Jdi na obsah Jdi na menu
 


Toxická zelenina-Dollar kolaps

Click Here!
The League Of Power
 
Níže najdete zprávy z našeho reklamního sponzora. Náš e-mailový zpravodaj je bezplatná služba, která vám s pomocí našich sponzorů. 

Pozor, 

K dispozici je 1 „toxický“ zelenina, které byste měli odstranit ze svého jídelníčku okamžitě. 

Tato zelenina by mohly být toxické pro vaše zdraví a může být ve skutečnosti způsobuje zvýšení tělesné hmotnosti, zažívací problémy, mozkovou mlhu, a únavu. 

Mnoho výrobců potravin na trh tento 1 zeleniny jako „zdravotní super jídlo.“ 

Tato zelenina je jedno, že většina Američanů konzumují na denní bázi. 

Klikněte zde pro tuto „toxický“ zelenina >> 

PS K dispozici je také „toxický“ rostlinného proteinu, který se skrývá v potravinách, které jsme uvažovali zdravý celý život a podle výzkumu by to mohlo být # 1 Největší nebezpečí v americké stravě. 

Podívejte se na šokující prezentaci teď , než bude příliš pozdě. 
The League Of Power
 
Níže najdete zprávy z našeho reklamního sponzora. Náš e-mailový zpravodaj je bezplatná služba, která vám s pomocí našich sponzorů. 

Stáhněte si svůj kolaps Guide Free Dollar


V nedávném rozhovoru, uznávaný bývalý kongresman z 22 let vydala následná varování pro Američany:


-The US Dollar kolaps je nevyhnutelný


-IMF jmenovala čínský renminbi jako světové rezervní měny


-The fiskální krize by mohlo způsobit, že spolková vláda zaměřit 401ks a IRAs.


Stáhněte si zdarma Dollar Sbalit Guide a dozvědět se, jak můžete jednat nyní k ochraně vašeho odchodu do důchodu z nadcházející dolar zhroutí. 

==> Klikněte zde pro stažení Sbalit Guide Free Dollar 

 

 

Dárek z finančních trhů vydal na vás na stříbrném podnose 

Vážený Podnikatel: 

Lawrence M. zbohatl tuto příležitost. Udělal jsem neuvěřitelně dobře taky.
 

Lawrence má „okraj“ ... a já vám ukážu, co to je. Ale nejdřív trochu tip (což mi trvalo roky rozumět). 

Na finančních trzích, největší princip bohatí obchodníci budou vždy hlásat je řídit riziko negativního vývoje. Tvorba a udržení peněz je poměrně jednoduchý. Skutečnou dovednost je řízení nebo dokonce eliminuje riziko negativního vývoje. Našel jsem „nástroj“, který umožňuje komukoli řídit riziko poklesu lépe než cokoliv jiného, co vím. Jedním z důvodů tohoto „nástroje“ snižuje nebo dokonce eliminuje riziko, je to, že případné ztráty jsou omezeny na vaší počáteční investice. To z nich dělá podobné možnosti komodit. 

Tento „nástroj“ se dokonale hodí pro začínající obchodníky a spekulanty. 

Tato jednoduchá „Tool“ můžete změnit svůj finanční příběh 

Dále jen „nástroj“ je fond nebo ETF obchodované na burze.
 

Miluji ETF. Většinou proto, že:

  • Omezit rizika Big Time
  • Usnadňují nastupování a vystupování obchodů (a vybírání zisků)
  • Super leverage (nemohou srovnávat s termínových trzích, ale dost blízko)

K dispozici je nový druh ETF jsou dnes k dispozici, které vám umožní využít příležitosti k zisku ve velkém stylu. 

Výkonný Money Making Schopnost moderních ETF 

Za prvé mi dovolte vysvětlit tyto děti. ETF drží aktiva, jako jsou akcie, dluhopisy, měny nebo komodity. ETF obchodu v blízkosti hodnoty aktiv svých podkladových aktiv. Nejoblíbenější ETF sledovat index, stejně jako Dow Jones Industrial Average, Nasdaq a S & P 500.
 

ETFs jsou atraktivní vzhledem k relativně nízké náklady, rizikový faktor, daňové efektivnosti a akciových podobné rysy (což znamená, že jsou snadno pochopitelné). ETFs jsou jako podílový fond v tom, že lze zakoupit nebo vyměnit za své čisté hodnoty aktiv (NAV) nebo. 

Věřte tomu nebo ne ETFs byly k dispozici ve Spojených státech od roku 1993. V roce 2008 povolil US Securities and Exchange Commission vznik aktivně spravovaných ETF. 

**Sponzor** 

Připravte se na „velké trojky“ Crypto akce
 

V poslední době se spoluzakladatelem jedné z nejžhavějších cryptocurrencies na trhu se posadil na exkluzivní rozhovor s naším týmem. 

Odhalil některých potenciálně velmi lukrativní informace o blížící se událost nastavena zamést národ. 

Existují tři další události, historické pamětihodnosti pro měnového systému, jak ji známe. Tyto tři události mohl poslat kryptografických ceny tyčící se nad cokoliv, co jsme viděli už. 

Jakmile jsou tyto tři akce se konají všechny pochybnosti o kryptoměna je pravděpodobné, že zmizí ... 

A ti, kteří nemají dostat do teď bude cítit vlevo na vedlejší kolej. 

Tyto tři události jsou pravděpodobně nestane jeden po druhém, v sérii pouhých několika týdnů. 

Jsou reakcí na obrovské cryptocurrencies dopadů, které bude mít na finančních trzích ... a tam je historická množství peněz ve hře za malý kluk. 

Stručně řečeno, nový druh s cílem má být uložena na finanční sektor ... ten, který je řízen Main Street namísto Wall Street. 

Klikněte sem a přečtěte si speciální instruktáž na „velké trojky“ kryptoměna akce . 

** End podporovaný obsah ** 

Nový způsob, jak vydělat peníze - Aktivně spravované ETF 

Aktivně řízený ETF bude mít srovnávací index (jako S & P 500), ale správci mohou změnit alokaci sektoru, na trhu-time obchody a / nebo se odchylují od indexu podle vlastního uvážení. To vytváří návratnost investic, které často odrážejí podkladového indexu. Pasivní ETF obvykle sledovat indexy, které investorům umožní sledovat fond docela snadno.
 

Olej může jít nahoru nebo dolů a stále můžete vydělat peníze 

Řekněme, že cena ropy stoupá na historická maxima. Po tomto vyběhnout bych nevěřil ropy zůstanou na historicky vysoké úrovni pro věčnost. Ve skutečnosti, na rozdíl od toho, co vám může věřit, olej může klesnout v ceně taky! Můžete udělat stejně peněz, když olej klesne v ceně, jak je možné, když to a business.
 

Můžete udělat spoustu peněz s ETF, když jdou proti davu v pravý čas. 

Vydělávejte Nezáleží na tom, co se stane s cenou zlata 

Zlaté chyby jsou rádi, když se cena zlata stoupá. Ale dostat to ... Můžete si udělat štěstí, když zlato klesne v ceně taky! To je jeden z nejlépe střežených tajemství na finančních trzích dnes. Takzvané zlaté Odborníci se snaží přesvědčit lidi, zlato bude nárůst ceny pro věčnost. Ale to není vždy případ.
 

Je pravda, že v době paniky, pády na akciovém trhu, válku a měnových válek je cena zlata „sklon“ rychle stoupat. Ale cena zlata může klesnout v průběhu krize, také - jak dokládají trhu se zlatem není to tak dávno, kdy akciový trh klesl 1000 bodů za jeden den! 

Například cena zlata prudce od $ 400 za unci v roce 2004 na více než 1800 $ za unci v roce 2012 a 2013. Nicméně, na začátku nemovitostí a hypoteční krize v první polovině roku 2008 zlata ve skutečnosti klesla v ceně. Ať už je váš pohled se stane, že je tu pravděpodobně Gold ETF můžete obchodovat. 

Nové „Ultra“ ETFs Poskytnout fenomenální Leverage 

Pokud se jako investor nebo obchodník, jste přesvědčeni, že cena něčeho půjdou nahoru, ty jsou považovány za býčí, nebo „býk“. Pokud se domníváte, že cena něčeho půjde dolů, by bylo považováno za bearish nebo „medvěd. “
 

No, jako investor nebo obchodník byste mohli být dokonce „ultra“ býčí či medvědí, což znamená, že si myslí, že cena něčeho půjde nahoru nebo dolů ve velkém stylu. To je krása nové plemeno ETF nazývaných „ultras“. 

Ultra ETF umožňují investora nebo obchodníka využít investice v mnohem větším způsobem, než jen obyčejné ETF. Například, tady je pár „ultra“ ETFs můžete sledovat na jakékoli finanční webové stránky. 

Jsem zaznamenal odpovídající nebo podkladové akcie, dluhopisy, měny nebo komodity: 

SMN ultrakrátkých (Basic Materials) 
SZK ultrakrátkých (spotřební zboží) 
ProShares SCC ultrakrátkých (Consumer Services) 
ProShares DXD ultrakrátkých (Dow30) 
ProShares FXP ultrakrátkých (FTSE / Xinhua China 25) 
Proshares SKF ultrakrátkých (finance) 
ProShares RXD ultrakrátkých (zdravotní péče) 
ProShares SIJ ultrakrátkých (Průmysl) 
ProShares EFU ultrakrátkých (MSCI EAFE) 
ProShares EEV ultrakrátkých MSCI (Emerging Markets) 
ProShares EWV ultrakrátkých MSCI (Japonsko) 
ProShares MZZ ultrakrátkých (MidCap400) 
ProShares DUG ultrakrátkých (Oil & Gas) 
ProShares QID ultrakrátkých (QQQ) dvakrát inverzní NASDAQ-100 
ProShares SRS ultrakrátkých (Real Estate) 
ProShares SDK ultrakrátkých (Russell MidCap Growth) 

Jak Vydělávejte s cennými

Každý investor má svůj názor, pokud jde o finanční trhy, akcie, světovém dění a hospodářství. To je důvod, proč se trhy pohybují tak dramaticky - nahoru, dolů a do stran. Aby bylo možné vydělat peníze s cennými potřebuje váš pohled do budoucna být docela přesné, ale není přesné. Na vrcholu se, že vaše načasování potřebuje být docela přesný stejně. 

Například v letech 1999 až 2000, podle mého názoru bylo dot-com hysterie byl vtip. Boom trh nebyl vtip to bylo velmi reálné. Ale cítil jsem začínající investoři a obchodníci byli zametl do fantazie, a proto jsem se na druhou stranu obchodu. 

Připouštím, že začínající investoři a spekulanti byli vydělávání peněz o zásobách dot-com a technologických akcií na papíře. Podle mého názoru se většina z těchto obchodníků se nebude odejít od stolu s výhrami. Legrační věc se stala ... .. Téměř nikdo odstraněna zisky z dot-com fiasku v době, kdy vše, co se zhroutil. 

V tomto případě se můj svět Pohled na trhu byl správný. Nicméně, můj načasování bylo pryč téměř rok. Tak jsem se vzniklé papír ztrácí dokud nedošlo propad, a to se objeví. 

Zdravý rozum mi řekl, že by trh se propadl v určitém okamžiku. Váš pohled na trhu, musí být přesné, pokud jde o „načasování.“ Tak, tak, aby peníze s ETF, které budete potřebovat, aby pečlivě zkoumat trh budete investovat, a vypočítat „přiměřený“ časový rámec. 

Například, každý ví, skříň a trh s nemovitostmi byl ve vážných potížích na nějakou dobu. Ale někteří lidé věřili, že trh s bydlením by se odrazí zpět ve velkém stylu v roce 2009. Další osoby věří, že to nejhorší teprve přijde. Skutečností je asi někde uprostřed. 

Takže pokud jste věřil, že trh s bydlením zůstane stejná nebo získat o něco horší existují dva ETFs můžete zakoupit využít vašeho názoru: 

Ultra Short Financials Proshares (Symbol SKF )

Tento ETF prospívá, kdy a jestli finanční služby trpět. To by zahrnovalo realitních úvěrů, mezinárodní banky; pojištění majetku a odpovědnosti společností; podniky investovaly přímo nebo nepřímo do nemovitostí; diverzifikované finanční společnosti, například Federal National Mortgage Association, kreditní karty emitentů a investičních poradců; s cennými papíry a obchodníci, a investiční banky, 

ProShares Short Real Estate (symbol REK)

Tento ETF se snaží denní investičních výsledků, které odpovídají inverzní (opačný) denního výkonu Dow Jones US Real Estate Index SM.

Krása ETF a specificky „ultra“ a „double short“ ETF je, že umožňují obchodníkovi využít trhy (nahoru nebo dolů) ve velkém stylu. ETF také umožní snížit nebo obsahují riziko, na rozdíl od většiny futures nebo Forex trhu. 

Tady to máš! 

Vše, co jste chtěli vědět o ETF, ale báli jste se zeptat! 

Plánovat své obchodní strategii. 

Začínající obchodníci a investoři se neobtěžují plánovat obchodní strategii. To je důvod, proč většina z nich přijít o peníze na trhu. Staré obchodní rčení „trend je tvůj přítel“ Je pravda, ... .to bodu. Ale musíte se podívat na skutečné ... .underlying trendu. 

Můžete vydělávat peníze Pokud trh jde nahoru, dolů nebo do stran 

Na trhu ETF poskytuje velkou příležitost na zisk, když trh jde nahoru, dolů nebo do stran! Jediná věc, kterou většina začínajících investorů pochopit, je koupit a držet. Ale myslím, že koupit a držet strategie dopouštějí Wall Street peníze manažerů je to nejhorší, co můžete udělat v průběhu příštích pěti let.
 

Například, pokud si myslíte, že trh s nemovitostmi se bude zhoršovat c jste si mohli koupit symbol ProShares ETF REK. Tento ETF se snaží denní investičních výsledků, které odpovídají inverzní (opačný) denního výkonu Dow Jones US Real Estate Index. Jinými slovy, v případě, že trh s nemovitostmi pokračuje na jih budete vydělávat peníze. 

Zde je další příklad ...... 

Pokud si myslíte, že skutečný základní trend pro akcie je dole jste si mohli koupit ProShares ETF symbol QQQ. Tento ETF snaží denní investiční výsledky, které odpovídají inverzní (protilehlé) denního výkonu NASDAQ-100 Index ®.

Jinými slovy, v případě akciového trhu nádrží si vydělat peníze. 

A tady je další příklad ... 

Pokud si myslíte, že trh ropy a plynu klesnou ... .Pak jste si mohli koupit ProShares ETF symbol kopal. Tento ETF snaží denní investiční výsledky, které odpovídají na dvojnásobek (200%), inverzní (naproti) denního výkonu Indexu US Oil & Gas Dow Jones. 

Jinými slovy, pokud si myslíte, ropy a zemního plynu je předražený a padá, a Vlastníte tento ETF budete vydělávat peníze.
 

Je to tak jednoduché. 

Papírové obchodování ETF! 

Zde je jeden z velkých věcí, o ETF. 

Můžete cvičit zdarma, aniž by riskoval desetník! 

To je správně. 

Jednoduše naplánovat obchodní strategii založenou na skutečné základní tendence a zvolte ETF, které se hodí. Najít ETF a zapište symbol a aktuální cenou. 

Tam jsou stovky míst, která mají najít a výzkum ETF ... Líbí se mi Google Finance, ProShares a Bloomberg. 

Poté, co jste vybrali ETF, předstírat, že jste ho koupili a poté sledovat jej na webových stránkách finančních aby zjistil, jestli to jde nahoru nebo dolů v hodnotě. 

Vypracovat strategii odchodu. 

Jinými slovy, myslet jako obchodník a podnikatel. Můžete určit přiměřený zisk a pak místo a automatické cenu prodat. 

ETFs jsou jedním z největších peníze tvorby „nástroje“, protože komoditní futures. 

**Sponzor** 

Just-Vydáno: 5 Nové Trump obchodů pro velké zisky 

Falešný sdělovací leží na vás, znovu.
 

A tentokrát se to mohlo stát majlant. 

Ve své zoufalé snaze srazit prezident Trumpa na každém kroku, chtějí, abyste věřili, že jeho Výrobek America Great Opět agenda se zmítá. 

Ale ty a já vím lépe. 

Jmenuji se Charles Payne, a vy mi můžete znát z mé show na Fox Business News nebo mých pravidelných vystoupení na Fox News. 

A dnes chci, aby se ujistil víte pravdu o pokroku prezidenta Trump je a jak profitovat z ní v roce 2018. 

Já jsem právě vydala zprávu o zbrusu nové, Making America Great Again: 5 New Trump obchoduje, se všemi detaily o těchto 5 domácích amerických společností. 

A dělám to k dispozici zdarma pro příštích 24 hodin. 

Žádám vás, abyste si ho přečetli nyní 

** End podporovaný obsah ** 

Váš pokorný hostitel,
 

Marc Charles 

(Poznámka redakce:. Marc Charles je označován jako „The King of Business Opportunities“ .... a to z dobrého důvodu Ten by měl být znám jako „Král legitimních obchodních příležitostí“ ... protože je zahájen, kupovat, prodávat přezkoumána a radil stovky podniků a vydělávání peněz příležitosti. chápe legitimní možnosti.) 

Strategy Action 

ETFs jsou darem z finančních trhů vám přináší na stříbrném podnose. Začít obchodovat papírový ETF své dnešní volby. Ultra a inverzní ETFs vám umožní využít na trh bez zbytečného rizika, a aby balík peněz.
 

Jeden rozdíl od obchodu, které by mohly ukázat jako velmi výnosný je zkrat drahých kovů. Každý, kdo a jeho bratr je dlouhá (očekávají ceny vyletět na věčnost). To je ukázkovým „short“ příležitost. 

Hodnotné zdroje:

Fondy Center Exchange Traded - Yahoo Finance

ETF Investice Guide - seekingalpha.com ETFs

ETF Investor Newsletter

ETF Trends

Morningstar ETF Investor

ETF Explained- Investopedia

ETF Screener 

 

Copyright LOP Solutions, LLC. 

Poznámka: V případě, že internetové adresy poskytnuté nevypadají jako živé odkazy v e-mailu, prosím, vyjmout a vložit plnou adresu webové stránky do adresního řádku prohlížeče. Whitelist: Aby bylo zajištěno, že dostanete každou ligu vydání Power prosím být jisti, že na bílou listinu nás. Tím se zabrání vaše e-maily od získání blokovány filtry nevyžádané pošty. Bílé pokyny výpis se liší od poskytovatele e-mailu pro úplný seznam příkazů klikněte sem . Prohlášení: League of Power a její dceřiné společnosti budou někdy doporučit produkty svým čtenářům. Všechny produkty, služby nebo programy jsou ty, které jsme osobně buď přezkoumat nebo pocházejí od společností, které známe a kterým důvěřujete. Za to, že dostáváme provizi. 

Nic v tomto e-mailu je třeba zvážit personalizované Finanční poradenství. I když naši zaměstnanci mohou odpovídat na vaše dotazy obecných služeb zákazníkům, které nejsou povoleny na základě zákonů o cenných papírech k řešení vaší konkrétní investiční situaci. Žádná komunikace našich zaměstnanců na vás by měl být považován za individuálního finančního poradenství. 

Chcete-li aktualizovat svou e-mailovou adresu, nebo odhlásit použijte následující odkazy, pokud nejsou funkční, můžete odpovědět na tento e-mail s vaší žádosti. 

Klikněte sem pro potvrzení své předplatné a zajistit dosažitelnosti. 

Klikněte zde pro aktualizaci nebo změnit svou e-mailovou adresu. 

Odhlásit kliknutím sem, prosím, na vědomí to nezruší placené produkty nebo služby.