P E S A K - Zpravodaj - Léky léčí google-site-verification: google941825989d4d1ad0.html
Jdi na obsah Jdi na menu
 


Léky léčí

The League Of Power
 
Níže najdete zprávy z našeho reklamního sponzora. Náš e-mailový zpravodaj je bezplatná služba, která vám s pomocí našich sponzorů. 

Mohl typ šamponu, který používáte skutečně příčinou Alzheimerovy choroby, nebo dokonce horší, rakovinu? 

Zní to šílené, ale faktem je, že pokud používáte některý z 10 předních šamponů publikovaných v našem novém volném zprávě dále, to je přesně to, co se děje. Stáhněte si zdarma výtisk této šokující nové zprávy v několika sekundách se zde:

>> 10 DEADLY Cancer & Dementia způsobují Šampony (nepoužívat) 

K vašemu úspěchu, 

Joel 

------- 
Joel Marion 
Zakladatel, Transformace Insider 
The League Of Power
 
Níže najdete zprávy z našeho reklamního sponzora. Náš e-mailový zpravodaj je bezplatná služba, která vám s pomocí našich sponzorů. 

Diabetes Discovery listy lékařů němý (Zkuste tento večer)

 

Tato metoda Obrátí Diabetes Přirozeně 

The League Of Power
 
Níže najdete zprávy z našeho reklamního sponzora. Náš e-mailový zpravodaj je bezplatná služba, která vám s pomocí našich sponzorů. 

„Zatímco Bitcoin je krádež výsluní, lidé přicházejí o největší finanční výhru od narození na internetu...“

 

Vážení čtenáři, 


Je Bitcoin největší podvod stále běží na americký lid? Žádám vás proto, že zatímco lidé jsou stále zmítá v humbuk, je tu mnohem větší investiční příběh hrát venku přímo pod nosem právě teď ... 

Ten, který mohl dát skutečnou druhou šanci na druhu život měnící se vrací jste neměli šanci na již od prvních dnů Apple, Amazon a Facebook vše bez zakoupení jedinou Bitcoin. 

To je důležité pro vás, protože jsem se nedávno zúčastnil soukromé, za zavřenými dveřmi setkání s exkluzivní skupiny Top 35 spuštění investorů v Silicon Valley. 

Tato skupina zahrnuje některé z nejvlivnějších investorů v Silicon Valley - včetně raných investorů v Elon Musk studijním programu SpaceX, Airbnb, Uber a Facebook ... 

Bývalý viceprezident Twitteru ... 

Bývalý generální ředitel Forbes ... 

Jediný důvod, proč jsem byl v místnosti proto, že jsem jeden z nich. 

A na tomto zasedání, všichni byli nadšeni jednu věc ...
 

Tento technologický posun , který by mohl zažehnout největší klína finanční jste měli možnost zúčastnit se od narození na internetu ... 

A právě teď, široká veřejnost neví téměř nic o tom - takže to ideální čas pro vás dostat. 

Ale to by mohlo rychle změnit. Harvard akademické odhady tento nový technologický sektor je nastaven na nárůst 1.500%. Že by vytvořil více než 1,6 bilionu $ v novém bohatství pro investory. Takže vaše okno se dostat dovnitř, zatímco to letí pod-the-radar se blíží rychle. 

CEO NASDAQ ji volá: „Největší příležitost si můžeme představit v příštím desetiletí nebo tak.“ 

A zasvěcené jsou to už volá „ největší zisk příležitost století .“
 

Ale tak daleko, nikdo není ani nepřibližuje, pokud jde o odhad, kolik peněz byste mohli dělat s jedním malým podíl v této technologie. 

Klikněte sem a budu odhalit, co se děje v plné výši. 

S pozdravem,
 

Jeff Brown

 

 

The League Of Power
 
Níže najdete zprávy z našeho reklamního sponzora. Náš e-mailový zpravodaj je bezplatná služba, která vám s pomocí našich sponzorů. 

Nový daňový zákon: You Could mít nárok na $ 20.758 nebo více 

Vážení čtenáři,

Podle § 965 nového daňového zákona, která byla právě podepsána ...

Spuštění jen pár dní od této chvíle.

Pokud víte, jak využít tohoto nového daňového zákona ...

Některé z těchto biliony mohl skončit v kapse.

Je tu jeden háček, i když ...

Vzhledem k tomu, jak zákon je napsán ...

Pokud nechcete sledovat tento kalendář ...

Ty by mohly zanechat spoustu peněz na stůl.

Nebo ještě hůř ... někdo jiný by mohl skončit sbírání svůj podíl.

Pozdravy,

Matt Insley 
Publisher, Report Lifetime příjmů 

Editor, The Near Future Report

 

The League Of Power
 

Vy jste opravdu v nebezpečí? 

Vnímání rizika je snad jediný největší věc, která stojí mezi většinu lidí a bohatství.
 

Přemýšlejte o tom. Kolikrát jste odstřelil s hlášením „bezrizikové!“ V reklamě? 

Vzhledem k tomu, inzerenti vědí, že riziko je největší věc, která stojí mezi spotřebitelem a sale- ve skutečnosti, riziko je největším faktorem, který ovlivňuje, zda budeme dělat absolutně vůbec nic. Vaše mysl podvědomě dělat posouzení rizik po celou dobu na ultra-vysokou rychlostí! 

**Sponzor** 

Diabetes Discovery Listy Lékaři němý
 

Tato metoda Obrátí Diabetes Přirozeně 

Zkuste tento večer 

** End podporovaný obsah ** 

Dovolte mi vysvětlit, jak se to stane každý den:

 

1) „Mám chodit po ulici v tomto okamžiku spíše než na přechodu pro chodce?“ Risk: Jak přejet zvýšení pravděpodobnosti, ale bude rychlejší cesta do obchodů.

 

2) „Mám koupit tuto novou značku fazolí?“ Nebezpečí: Může nelíbí tuto značku, ale mohly by být lepší než můj obvyklý.

 

3) „Mám jet rychlostí 40 mil za hodinu ve limitem 30 mph?“ Nebezpečí: Může se chytit, ale pravděpodobnost je nízká, bez rychlostních kamer.

 

4) „Mám se zeptat, že dívka ven?“ Nebezpečí: Může dostat zamítnuta a všichni se smějí se na mě, ale ona má velkou předností je ... ehm ... osobnost, takže by stálo za to ...

 

Budu ...? .Shan't I? Dál a dál to jde! Takže jak vidíte, máte bohaté zkušenosti v oblasti analýzy rizik již; všechno budeme dělat tento týden je postroj a rozvíjet tuto dovednost k vědomé a racionální úrovni. V tomto příkladu jsme roztomilé také zmínil klíčové slovo: pravděpodobnost. To je podstata správně posuzování rizikově tedy pravděpodobnost, že při autonehodě je vyšší, než je při leteckém neštěstí, takže rozumný člověk raději létat. Ale vrátíme se k tomu. 

Ve světě reklamy a propagace této přirozené lidské averze k všemi riziky, se nazývá ‚strachu z lítosti.‘ Je to jediná věc, jde stále dokola v naší mysli, než jsme se koupit cokoliv, a když na to přijde, než budeme hodnotit rizika v milionech rozhodnutí, která děláme v našem životě. A jsme starší, tím více toho víme o lítosti ne? To je důvod, proč se starší lidé vnímány jako více riskovat. 

Bohužel pro většinu, to o hmotnosti až rizika stává paralyzing- prostě mrazem-up ze strachu a nedělat nic. Kolikrát jste řekl po akci, „Kéž bych ... ..“? A tak jsme neustále porazili sami sebe, protože z tohoto strachu z lítosti, když nemusíte. 

Stačí naučit se racionalizovat rizika a používání skutečnost vidět skutečné riziko namísto chybné vnímání rizika, nám umožňuje udělat nejlepší rozhodnutí na základě daných okolností pokaždé. 

Pojďme si hrát jinou hru. Dobře, pravím vám, že bez ohledu na obchodní nápad přijít s a bez ohledu na investice jdete, tam je absolutně žádné riziko k němu připojené vůbec.
 

Můžete investovat jakékoliv množství peněz v celé věci a budete si to všechno zpátky, co se stane, až budete znát výsledek svých rozhodnutí. Žádné whatsoever úlovky. Co bys dělal? 

Je zřejmé, že pokud jste při smyslech, měli byste dát dohromady každý cent jste mohli najít a půjčovat, re-hypoteční váš domov, a investovat do nich vše, co mohl. Budete doslova nemají co ztratit a může jen získat. Ale bohužel náš svět není takový, že ... 

Každý, kdo by se využít této nabídky, zbohatnout, vzdát pracovat a žít šťastně až do smrti. Jistě pak to musí dokázat, můj názor, že vnímané riziko je největším faktorem při rozhodování o tom, zda lidé něco udělat. Ještě důležitější je, že je jediným největším faktorem, který přestane lidi z pouštět do příležitostí, které by mohly prosperovat z. ‚Příležitost‘ je mnohem příjemnější slovo než ‚riziko‘, že? 

Situace se potýkají s mnoho příležitostí spíše než risks- je to jen, že některé z nich jsou chudé příležitosti a některé z nich jsou dobré! 

Pokud si vzal druhý extrém a řekl, že bez ohledu na investice jste se dostal do, to by selhat a měli byste přijít o 100% své investice, jednoznačně nikdo by se pustit do podnikání a měla by existovat žádná práce jako výsledek. Dalším zcela hypotetická extrémní jen dokázat, že. 

Ve skutečnosti v našem světě existuje mezi těmito dvěma extrémy. Drtivá většina lidí, kteří nosí závoj zmatku a maskuje jejich pohled ze skutečností, a nahradí jej s dogmaty a strachu, neschopnost oddělit podnikání z osobního pověry. 

Samotné slovo ‚riziko‘ je odvozen z rané italské slovo ‚risicare‘, což znamená „výzva“. Jinými slovy, riziko je volba spíše než osud; akce jsme se odváží vzít to, co příběh o riziku je vše O službě a ten příběh definuje samotný smysl lidského bytí. 

A tady je ten příběh ...
 

Základní kořeny rizika začala v běžném hazardu. V řecké mytologii, tři brothers- Zeus, Poseidon, a Hades- hrál obří hru kostky rozhodnout, kdo by měl nebesa, moře nebo do podsvětí. Pilát Pontský vojáci losovali o Kristově rouchu as trpěl na kříži, podle legendy. Římský císař Marcus Aurelius, byl často v doprovodu svého osobního krupiérem! Později v Anglii, hrabě ze Sandwich vynalezl, co stal se známý jako ‚sendvič‘, aby mohl jíst, aniž by opustil tabulku s hazardními hrami, které mají jednu ruku volnou držet své karty. George Washington hostil pravidelné hry ve svém stanu během americké revoluce, a hazardních her se stala synonymem pro ‚divokého západu‘, která následovala. 

Ale to je jen hazardních her čistého chance- v této oblasti opravdu hovoříme o čisté štěstí. Ale jak už víte, posouzení správné riziko je více vědy a pravdivý příběh o nebezpečí spočívá učenců minulosti. 

Staří Řekové měli slovo ‚eikos‘, což znamená pravděpodobnost. Filozof Sokrates, které jsou definovány jako „podobnost s pravdou“, nebo jinými slovy, predikce něco, co bylo pravděpodobné, že se to stalo. Postupovaly za jejich čas, nebo co? Který uvedl, že staří Řekové také obětovali své děti, aby učinil vítr příznivý! Máme před sebou ještě dlouhou cestu ... 

Udělejme že pak- prvního tisíciletí. Hned po 1000 našeho letopočtu, něco hrozného se stalo, že bylo změnit svět forever- křížových výprav. Vzhledem k tomu, doba temna ustoupila středověku o tomto čase, hodně se měnil, ale některé věci se nezměnily: evropští rytíři byli stále banda krvežíznivých kriminálníků, kteří se těší bití kecy z navzájem. Ale nyní, papež jim dal nový nepřítel má zaměřit na: muslimy. Takže oni vyrazili na ‚osvobození Svaté město Jeruzalém z nevěřících‘. Odveta brzy poté, co porodila názvu, ‚džihád‘ ... 

V každém případě, pokud tam bylo něco pozitivního, aby vyšel z této barbarské invaze a zbytečné střetu kultur, bylo numbers- nástroje této věci s názvem pravděpodobnosti. Křesťanští útočníci hodně naučil od svého nepřítele, Arabové, kteří na oplátku, a to prostřednictvím jejich invazi Indie, stal se obeznámený s vůbec první systém číslování, vynalezl hinduisty. Tento transformovaný svět-vše od obchodu, navigace a vědy vyrazil všechno kvůli čísla a pravděpodobnosti. V průběhu příštích pěti set let počítadlo byl nahrazen a víra v čistém osudu a náhody se roztrhat na kousky. 

Nyní se dostáváme k obdobím Renaissance- zlom kreativity a výchovy v historii. V roce 1687 otevřel muž jménem Edward Lloyd kavárnu na východním Londýně‘doků. Nabídl pojištění pro lidi na řadě věcí, včetně dálnice loupeže, smrti gin pití a zajištění ženské čistoty (hej, je to, že pojistný produkt ještě k dispozici?) Samotný podnik, který je nejznámější pro posouzení rizika byl born- pojištění průmyslem a Lloyds Bank of London je významným hráčem na tento den, jak možná víte. 

Lidé se začínají vidět riziko jako věda teď, ne hazard. V pozdních 1800s, muž jménem Francis Galton ukázal něco, co nazývá ‚regrese k průměru‘ existovaly a pomohl v předvídání událostí s úžasnou konzistenci (pravděpodobně nejlepší obchodní strategie v existenci). Učenec pojmenovaný Laplace vyhýbali koncept štěstí a prohlásil: „Současné události jsou spojeny s předchozí ty by vázanky založené na evidentní principu, že věc nemůže nastat bez příčiny, které jej vytváří.“ Mnoho dalších vědců, včetně Bernoulli (ten samý muž, který měl vymyslet princip, který umožňuje letadlu létat) a de Moivre souhlasil. 

Nyní přijde na více nedávného data vidět toto umění rizika jako science dokonalosti. V roce 1979 dvě osoby pojmenované Kahneman a Tversky, ukázal myšlenku, že vnímání rizika je vadný, přičemž většina lidí, což vede k nesprávným rozhodnutím. Důvodem je, protože ten jediný faktor v lidském rozhodnutí není tolik averze k riziku jako strach ze ztráty, a že lidé reagují na emoce, spíše než logika. 

Jejich slavná práce byla provedena na mužem jménem Thaler. Jedním z pokusů prováděných on měl žádat o mnoho různých lidí na dvě otázky každý (zeptejte se sami sebe tyto otázky příliš jako experiment): 

1) „Kolik byste byli ochotni zaplatit k odstranění jednoho z tisíce možností okamžité smrti?“ 

2) „Kolik bys která má být zaplacena, aby přijal jeden z tisíce možností okamžité smrti?“ 

Typický Odpověď byla $ 200 za otázku jednoho a $ 50,000 pro otázku dva! Je jasné vnímání občanů o hodnotě za stejnou položku divoce kolísá. 

To je pravá podstata toho, jak se můžete stát finančně zdarma. Vidíš? Otázky byly ptal samé, ale v jiném ways- množství peněz uvedené jako odpovědi mělo být přesně to samé! Je to jen, že tato otázka dva zvuky více alarmující. 

Spousta krve, dřiny a problémy došlo, aby vám, že vám může být pánem svého vlastního osudu, že riziko lze měřit, a výsledky vydělával na.
 

Mnoho inteligentních lidí se vzdal své životy, aby to dokázal, a oni by se obrátil v hrobě, aby viděli, jak se věci postupovaly: celá populace stává posedlý loterie a jiných hazardních her; víra ve štěstí a osudu jsou doménou primitiv. 

Objevy tito průkopníci provedené je fantastická zpráva. Nyní chápeme, že nejsme povinni přijmout rotace ruletě nebo karty my jsme dealt- jsme volném počítat naše rozhodnutí a můžeme změnit náš svět. Tak proč nezačít právě teď? 

**Sponzor** 

Nový daňový zákon: You Could mít nárok na $ 20.758 nebo více 

Podle § 965 nového daňového zákona, která byla právě podepsána ...
 

Miliony Američanů mohli skončit sbírání celkem 2,6 bilionu $ ... 

Spuštění jen pár dní od této chvíle. 

Pokud víte, jak využít tohoto nového daňového zákona ... 

Některé z těchto biliony mohl skončit v kapse. 

Je tu jeden háček, i když ... 

Je potřeba věnovat velkou pozornost tomuto kalendáři. 

Vzhledem k tomu, jak zákon je napsán ... 

Pokud nechcete sledovat tento kalendář ... 

Ty by mohly zanechat spoustu peněz na stůl. 

Nebo ještě hůř ... někdo jiný by mohl skončit sbírání svůj podíl. 

Klikněte sem pro zobrazení kalendáře se všemi detaily. 

** End podporovaný obsah ** 

Všechno nejlepší, 

Mark Patricks 

 
 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishMagyarDeutschSlovenčina

Facebook


1Překledač

FreeWebSubmission.com Click Here!

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

leadsleap

FreeWebSubmission.com

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

semruch

 SEMrush
Web
Analytics Made Easy - StatCounterTwitter

Free SEO Tools

Website Monitoring - InternetSupervision.com Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools Search Engine Submission and OptimizationStatistiky

Online: 9
Celkem: 4472477
Měsíc: 34814
Den: 943