Jdi na obsah Jdi na menu
 


Populární softwarové trendy

PESAK

Zobrazit RSS

Populární softwarové trendy

10 programů, které musíte mít pro podcasting

Juice
Freeware

Juice je přijímač podcastů a synchronizační nástroj pro Windows. Umožňuje vám přihlásit se k odběru podcastů a stáhnout si je. Můžete si stáhnout podcasty se spoustou aplikací, ale Juice je možná jeden z nejjednodušších způsobů použití automatických plánovačů podcastů. Můžete se přihlásit k odběru několika podcastů a Juice si je stáhne, až budou vydány nové epizody.
Přehrávač médií VLC
Open source

VLC je bezplatný a otevřený multiplatformní multimediální přehrávač a framework, který přehrává většinu multimediálních souborů a také DVD, Audio CD, VCD a různé streamovací protokoly. Přehrává vše - soubory, disky, webové kamery, zařízení a streamy. Přehrává většinu kodeků bez nutnosti použití balíků kodeků - MPEG-2, MPEG-4, H.264, MKV, WebM, WMV, MP3 ...
 
 
Podcast Studio

Vytvořte si svůj vlastní Podcast a přijímejte další Podcasty pomocí Podcast Studio a zkopírujte je na USB, iPod, PSP, PDA, Smartphone
FeedForAll
Shareware 39,95 dolarů

Snadné vytváření, úpravy a publikování RSS kanálů a podcastů. Díky kanálu FeedForAll lze rychle a snadno vytvářet nové kanály RSS a podcasty. Pokročilé funkce vám umožňují vytvářet podcasty kompatibilní s iTunes. Integrovaný RSS feed validátor ověřuje kanály.
 
 
Propaganda
49,95 $ Snadné

vytváření podcastů. Zaznamenávejte hlasové, hudební a zvukové efekty, upravujte a přeskupujte klipy na časovou osu a přidávejte hudbu na pozadí pro dosažení výsledků v komerční kvalitě. Publikujte dokončený podcast na svůj web s plnou podporou RSS, XML a HTML.
Podcast Wizard
Shareware 34,97 dolarů

Podcast Wizard je skvělá aplikace, která vás provede kroky přidání služby Podcast na váš web nebo přidání nových Podcastů do aktuální služby. Vygeneruje nový kanál RSS a aktualizuje jej, kdykoli přidáte nové podcasty. Integrovaný klient FTP může nahrát váš obsah na váš webový server.
 
 
NewzCrawler
24,95 $

NewzCrawler je čtečka zpráv a prohlížeč, který poskytuje přístup k obsahu zpráv z různých zdrojů: kanály RSS / ATOM, diskusní skupiny Usenet a web. NewzCrawler obsahuje přijímač podcastů a má vestavěného blogového klienta.
Feed Editor
Shareware 69,95 dolarů

Feed Editor je kompletní sada nástrojů pro rychlé vytváření, úpravy a správu kanálů RSS pro web prakticky jakékoli složitosti. Využijte skutečnou sílu technologie RSS, aniž byste se museli obtěžovat stát se počítačovým vědcem a internetovým guru! Díky editoru kanálů je práce s kanály RSS neuvěřitelně jednoduchá. Technologie RSS otočila způsob, jakým lidé hledají novinky, úplně vzhůru nohama.
 
 
RSS Publisher
Freeware

RSS Publisher je úžasný program, který vám umožní nahrát vaše RSS kanály na váš web. Program funguje stažením online kanálu RSS, poté vytvoří jeho místní záložní kopii, než ji nakonec nahraje na váš web pomocí vestavěného klienta FTP.
RSSRadio
Freeware

RSSRadio převede váš počítač na vzrušující plně funkční zařízení iPod. Pomocí jednoduchého průvodce můžete vyhledat streamy Podcast, zobrazit top 10 nebo poslouchat zdroj XML podle vašeho výběru. Kromě toho si můžete stáhnout své oblíbené streamy nebo je poslouchat přímo pomocí programu.