444
Den: 892