https://pesak.eu/

google-site-verification=U4M0M5CVI8bypRT4sykBETcx6KXvjVFxFxBFPMJyMd8

Německo památky t Statcounter code for Pesak.eu pesak.eu -->
Jdi na obsah Jdi na menu
,,,,,,,,
 


Německo památky

 

Newsletter Praha, květen 2014
Vážené cestovatelky, vážení cestovatelé,
opět vám přinášíme nejnovější informace týkající se Německa. V tomto vydání newsletteru pro vás máme soutěž o cestu po Německu, novinky o památkách světového dědictví UNESCO v Německu, také informace o oslavách 25. výročí od pádu berlínské zdi a znovu sjednocení Německa. Pozveme vás do Berlína, Lipska, Bremerhavenu a Kielu, kde se již v květnu koná proslulý festival Kieler Woche.


Přejeme vám spoustu inspirace a příjemné čtení!

Vaše Německá turistická centrála
Aktuální témata v Newsletteru
» Soutěžte o cestu po Německu  
» 25 let od pádu zdi, 25 let od sjednocení  
» Lipsko - město tisíce tváří  
» Bremerhaven - malá ale silná sestřička proslulých Brém  
» Kieler Woche - svátek pro milovníky vodních sportů  
©Weltkulturerbe Völklinger Hütte
©Weltkulturerbe Völklinger Hütte
Soutěžte o cestu po Německu
Letošní rok je ve znamení památek světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO . Pro ty, kteří mají rádi jedinečné kulturní a přírodní památky, tady máme skvělousoutěž . Vytvořte si svou vlastní trasu, nebo si vyberte některou z již existujících a hrajte s námi o pobyt v Německu. Výhra zahrnuje ubytování na dvě noci, letenku a cestu vlakem po Německu, stejně tak jako vstupenky do vybraných památek UNESCO. Držíme palce!
» Soutěžit můžete zde
©visitBerlin, W. Scholvien
©visitBerlin, W. Scholvien
25 let od pádu zdi, 25 let od sjednocení
Kdo by to byl řekl, že je to již téměř 25 let, kdy padla berlínská zeď rozdělující celé Německo? V letošním roce si tyto události spojené s následným sjednocením bývalého východního a západního Německa (Berlína ) připomíná celé Německo. V Berlíně se můžete vydat na kole s průvodcem (i bez něj) po trase vedoucí podél berlínské zdi, navštívit dechberoucí Assisiho panorama u Check Point Charlie, nebo Black Box muzeum naproti přes ulici. Tip: 9. 11. 2014 se budou konat velkolepé oslavy k 25. výročí pádu Berlínské zdi.
» Více informací o Berlíně
©LTM GmbH, A. Schmidt
©LTM GmbH, A. Schmidt
Lipsko - město tisíce tváří
Lipsko - na první pohled vás sice neohromí pompézními historickými budovami jako Drážďany, ale láska na druhý pohled by z toho přeci jen být mohla. Saská metropole vás okouzlí svou moderní, dynamickou atmosférou, která souzní s nádhernou okolní přírodou. Ve městě to opravdu žije, navštívit můžete mnoho kaváren, hospůdek, muzeí a také historické nákupní pasáže, nebo také tradiční trhy s nabídkou regionálních produktů. Okolí Lipska obklopuje idylická krajina plná jezer, parků a cyklostezek. Lipsko si užijí požitkáři, milovníci kultury i hudby, dobrého jídla a pití a také sportovci. 
Tip: 9. 10. 2014 slavnosti světla.
» Více o Lipsku
©dpa
©dpa
Bremerhaven - malá ale silná sestřička proslulých Brém
Asi všichni znáte pověst Brém spojenou s hanzou a brémskými muzikanty. Věděli jste ale, že jen necelou hodinku cesty odtud se nachází krásné přístavní městečko Bremerhaven ? Vidět zde můžete 4. nejvytíženější přístav Evropy, skvělý výhled se naskýtá z terasy hotelu Atlantic. Doporučujeme třeba i návštěvu Klimahausu, milovníkům techniky pak zdejší ponorku "Wilhelm Bauer", nebo muzeum lodí. V těsné blízkosti přístavu jsou i další atraktivity - muzeum emigrantů, ZOO a historické muzeum. Neváhejte a vydejte se na cestu plnou překvapení a zážitků.
» Více o Bremerhavenu
© Kiel Marketing e.V., Eva Zeiske
© Kiel Marketing e.V., Eva Zeiske
Kieler Woche - svátek pro milovníky vodních sportů
Rok se s rokem sešel a je to opět tady. Narozeniny Hamburského přístavu jsou za námi a v červnu se již můžete těšit na další velkou akci spojenou s vodou. 21. - 29. 6. 2014 se totiž koná velký festival pod otevřeným nebem. Kde: v Kielu ve spolkové zemi Šlesvicko Holštýnsko . Co na vás čeká - program plný závodů lodí, huby, tance, zpěvu, dobrého jídla a pití a to přímo u Baltského moře.Tip: rychle a pohodlně se sem dostanete např. přes Hamburg přímými lety s Germanwings.
» Více o Kielu
 

Náhledy fotografií ze složky HUKVALDY, HRAD, OKOLÍ A JANÁČEK

 

 

Portrét


Facebook

1Překledač

FreeWebSubmission.com Click Here!

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

leadsleap

FreeWebSubmission.com

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

semruch

 SEMrush
Web
Analytics Made Easy - StatCounter

ShareTwitter

Free SEO Tools

Website Monitoring - InternetSupervision.com Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools Search Engine Submission and Optimization
Statistiky

Online: 47
Celkem: 3749765
Měsíc: 36228
Den: 1593