google.com, pub-2683016689896970, DIRECT, f08c47fec0942fa0 google-site-verification=U4M0M5CVI8bypRT4sykBETcx6KXvjVFxFxBFPMJyMd8 google-site-verification= pfmmez5jz27k39lyu3k86ophvf9az2) 000 finance google-site-verification: google941825989d4d1ad0.html
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vládní dluh

20. 5. 2019

styl

 

 

www.GlobalSpec.com
  

Google PageRank Checking tool Add to iGoogle

 

Equipment Leasing - Equipment Financing - EquiLease One - Lease One of Colorado - Denver Colorado - 303-521-7622 Click here to get Advertising Freeway optimalizace PageRank.cz

Obecní, venkovanský, Nebo říkají svazky

Obecní dluhopisy ", munis" ve Spojených státech, jsou cenné papíry vydané dluhu místními správami (magistráty).

Nazvaný v rezervních změnách

Vlády půjčí si peníze v méně pro kterého požadavek je nejsilnější. Výhoda vydání obligací v méně Takový jako libra šterlinků, euro Nebo americký dolar je že pro vesmír investorů pro svazky je velmi velký. Země Takový jak Spojené státy, Francie Německo jen vytékali V jejich domácí méně. Relativne nemnoho investorů je ochotné investovat do měn, Které nemají dlouhou dráhu-záznam stabilitu. Nevýhoda pro vládní vydání obligací v cizí mene, je to tam je hrách je, že pro oni nebudou Být schopní Získat zahraniční menu platit úrok Nebo obnovovat svazky. V roce 1997/1998, Behem Asijské finanční krize toto stalo se vážným problemem, kdyľ Mnohé Země Byly neschopné držet Jejich devizový kurz opravený Kvůli spekulativním útokům.

Riziko

Výpůjčky k národní vláde na venkově má vlastní svrchovanou platnost Často Být zvažován "hrách je volný" Být dělán u takzvaný "hrách-volná Úroková míra". Toto je, protoľe dluh zájem Mohou Být splácení stvrzenkami zvýšení daně (jeden ekonomickým Rustem Nebo zvýšení cen), Snížení nedostatku k utrácení Nebo tím, že pro prostě tiskne více peněz. Někteří ekonomové se dohadují o tom, v ekonomice blízko plné zaměstnanosti, toto by zvýšilo inflaci snížilo cenu investovaného kapitálu. Extrémní příklad TOHOTO je poskytován Weimar Německem dvacátých let, who trpěla hyperinflace Kvůli jeho vláde neschopnost splatit národní dluh pochází z cen World válka I.

Politický nestálý stát je ale něco hrách-volný jak to Může, byt panovník, Zastavit jeho platby beztrestně. Slavné příklady zahrnují TOHOTO jevu Španělsko šestnáctého století sedmnáctá Který zrušil jeho vládní dluh sedmkrát Behem století revolučního Ruská 1917 Který odmítl přijímat odpovědnost za Imperial ruský dluh. Další politické hrách je způsobeno vnějšími hrozbami. Nejvíce to je neobvyklé pro útočníky přijímat odpovědnost za národní dluh anektovaného státu Nebo že pro organizace se zvažovalo povstání. Napríklad, všechny Dluhy vzaté Confederate stavy Ameriky Byly vlevo nezaplacené po americké občanské válce.

Americký státní Dluhopis nazvaný v USA dolary Často jsou zvažovány "hrách je volný" v USA, ale toto ignoruje hrách je pro cizí zákazníky měnového kurzu devizového činnosti. Navic, toto implicitně přijímá stabilitu americké vlády a jeho Schopnost Pokračovat v spláceních ve finanční krizi.

Výpůjčky k národní vláde v méně jiný neľ jeho vlastní nepočítá se stejnou důvěrou ve Schopnost splatit ale toto je vyrovnáváno Poněkud tím, že pro redukuje hrách devizového kurzu k cizím půjčovatelům. Na druhé straně, národní dluh v cizí méně nemůľe Být zbavil se tím, že pro odstartuje hyperinflace, Který zvětší důvěryhodnost dlužníka. Obvykle se malé STÁTY nestálými ekonomikami Mají Většinu z Jejich národního dluhu v cizí méně. Pro Země v eurozóně, Euro je domácí měna, ačkoli žádný svobodný stav Může odjistit inflaci tím, že pro vytvori více Měny.

Výpůjčky k místní obecní vláda Nebo můľe být spravedlivá jak riskantní jako půjčka soukromé společnosti, ledaže Nebo místní obecní vláda má moc k dani. V tomto pripade, místní správa Může uniknout jeho dluhům zvýšením daní, Nebo redukovat utrácení, jen jako nějaký národní. Místní státní půjčky jsou Někdy Garantovaný národní vládou toto omezí riziko. V některých jurisdikcích, získaný na zájem místních Nebo obecních svazkách je daň-nezdaněný příjem, Který můľe být Důležité uvažování pro Bohatý.

Mýtina výchozí

Veřejné dlužné mýtinové standardy jsou Dany bankou pro mezinárodní dohody, ale implicitně jsou řízený extrémně komplexními právy, who Lisi se od jurisdikce k jurisdikci. Globálne, Mezinárodní měnový fond Silu přihodit se má předejít očekával výchozí hodnoty. Těžko to bylo velmi kritizováno za Míry poradí, aby národům Brát, Který Často zahrnovat ostré zadní základní služby jako Součást vládního systému hospodářské úspornosti. V trojnásobné spodní linkové analýze, toto můľe být Zobrazeno jako ponižující kapitál na kterém ekonomika národa nakonec závisí.

Soukromý dluh, kontrastem, má relativne jednoduchý daleko méně sporného modelu: úvěrové hrách (nebo Spotřebitelské ocenění úvěruschopnosti) Určuje úrokovou míru, více méně Nebo, jednotka udělají bankrot jestliže oni nedokážou splatit. Vlády nemohou opravdu udelat bankrot (Najednou přestat poskytovat služby pro občany), tak daleko komplexnější Způsob, jak ridit výchozí nastavení je vyžadován.

Menší jurisdikce, Takový jako města, byt Hry Nintendo garantován Jejich oblastními Nebo národními úrovněmi vlády. Když nové York město přes šedesátá léta upadalo do čeho odkázaný byli stav bankrotáře (bylo to soukromá entita) časnými sedmdesátými lety, "bailout" Byl vyžadován od nového York státu Spojených států. Obecně takove Míry se rovnají sdružování menší entita má dluh do toho větší subjekt, proto získávat pro přístup k nižším úrokovým Miram deset velký užije si. Větší entita Může pak předpokládat, že pro někteří souhlasili-na omylů Aby předešel Opakování problému.

To je velmi nepravděpodobné, že pro vláda, who výchozí bude vyloučená na, nicmene, to je teoretický možné.

Struktura

V dominantním hospodářském Opatření Obecně připsal teoriím Johna Maynarda Keynese, Někdy volal Keynesian ekonomiku, Tam je docela tolerance k vysokým úrovním veřejného dluhu k platu za veřejnou investici do hubených časů, Který můľe být splacen s Výnosy daně, Které se objeví v časech rozmachu.

Jako toto teorie získala popularitu ve třicátých létech globálne, Mnoho národů přijalo veřejný dluh financovat velké infrastrukturní Kapitálové podniky - Takový jako hlavní silnice Nebo velké nádrže vodní elektrárny. To bylo si myslel, že pro toto Mohlo odstartovat ctnostný cyklus Rostoucí Obchodní důvěru protoľe tím Byl tam více pracovníci s penězi utrácet. Někteří se dohadovali o tom velmi zvýšené vojenské utrácení druhé světové války opravdu skončilo Velké deprese. Samozřejmě, vojenské Výdaje jsou založené na stejné dani (nebo dluh) utrácet základy jak zbytek federálního rozpočtu tak TOHOTO argumentu dělá málo podkopat keynesiánské teorii. Opravdu, někteří navrhli, že pro vyšší Významné národní utrácení vyžadované válkou nezbytně potvrdí základní keynesiánské analýzu (vidět armádu keynesiánství). (tam je hodně debata jak k čemu přesně skončil Velké deprese, zvláště od rakouské ekonomiky.)

Nicmene, keynesiánská schéma zůstalo dominantní, díky z části k Keynes je vlastní brožura Jak platit za válku, Publikoval v jeho domorodci Spojené království v roce 1940. Protoľe válka byla financována bytí vyhrálo, Keynes Harry D. White, Pomocný sekretář Oddělení Spojených států pokladnice, Byl, shodovat se k John Kenneth Galbraith, Převažující vlivy na Bretton dřeva dohody. Tyto dohody nachystají politiky na BIS, IMF, Světová banka, Takzvaný Bretton Woods instituce, Zahajoval v pozdních čtyřicátých létech pro poslední dva (BIS Byl založen v roce 1930).

Tito dominantní subjekt stanoví ekonomické politiky pozorovat veřejný dluh. Kvůli Jejich Roli jsem Stanovení politik pro Tržní spory, Obecná Shoda v tarifech vyměnit (GATT) Světová obchodní organizace Mít take ohromnou moc ovlivnit vztahy devizové burzy, tolik národy jsou závislé na specifických komoditních trhách pro rovnováhu plateb, Které oni vyžadují splatit dluh.

Rozumět Strukture veřejného dluhu analyzovat jeho hrách vyžaduje Jednoho k:

  • Zhodnotit finanční efekt nějaké výhody veřejnosti Být budován, přinejmenším v budoucích daňových termínech jestliže ne v přímých výnosech. Výběr Musí být dělán o jeho stavu jako společenské dobro - Nějaká veřejnost "jmění" skončí jako veřejný bads, Taková jak nukleární síla zasadí kterého Být extrémně nákladný vyřazení - Tyto náklady Musí take Být zpracovány vk majetkovým hodnotám.
  • Stanoviť ZDA nějaký veřejný dluh je zvyklý na spotrebu finance, Který zahrnuje celou sociální pomoc celé vojenské utrácení.
  • Stanoviť ZDA trojnásobné spodní linkové záležitosti pravdepodobne vedou k poruše výchozí Nebo vlad - říkat Kvůli tomu, že je svrhnut
  • Stanoviť ZDA některý dluhu Být podniknut SMET Být dodržován Být hnusný dluh, Který dovolí tomu Být popřel bez některého Účinek k ZEMI je stav úvěru. Toto zahrnuje nějaké půjčky koupí "jmění" Takový jako paláce vůdců Nebo osoby je potlačení Nebo vyhlazení. Mezinárodní právo nedovolí lidem Být držen zodpovedný za takove Dluhy - jak oni neprospívali jakýmkoli zpusobem od utrácení Měla žádná kontrola nad tím.
  • Stanoviť jestliže Nějaká Budoucí práva jsou bytost stvořená výdaji - financovat veřejnost plavecký bazén napríklad Může vytvořit nějaké právo na zábavu kde to předtím neexistovalo, precedensem očekávání.

Měřítko

Globální dluh je velkého znepokojení protoľe, velmi Často, sociální kapitál je vyčerpán (Takový jako prípady nákazy Nebo sociálních služeb na rodinách Nebo přátelé), přirozený kapitál pustošen je pro "přírodní zdroje" dělat úrokové platby.

Toto vedlo k potřebám univerzálního dlužného reliéfu pro chudější Země. Méně extrémní míra má Povolit Civilní společenské skupiny v každém národě koupit dluh ve výměně pro hodnotu majetku menšiny pozice ve společenských organizacích. Dokonce v diktaturách, kombinaci Bankovnictví Civilní společnosti síla mohla přinutit agrární reformu svrhnout nevypočitatelné vlády od Té doby, co lidi by banky byli souosí proti despotické vláde.

Creditary ekonomika islámská ekonomika argumentují, že pro Nějaká úroveň dluhu nějakou stranou Jednoduše reprezentuje násilný donucovací vztah, Který Musí skončit. Jako existující systém financování veřejného dluhu založená na Bretton dřevech je kritická pro finanční architekturu, Významná měnová reforma by byla požadovaná pochopit toto.

Používať dluh k GDP poměru Nejvíce je jeden z přijímaných mír zhodnocování dluh národa. Napríklad, jeden z kritérií přístupů k euru Evropske unie měna je že pro dluh Země by neměl překročit 60% Té Země je HDP.

Problémy

Svrchované dlužné Byly hlavní problémy veřejné vyhotovení pojistky od druhé světové války, včetně léčby dluhu příbuzného Té válce, rozvojová Země "krize zadluženosti" v osmdesátých létech chumáčích 1998 ruské finanční krize Argentina je standardní v roce 2001.

Implicitní dluh

Vláda "implicitní" dluh je "slib" vládou budoucích plateb od státu. Obvykle dlouhý termín slibuje sociálních plateb Takový jak penze výdaj zdraví jsou co je odkazoval se na tímto termínem, ne sliby jineho Výdaje Takový jako vzdělání Nebo obrana (Který Být velmi placen na "librovém profesionálním quo" základ ke státním zaměstnancům dodavatelům, spíąe neľ jako "sociální péče", včetně prospěchu na sobě, k obecné populací).

Problém s nevyslovenýma vládními pojišťovacími závaznostma je to to jde velmi Těžko vyjádřit nějaké domněnky Přesné O těchto závaznostech od Té doby, co měřítko budoucích plateb závisí na tak Mnoho faktoru. Nejprve všichni, požadavky sociální JISTOTY nejsou nějaké "Otevřené" svazky Nebo doklady dluhu s řečeným časovým rozpětím, "časem k dospělosti", "nominální hodnotou" nebo "síťovou současnou hodnotou". Ve Spojených státech nejsou tam žádné peníze ve skříňkách vlády pro platby sociálního pojištění, Nebo pro nějaké platby, více neľ co je vyžadováno k provozovanému každodennímu obchodu. Tento pojišťovací systém je nazýván PAYGO (Plat-jak-vy-jít), Jak protilehlý ukládat investovat. Strach je to kdyľ "příslušníci poválečné generace" začnou odejít Pracující lid ve Spojených státech bude menší procento populace neľ to je nyní, možná pro neodhadnutelný čas do budoucnosti. Toto bude dělat vládní Výdaje "břemeno" na zemi - větší neľ 35% HDP ze to je nyní. Pamatovat si to "břemeno" vlády je co se utrácí od Té doby, co to Může jen vyrovnat jeho účty přes daně, dluh zvýšení Peněžní zásoby (= vládní Výdaje Výnosy daně + změna ve vládním dluhu držela veřejností + změna ve finanční základné držela veřejností). "Vládní sociální výhody" platily vládou Spojených států Behem 2003 tvořený 1,3 bilionu dolarů. [1]

Viz též

Odkazy

  • Niall Ferguson. Spojitost hotovosti: Peníze síla v moderním světě, 1700-2000 (New York: Základní, 2002).
  • James Macdonald, Volný národ zábrany udělat dluh: Finanční kořeny demokracie (Princeton: Princeton univerzita Press, 2006). 564 pp. ISBN 0-691-12632-1. Argumentuje, že pro demokracie nakonec porazí samovlády protoľe "Země s reprezentativními institucemi jsou schopné půjčovat si levně více neľ ti s autokratickýma vládami" (s. 4). Obchody s obligacemi take posílí demokracie vnitrostátně tím, že pro některé příslovečné dá občanům peněženky síly tím, že pro srovná Jejich Zájmy s temi Jejich Vlad.
  • Robert E. Wright, jeden národ pod dluhem: Hamilton, Jefferson, historie čeho my dlužíme (New York: McGraw Hill, 2008). Popíše historii Prvního amerického národního dluhu, dohadovat se o tom oba Hamilton Jefferson mel pravdu o dluhu. Zatímco se pomáhalo národu ekonomice ve zkratce ke střednímu termínu, zatímco Hamilton věřil, aby se stalo monstrum, aby Jefferson tak obával se.

Externí odkazy

Spojené státy

Globální

 
 
 
101 Finanční - finanční vzdělávání společnost - Homepage
 

 

<Script language = "JavaScript" src = "/ google-pagerank.php">

Google PageRank Kontrola nástroj <Img alt = "nativně" src = "http://www.natively.com/_sys/EN/Images/NativelyAcademy_LP/logotype_line_ab.gif" />

 

 

 

 

 

 

Enter your number below and click "call me now"
We will connect you for free.

Country     Area code and phone number
 
Thank you!

 

 
 

pesak's Profile

[ currently online ]
Name: pesak
Location: Ostrava, msk, Česká republika

Entries Written: 1 entries
Comments Written: 0 comments
Signup Date: August 1, 2010
Last Login: August 27, 2010

I'm A Friend Of: (1)
homebusiness
 

pesak's Blogs

pesak 1 entries, 0 comments
 

pesak's 5 Last Mails


Not found mails
 
Loading

 

 

 rajce.net | místo pro vaše fotografie

 

Náhledy fotografií ze složky OSTRAVA - VÍTKOVICE - 1.MÁJ a DOMEČEK

 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishMagyarDeutschSlovenčina

Facebook


1Překledač

FreeWebSubmission.com Click Here!

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

leadsleap

FreeWebSubmission.com

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

semruch

 SEMrush
Web
Analytics Made Easy - StatCounterTwitter

Free SEO Tools

Website Monitoring - InternetSupervision.com Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools Search Engine Submission and OptimizationStatistiky

Online: 14
Celkem: 4371993
Měsíc: 21409
Den: 641