Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lesy

P E S A K

 

Lesní novinky

 
Zdroje: — Hlavní zprávy — Články — Autorské sloupky Všechny novinky

7. července 2021 se ruská Avialesookhrana obrátila na 90 let

 

 
 
 

Blogy

Jak udělat dutinu pro ptáky samiVjačeslav Zabugin

únor 26

 
Jak udělat dutinu pro ptáky sami
Jedna nepříjemná okolnost mě přiměla napsat tento druh článku - nyní se stalo docela nepopulárním dělat hnízdní domy pro ptáky a zavěsit je do zahrad a parků. Pokud porovnáme počet ptačích budek a sýkorek vyrobených nezávisle a zavěšených pro ptáky nyní a například před dvaceti lety, pak srovnání nebude zdaleka ve prospěch dneška. Maximum, které většina našich současníků dokáže, je koupit hotový design v obchodě a bez přemýšlení o jeho pohodlí ho zavěsit na vysoký sloup v rohu své letní chaty. Lidé si nemyslí, kdo bude žít v tomto domě, zda je to vhodné pro ptáky, jak dlouho to bude trvat a zda je možné je vyčistit od odpadků. Všechny tyto "povinnosti" se obvykle přesouvají na svědomí výrobce. Mezitím si ptáci mohou vybrat jiné místo pro chov potomků nejen kvůli neúspěšnému návrhu domu, protože i když mají k dispozici dobře provedený hnízdní dům, můžete ho uspořádat tak neúspěšně, že ptáci v něm nebudou chtít hnízdit.
Na okraji těžko dostupných požárů na Sibiři a v Jakutsku.Avialesookhrana

04 srpen

 
Na okraji těžko dostupných požárů na Sibiři a v Jakutsku.
Hašení lesních požárů ve vzdálených a těžko přístupných podmínkách není jen těžké. To je nad možnosti i fyzicky silných lidí. Vydrží nejen silný, ale také odolný v duchu. Soudě podle informačního obrazu masmédií, ti, kteří pracují na okraji požárů na Sibiři, jsou opět zapomenuti. Armáda a ministerstvo pro mimořádné situace jsou na rtech. A kde jsou lesníci? Dělají svou práci. Upozorňujeme vás na zprávu o avialesookhrana ze scény.
V neprůchodných lesních oblastech Krasnojarského území, Irkutské oblasti a Jakutska, kde hoří požáry, pracují letecké požární lesní stráže ručně. Poté, co byli hozeni do ohně vzduchem, žijí a jednají téměř autonomně, pomocí různých metod boje proti ohni.
Dvina-Pinezhskoe mezopotámie: jak nedotčené lesy zmizíIgor Špilenok

červenec 21

 
Dvina-Pinezhskoe mezopotámie: jak nedotčené lesy zmizí
Vrátil jsem se domů z Arkhangelsk taigy. Navštívil dvě odlehlá místa: na Bílém moři v národním parku "Onega Pomorye" a v meziproudu severní Dviny a Pinegy ve východní části regionu. Řeknu vám o "Onega Pomorye" o něco později a dnes - o výletu do masivu Dvina-Pinega taiga, který nebyl zcela obyčejný, protože mé obvyklé fotografické výlety se konají v rezervacích a národních parcích naší země, na pozadí chráněné přírody, která již má ochranný stav ochrany, existuje budoucnost. Okamžitě jsem se dostal na vzdálenou frontu, o které lidé vědí málo, ale hádají více.

Foto projekt "Nedotčené lesy Ruska"
 
 
 

Video

Vojáci přírody.Zapovednaya Rossiya.Boj proti pytláctví.

Každý den a každou noc po celém Rusku, ve všech časových pásmech, státní inspektoři vykonávají své poslání. Chrání volně žijící zvířata. Snaží se ji zachránit pro naše děti a vnoučata. Co způsobuje, že tito lidé, navzdory skromnému platu a nedostatku porozumění ve společnosti den za dnem, z roku na rok chodí do nebezpečné služby?
 

Internetový obchod "U Lesnika"

(prázdný)
 

KATALOG

BLOG / NOVINKY

15.07.2016 18:05:16
28.10.2015 20:27:22
19.10.2015 19:04:10
09.04.2015 23:13:13
27.12.2014 00:45:16
Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje: 
 
 nebo RSS 2,0
 
 

 

 

 

 

© U lesníka. Všechna práva vyhrazena.

 

Forest.ru
Vše o ruských lesích