https://pesak.eu/

google-site-verification=U4M0M5CVI8bypRT4sykBETcx6KXvjVFxFxBFPMJyMd8

P E S A K - Zpravodaj - Pomáháme lidem vydělávat peníze ve stejnou dobu t Statcounter code for Pesak.eu pesak.eu -->
Jdi na obsah Jdi na menu
,,,,,,,,
 


Pomáháme lidem vydělávat peníze ve stejnou dobu

Click Here!
The League Of Power
 

Pomáháme lidem v jejich době potřeby - a vydělávat peníze ve stejnou dobu 

Zdá se, neintuitivní, ale často některé z největších příležitostí k zisku, jsou v době hospodářské krize. 

A tam je obchod, který je zcela na vzestupu ve Spojených státech právě teď. 

Existuje více zákazníků, než tam někdy byl v nedávné paměti. Díky internetu je to jednodušší, než kdy jindy pro jednotlivé podnikatele se dostat na tuto příležitost - můžete být kdekoli na světě a pracovat na svém plánu. A nejlepší na tom je, že si vydělat peníze - hodně peněz - když se pomáhat lidem v dobách jejich největší potřebou.
 

**Sponzor** 

To by mohlo trvat Trump dolů v každém okamžiku, od obžaloby na nucené rezignace ...
 

Trump se nesmí „vypadat“ jako on má moc, ale on ne. A že nedostatek skutečného výkonu je jedna věc, která by ho mohla sundat. 

Ne, lidé, kteří jsou skutečně tahání za nitky jsou hidding ve stínu hlubokého státu, ale nikdo neví, kdo jsou, nebo to, co dělají. 

Do teď... 

Velmi dobrý kamarád a bývalý agent vláda to mění všechno, začíná právě teď s jeho nové knihy: Hluboká Státní 

Tento neuvěřitelný nová kniha ani hit na trhu dosud, ale Dean odložil 475 kopií pro naše čtenáře, stejně jako vy, a on jim rozdávat zadarmo jako malý test. 

Právě jsem dočetl svou kopii v noci a vřele doporučuji si své vlastní dnes, po tom všem je to zdarma. 

** End Sponsored Content ** 

To mne přivádí k hlavním problémem nezaměstnanosti se děje právě teď. Je to celosvětový fenomén. Ale pojďme zaměřit na Spojených státech. 

Pomalý hospodářský růst a firmy pohybující se na zaměstnance dočasné znamená, že tato situace nebude mít se lépe brzy kdykoliv. 

To znamená, že je to perfektní bouře za velmi specializované, velmi lukrativní a velmi snadno spustit obchodní příležitost. 

Jen si představte všechny ty, kteří hledají zaměstnání právě teď. Ty by mohly pomoci jim najít ideální pozici pro své jedinečné nadání a zkušenosti s vlastní životopis poradenské činnosti. (A dovolte mi říct, že tento druh práce je velmi horká i v dobách růstu. V nejlepších časech, v průměru 50 milionů Američanů hledají lepší práci.) 

Jako životopis poradce, mohli byste dostat zaplaceno od několika set do několika tisíc dolarů za každé pracovní místo, v závislosti na úrovni práce. Funguje to v průměru o $ 150 za hodinu. 

Mohlo by to být skvělý vedlejší činnost při práci ve vašem volném čase. Pokud se vám líbí natolik můžete vzít to na plný úvazek a stát, aby šest číslic za rok. 

Dovolte mi jasné co se teď dopředu. Nemusíte být životopis psaní expert nebo mají zkušenosti v oblasti lidských zdrojů, aby byl životopis poradce. Jediné, co musíte udělat, je naučit se jednoduché triky a techniky, které většina uchazečů o zaměstnání jsou neznalý. Tyto dovednosti si můžete vyzvednout během několika týdnů - a bude na odborné úrovni během několika měsíců. 

Tvorba sám tyto drobné změny, bude jim obrovskou nohu mezi konkurencí - a aby vám konzultant v vyžádání. Více informací o těch, za minutu. 

Ale nejprve mi dovolte, abych vám řekl, proč životopis je velmi důležitou součástí procesu žádosti a proč jsou lidé ochotni zaplatit tolik za vaši odbornou pomoc. 

Nejvíc životopisy chybí 

Životopisu je skutečná noha ve dveřích při hledání zaměstnání v těchto dnech. To není neobvyklé pro zaměstnavatele, které mají být zaplaven stovkami životopisů pro každou pozici, že inzerovat. Většina životopisů jsou prostě v pohodě. V minulosti by mohly hodnotilo druhý pohled. Ale v tomto pracovním klimatu, chytat o pronájmu Executive oko, Váš životopis je opravdu vyniknout. 

Nemluvím o použití růžový papír nebo zahrnující 8x10 headshot. 

Ne, Váš životopis musí předvést své jedinečné a specifické úspěchy.
 

Pochopení, že je první krok k tomu stát se profesionální životopis poradce. 

Víte, většina uchazečů jdou o svém životopisu všechno špatně. Oni prostě vypsat spoustu „věcí“, oni dělali jejich poslední (nebo aktuální) zaměstnání. Takže jste si dlouhý nudný seznam jako:

 • Vytvořené na trh byly hlášeny 
   
 • Komunikoval s vedoucími pracovníky 
   
 • Znalost softwaru Microsoft Office

Máte představu ... 

Nudný! 

No manažera se bude dát, že pokračovat v vážný pohled. Žadatel by mohl být nejvíce kvalifikovaný, ale rozhodně nevypadají na papír. 

Takže to, co by měl uchazeč o zaměstnání dělat místo toho? 

Jak jsem řekl, patří úspěchy. Jedná se o konkrétní cíle jsou splněny a řešení přišli s. Například by měly uvést, že přinesl $ 10,000 v prodeji v jednom měsíci. Nebo že se zvýšily efektivitu skladu o 25% implementací změnu plánovací systém. Vidíte, co tím myslím? 

Každý z vašich klientů bude mít tento druh příběh, i když si to neuvědomují. Vaším úkolem bude jej čerpat z nich dotazování prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky. 

Jakmile budete mít tyto konkrétní úspěchy, můžete jednoduše nahradit nudné věci na obnovení vašeho klienta s těmito úspěchy. Již váš klient bude před balení pro další práci, kterou požádat. 

Přidat na některých dalších životopis psaní tipy můžete předat - a budete mít spokojené zákazníky, kteří mají na výběr pracovních míst vlevo a vpravo. Uvedl jsem nějaké velké prostředky na tvorbě skvělé pokračuje na konci tohoto článku. 

Vzhledem k tomu, teď chci soustředit na provoz podniku sám. 

Marketing své nové firmy 

Poté, co jste zvedl některé ze základních prvků kvality pokračuje, jste připraveni začít marketing vaše podnikání. Stejně jako u mnoha peníze tvorby příležitosti, internet učinil to velmi snadné - a levně! 

Sociální sítě 

V těchto dnech všichni se na sociálních sítích médií, jako je Facebook, LinkedIn, Twitter a další. A to včetně podnikatelů, nedávné grady a další z práce lidí. Takže je logické, svůj životopis psaní podnikání by měly mít zastoupení na jedné nebo více sociálních sítí na podporu své služby. 

Dalo by se najít klienty mezi bývalými kolegy, přáteli, příbuznými, starými přáteli ... a všechny lidi v jejich sítích. Zeptejte se lidí ve vašem seznamu přátel předat své jméno do svých přátel. 

Přinejmenším byste měli nastavit stránku Facebook a LinkedIn profil. Je to snadno nastavit 

Craigslist 

Craigslist je skvělý způsob, jak dosáhnout svého místního trhu. Ale můžete si také jít celostátní zveřejněním reklamy na Craigslist sekce pro dalších měst a států. Zahrnout svůj zápis v sekci „služby nabízené“. Tam jsou také on-line chatu skupiny na Craigslist se můžete připojit. Nenechte bezostyšně nabízet své služby. Stačí odpovědět na otázky a být užitečná. Brzy dost lidí začne s žádostí o další rady - to je, když jste zmínil, že jste pro životopis spisovatele. 

Online Pracovní desky 

Většina hledání zaměstnání se provádí on-line v těchto dnech. Mnoho uchazečů dokonce psát své životopisy na těchto stránkách v naději zaměstnavatelé budou vidět. Tyto služby budou rovněž snažit nabídnout další zdroje pro uživatele. To, kam dál. 

Skenovat jakékoliv pracovní portály (státní nebo místní), můžete najít na internetu. Zkontrolujte, zda mají sekci životopis tipy. Pokud tomu tak není, nabízejí psát to pro majitele stránek - můžete dokonce dělat to zdarma, pokud můžete uvést své kontaktní údaje. Že přinese mnoho nových zákazníků zaručené. 

přechodem do režimu offline 

Samozřejmě, že v režimu offline marketing může být také velmi užitečné. 

Flyers 

Reklamním metoda low-cost, což je užitečné zejména pokud jste právě začínáte, je letáky, které nabízejí své služby. Po nich v blízkosti škol, vysokých škol komunity a technologických škol ve vašem městě - všude tam, kde studenti servítky, na akademické půdě, pokud je to možné. Můžete také po nich v obchodech, kavárnách nebo jiné místní podniky se dostat ostatní členy komunity potřebují obnovení pomoc. 

společenské akce 

Veletrhy pracovních příležitostí, Hospodářská komora mixéry a další události jsou ideálními místy k nalezení vyhlídky pro svůj životopis podnikání. Jsou přeplněný lidmi buď hledají zaměstnání nebo se snaží dostat ty lepší. Účastnit jako mnoho z těchto událostí, jak je to možné, chatovat s lidmi, rozdávají karty nebo letáku. Zdokonalit 3 minuty „hřiště“, ve kterém stručně nastínit, jak můžete pomoci někoho získat práci a pomoci jim s jejich obnovení. To bude obrovský zdroj nových obchodů pro vás. 

Vizitky 

Měli byste také zvážit vytvoření jednoduchého vizitku. Měl by mít jméno, služby a kontaktní údaje vašeho - telefonní číslo a e-mail. Ty budou hodit jak se zúčastnit sítí akce. Ale můžete si také vzít všude s sebou a předat je, aby lidi potkáte ve svém každodenním životě, odejdou hromadu v ordinaci lékaře ... kdekoli si můžete myslet vážně. 

Pamatujte si, že někdo potkáte ve svém každodenním životě může být vaše další klient. 

Dostávají zaplaceno 

Jak jsem již zmínil částku, kterou dostanete za každou životopis poradenské vystoupení se může pohybovat od několika set do několika tisíc dolarů. Zde je návod, jak se rozkládá: 

Máte-li pomoci College Grad řemeslných svůj první životopis, můžete nabíjet nanejvýš $ 250 - $ 500, když se hodit nějakou pomoc navigaci internetové pracovní portály a nabízí poradenství v oblasti ELIT rozhovorů osoby. Jsou to právě začínající po všem. 

Ale když začnete pomáhat další lidi, kteří byli v pracovní síly již s jejich životopisy, že je místo, kde si můžete v hotovosti. Dlouhodobí a manažerů mají spoustu zkušeností, které budete muset projít rozeznat až najít nejlepší materiál zařadit na životopis. Budete také muset pracovat s nimi přijít na své úspěchy. 

Za této úrovni díla, můžete rozumně poplatek $ 1000 a nahoru. Máte-li napsat silný motivační dopis - hodit další $ 500 až $ 1,000. To je to, co chytí manažera oko, takže vaši klienti budou ochotni zaplatit tuto cenu. 

Zjednodušeně řečeno, kolik budete účtovat, závisí na zkušenosti úrovni, stejně jako konkurence. Není mnoho životopis poradců ve vašem okolí? Můžete nabíjet víc! 

Samozřejmě, že si uvědomit, že jak jste první začínáte, budete muset účtovat o něco méně za životopisu. Ale za pár měsíců budete moci účtovat plnou cenu, jak si získat zkušenosti a začít s své první úspěchy. 

Tam to, ideální obchodní těchto ekonomicky náročné době mají. Dostanete se pomoci lidem najít svou vysněnou práci - a vytvořit svazek sebe příliš. A můžete začít ještě dnes. 

Kroky

 1. Naučit se základům toho, co dělá skvělý životopis pomocí zdroje níže. 
   
 2. Začít nabízet své podnikání na internetu a vypnout pomocí bezplatné a levné reklamní metody. Využívat zdroje, které dnes diskutovali. 
   
 3. Najít své první klienty - začít s jednoduchými míst na prvním místě. Pak rozjet na vyšší placených pracovních míst.

Nyní jdi ‚em! 

**Sponzor** 

BREAKING: Pharma Nyní zastavení výzkumné programy, všechny s Alzheimerovou chorobou 


Miliardový lék gigant Pfizer, prostě zrušila svůj výzkumný program Alzheimerovy.
 

Proč? 

Vzhledem k tomu, léků s Alzheimerovou chorobou mají nefungují ... 

Takže oni vzdát. A opouštět miliony starších Američanů bez naděje. 

Nejhorší na tom je, že nemají vám řekl tuto skutečnost: 

Jak divně vypadající houba z Evropy se již OBRACECÍ Alzheimerovy choroby ... 

Funguje to lépe než každý demence drogy tam, a může obnovit vzpomínky za pouhých 8 týdnů. 

Klikněte sem pro celý příběh . 

** End Sponsored Content ** 

K vašemu úspěchu, 

Mark Edwards 

Zdroje 

Zde jsou některé další zdroje, aby si své začali s vaší životopis poradenské firmy: 

Naučte se sestavit skvělý životopis pro své klienty 

Zde jsou některé další životopis psaní tipy:

Trh své nové firmy 

Úspěch vašeho podnikání závisí na nalezení klientů. Naštěstí je to levné, jednoduché, a tam jsou obrovské množství lidí, kteří potřebují své služby. Zkuste použít online i offline marketing. 

 

Online 
 

Nastavit stránku Facebook pro vaše podnikání - www.facebook.com


Nastavit profil na LinkedIn - www.linkedin.com


Použijte Craigslist jít po místním trhu - www.craigslist.org


Offline


Letáky a vizitky - Podívejte se na tyto low-cost Online tiskové firmy: www.vistaprint.com a www.123print.com .


Networking - Meetup.com je skvělým místem k nalezení obchodního skupinových akcí. Také zkontrolujte místní obchodní komory a pracovní síly / pracovní agentury pro nadcházející veletrzích pracovních příležitostí. 

The League Of Power
 
Níže najdete zprávy z našeho reklamního sponzora. Náš e-mailový zpravodaj je bezplatná služba, která vám s pomocí našich sponzorů. 
 
Trump Story nikdo mluví o

Vážení čtenáři,

Donald Trump je prezidentem Spojených států.

To je fakt.

A bez ohledu na to, co si myslíte o něm osobně, je třeba věnovat velkou pozornost na něco, co se děje právě teď ...

A nemám na mysli obavy týkající se bezpečnosti a zabezpečení, které média pokračuje ohlásit.

Mluvím o něčem jiném, který je na spadnutí, a to by mohlo mít vliv na vás přímo ...

Vzhledem k tomu, důkazy naznačují, prezident Trump se chystá rozpoutat vlnu bohatství neviděl od Ronalda Reagana ... 

>> Odhaduje se, že 11,1 bilionu $ celkem. 


To je Trump „tajný rally“ - mohutný tsunami v hotovosti.


A pokud budete jednat dostatečně rychle, můžete urvat kus ní - zajištění vás a finanční bezpečnost vaší rodiny bez ohledu na to, co se stane v příštích týdnech a měsících.

Klikněte zde nyní se dozvíte, jak se dostat před tímto $ 11,1 bilionu bohatství vlny.

Pozdravy,

Aaron Gentzler 
Publisher, Seven obr Publishing 
Copyright LOP Solutions, LLC. 

Poznámka: V případě, že internetové adresy poskytnuté nevypadají jako živé odkazy v e-mailu, prosím, vyjmout a vložit plnou adresu webové stránky do adresního řádku prohlížeče. Whitelist: Aby bylo zajištěno, že dostanete každou ligu vydání Power prosím být jisti, že na bílou listinu nás. Tím se zabrání vaše e-maily od získání blokovány filtry nevyžádané pošty. Bílé pokyny výpis se liší od poskytovatele e-mailu pro úplný seznam příkazů klikněte sem . Prohlášení: League of Power a její dceřiné společnosti budou někdy doporučit produkty svým čtenářům. Všechny produkty, služby nebo programy jsou ty, které jsme osobně buď přezkoumat nebo pocházejí od společností, které známe a kterým důvěřujete. Za to, že dostáváme provizi. 

Nic v tomto e-mailu je třeba zvážit personalizované Finanční poradenství. I když naši zaměstnanci mohou odpovídat na vaše dotazy obecných služeb zákazníkům, které nejsou povoleny na základě zákonů o cenných papírech k řešení vaší konkrétní investiční situaci. Žádná komunikace našich zaměstnanců na vás by měl být považován za individuálního finančního poradenství. 

Chcete-li aktualizovat svou e-mailovou adresu, nebo odhlásit použijte následující odkazy, pokud nejsou funkční, můžete odpovědět na tento e-mail s vaší žádosti. 

Klikněte sem pro potvrzení své předplatné a zajistit dosažitelnosti. 

Klikněte zde pro aktualizaci nebo změnit svou e-mailovou adresu. 

Odhlásit kliknutím sem, prosím, na vědomí to nezruší placené produkty nebo služby.
 
 
 

 

Portrét


Facebook

1Překledač

Click Here!

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

leadsleap

ll_r="pesakova";ll_hc="#e22121";ll_tc="#555a69";ll_cc="#8d9aa6";ll_dc="#8891a8";ll_w="";ll_nf="0";ll_nc="0";ll_nh="0";ll_nm="0";ll_np="0";ll_pa="0";ll_nt="0";ll_wt="1";ll_fw="1";ll_n="6";ll_cl="";ll_s="w";

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

semruch

 SEMrush
Web
Analytics Made Easy - StatCounter

ShareTwitter

Free SEO Tools

Website Monitoring - InternetSupervision.com Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools Search Engine Submission and Optimization
Statistiky

Online: 34
Celkem: 3673363
Měsíc: 33780
Den: 1446

 
 

 
ll_r="pesakova";ll_hc="#545454";ll_tc="#545454";ll_cc="#e89d2b";ll_dc="#7f8091";ll_w="";ll_nf="0";ll_nc="0";ll_nh="0";ll_nm="0";ll_np="0";ll_pa="0";ll_nt="0";ll_wt="1";ll_fw="1";ll_n="6";ll_cl="";ll_s="w";