https://pesak.eu/

google-site-verification=U4M0M5CVI8bypRT4sykBETcx6KXvjVFxFxBFPMJyMd8

P E S A K - Zpravodaj - Trump Video Příliš šokující t Statcounter code for Pesak.eu pesak.eu -->
Jdi na obsah Jdi na menu
,,,,,,,,
 


Trump Video Příliš šokující

Click Here!
The League Of Power
 
Mohl Co se stalo na Kypru se stávají ve Spojených státech? 

Vzpomínáte si, kdy země Kypru byl v nouzi velkého záchranného balíčku? Lidé z Kypru, nazývané Kypřané, měl hrubý jít na to. Jejich země je ve finančních turbulencí, stejně jako většina světa a skončil brát některé krajní opatření ke zmírnění jejich problémů.
 

Jak Američané stali jsme se tak trochu znecitlivený na jednání o evropských výpomocí. Zdá se, že každý měsíc slyšíme o další zemi, která přijímá více záchranných prostředků, aby jej z padání na dno. Normálně jsme se prostě valit oči, doufat v lepší dny přijde brzy a jít dál. Avšak toto konkrétní bailout byl jiný, a to by mělo být něco, co Američané se obávají. 

Předtím, než se dostanu do důvod, proč by Američané měli mít strach z tohoto záchranného balíčku, dovolte mi nejprve vysvětlit, co se stalo s těmi dobrými lidmi na Kypru v roce 2013. 

**Sponzor** 

Varování: Dolar kolaps začíná krátce ... 


V nedávném rozhovoru, uznávaný bývalý kongresman z 22 let vydala následná varování pro Američany:
 

-The US Dollar kolaps je nevyhnutelný 

-IMF jmenovala čínský renminbi jako světové rezervní měny 

-The fiskální krize by mohlo způsobit, že spolková vláda zaměřit 401ks a IRAs. 

Stáhněte si zdarma Dollar Sbalit Guide a dozvědět se, jak můžete jednat nyní k ochraně vašeho odchodu do důchodu z nadcházející dolar zhroutí. 

==> Klikněte zde pro stažení Sbalit Guide Free Dollar 

** End podporovaný obsah ** 

V podstatě byli okradeni kyperské lidé (a cizinci s bankovními účty Kypr). Ale místo toho, aby obral o maskovaný muž se zbraní, obyvatelé země byli okradeni přiznává jejich vlastní vláda. V rámci poslední chvíli 13 miliard dolarů na záchranu dohodu zachránit zemi od finančního kolapsu, vláda souhlasila, že zdanit své lidi, kteří mají bankovní vklady s více než 100.000 eur na úrovni až o 40 procent.
 

100.000 eur se rovná přibližně 128.600 $. V dolarovém vyjádření to znamená, že vkladatelé by ztratil více než $ 50,000 jejich vlastních peněz do vlády. Peníze by prostě pryč ze svých účtů přes noc. Ty by mít žádné opravné prostředky nebo jakékoliv naděje na získávání, že peníze zpět. 

Že šílený, ohavný „sestřih“, jak někteří východy zpráv to nazval, je to, co se stalo s smůlu lidu Kypru. Vkladatelé šel do postele s penězi na svých účtech a probudil se zprávou, že vláda je převzat z nich. Nikdy předtím jsme viděli bailout požadovat takové podmínky. 

Mohl by to být nový model do budoucna? Pokud ano, Američané by měli mít strach. Mohl by americká vláda nikdy zabavit majetek Američané ve finanční krizi jako kyperská vláda udělala svým vlastním lidem? Odpověď je velmi reálná ano. 

Spekulace o tom, zda je či není podobná situace by se mohlo stát Američany vedlo k nějaké veřejné dražbě. Ekonomové nám říkají, že nemůže. Oni citují FDIC, na Federal Deposit Insurance Corporation, který je celostátně záruka, že všechny vklady jsou podporovány vládními prostředky až do $ 250,000. Kypřané neměl tuto stejnou úroveň pojištění. Museli to přirovnat k zárukou státní úrovni, a nový federální bailout nahrazuje toto pojištění. 

Vláda nám také ujišťuje, že to, co se tam stalo se to nestane tady, protože naše banky jsou postaveny na zdravější finanční základ. Americké banky vydělávat peníze prostřednictvím akcií a dluhopisů, stejně jako vklady; zatímco na Kypru, banky tam vydělávat peníze výhradně přes vkladů. 

Stále důvod k obavám vedla kolem předseda Federálního rezervního systému Ben Bernanke uspořádat tiskovou konferenci těsně po tomto stalo. Ujistil Američany, že je „velmi nepravděpodobné“ taková podobná daň z vkladatele by se mohlo uskutečnit v USA 

Ale byla mu pravdu? Pravdou je, že ve skutečnosti americká vláda udělala totéž pro Američany v minulosti. Jen se zeptejte babičku nebo dědečka, ale dokonce si to pamatovat. 

Okolnosti byly přízračně podobá současné finanční situaci naší země, v poslední době se to stalo. V březnu 1933, USA byla v urputných bojích Velké hospodářské krize. Američané obávají, že vláda začne tisknout papírové peníze, takže v hotovosti prakticky bezcenné. 

Něco z toho povědomě? 

V té době, papírové peníze byly podporované zlatem a obavy z rychlého růstu v jejich myslích, Američané vrhli vyměnit své peníze za zlato. Náhlý požadavek na amerických bank ohrožoval již značně napjaté americkou ekonomiku a prezident Roosevelt reagoval vydáním zákona Gold konfiskace. 

Zákon o Gold Konfiskace vládě USA umožňoval pravomoc zabavit zlaté peníze americkému lidu a nahradit ji s papírovými Federal Reserve Notes. Šli o krok dále a dělal to nezákonný vlastnit zlato, s výjimkou v podobě malého množství šperků, sběratelských mincí a zubních implantátů. 

Tento akt dovolil vláda k devalvaci amerického dolaru o 40%. Což znamenalo, že Spolková poznamenává Američané nyní držen na místě zlata dosáhly hodnoty, že mnohem méně, než tomu bylo o den dříve. Ve skutečnosti vláda dostala pryč s vybíráním daně z 40% na Američany a jejich peněz. 

Pro všechny vládní úředníky a ekonomů, kteří říkají, co se stalo na Kypru se to nestane tady. Já říkám, že má před Nevěřím vládu, aby to dělat znovu, pokud se dostaneme do další finanční krize. 

Takže to, co můžeme udělat pro zmírnění našeho riziko vzniku další „sestřih“ americkou vládou jako ten, který oni dělali na Kypru? V první řadě byste měli omezit, kolik peněz jste dal v jednom účtu. Neměli byste dát více než $ 250,000 v jednom účtu, to je částka, kterou FDIC pojišťuje bankovní vklady až. Místo toho šíří své peníze ven skrz několik institucí, pokud je to možné. 

Další strategií je snížit závislost na dolaru. Teď nemám normálně doporučí konkrétní výrobky, ale to jen tak se stane, že Wealth úřad vytvořil kurz na toto téma. Uvolnění produktu nemohla přijít v příhodnější dobu jeden. 

**Sponzor** 

Šokující zpráva odhaluje neviditelné Toxin
  
 

K dispozici je 1 zlo toxin, který by mohl být příčinou vašeho trávicí obtíže, chutě, přibývání na váze, a dokonce i některé problémy pleti. 

Tento toxin se živí některé potraviny, které jíte. 

Máte někdy nadýmání, zácpa nebo příležitostně trávicí potíže, chutě (zejména pro sacharidů a cukru), červenou nebo svědění kůže, nebo nedávno získanou tuk (zejména kolem břišní oblasti)? 

To vše jsou příznaky toxinu, které mohou být uvnitř vás právě teď! 

To je něco, co není hlášena většina médií hlavního proudu. Chcete-li se dozvědět, jak se chránit svou rodinu, prosím klikněte sem k této šokující prezentaci. 

** End podporovaný obsah ** 

Udržení peněz v kapse,
 

Nancy Patterson
The League Of Power
 

Pravda o úvěr zpravodajské 

Pravděpodobně víte, že můžete získat zdarma kopii vaší kreditní zprávy jednou za rok. Ale když je naposledy, co jsi to udělal? Kdy naposledy jste se podíval na to, co je na vaší kreditní zprávy?
 

Nová zpráva od agentury Federal Trade Commission zjištěno, že jeden ze čtyř lidí mělo chybu na své kreditní zprávy. Studie dále zjistila, že pět procent z těch lidí, které obsahovaly chyby, které byly natolik významné, že způsobí, aby dlužník platit více za hypotéky, půjčky na nákup vozu a dalších finančních produktů. 

Jejda. To je špatné. I když jsem nepotřebují žádné půjčky právě teď, myslím, že bych měl zkontrolovat mé kreditní zprávy. Nechci, aby si jakýkoliv chybný materiál o tom, že by mě blokovat od získání půjčky nebo nejlepší sazby jsou k dispozici. Doporučuji vám udělat to samé. 

Vaší kreditní zprávy nejen obsahuje informace o tom, co u přijatých úvěrů v současné době máte a kolik dlužíte na každé z vaší kreditní karty, ale také o tom, kde žijete, jak budete platit své účty, ať už jste někdy žaloval Vaše zatčení záznam a pokud jste někdy předtím podali návrh na konkurz. Všude najdete firmy platit tyto úvěrové zpravodajské agentury pro kopie vaší kreditní zprávy pro vyhodnocení žádostí o úvěry, pojištění, pronájem bytů, a to i bez práce. 

**Sponzor** 

New FCC schválení; Rozlučte se s Power Chords 

Malá společnost Silicon Valley právě učinil oznámení, že šokoval tech svět ...
 

Oni hlásili, že v poslední době získal souhlas FCC pro nové revoluční přístroj , který dělá něco mnoho lidí se dříve myslelo nemožné - něco, co až dosud existovala pouze v sci-fi. 

Ale tento nový přístroj je skutečné, a to bude foukat vaši mysl. 

Dokonce i známý vědec Stephen Hawking je nejvíce brilantní mysl naší generace, byl tak ohromen touto technologií prostě řekl: „Je to o tom změnit svůj život.“ 

nedávným schválením FCC , výrobní fáze právě začíná. 

A protože toto zařízení má potenciál být použit v téměř každé domácnosti v Americe, roll-out by měl být masivní. 

Klikněte zde, aby zjistili, co tato nová technologie je , a jak je to asi navždy změnit svůj život. 

** End podporovaný obsah ** 

Vaší kreditní zprávy se skládá ze tří samostatných zpráv, které se dostanou zprůměrovaných z jedné kreditní skóre. Experian , TransUnion a Equifax jsou tři celostátní agentury, které shromažďují údaje o vás. Když se dostanete kopii vaší kreditní zprávy, budete dostávat informace, které podrobně své finanční historii a kreditní skóre z každé z těchto tří agentur.
 

Vaší kreditní skóre se provádí v průměru z těchto tří skóre. Jeden nebo všechny tři z těchto agentur by mohla mít chybu vztahující se k vaší kreditní historii na své zprávě, která by ovlivnila vaše celkové skóre. Nechcete, aby se to stalo! 

Informace obsažené na vaší kreditní zprávy nemá jít pryč na jeho vlastní, tedy alespoň ne po velmi dlouhou dobu. Vaší kreditní zprávy mohou mít informace o vaší kreditní historii sahající sedm let a do deseti let, pokud jste někdy podali návrh na konkurz. Tak, že platební kartě, kterou dostal ve škole a opožděných plateb každý měsíc a nahromadil obrovské, nepřekonatelnou rovnováhu na stále může mít vliv na vaše i do svých 30 let. 

Jiné informace obsažené na vaší kreditní zprávy nemá datum vypršení platnosti. Neexistuje žádná lhůta na podávání zpráv informace o odsouzení za trestný čin, zaměstnanost (zejména v případě, kdy práce platí více než 75.000 $ ročně) a informace hlášeny, protože jste požádali o více než 150.000 dolarů v hodnotě úvěru nebo životního pojištění. 

Můžete vidět hned, že je důležité ověřit vše, co je na vaší kreditní zprávy. Ale co dělat, když zjistíte chybu na vaší kreditní zprávy? Se dostanete do práce bezprostředně opravy sdělených údajů. 

Zpochybnit nesprávné informace ve vaší kreditní zprávy, obraťte se na agenturu telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím e-mailu. První údaj, který z těchto tří úvěrových zpravodajské agentury (Experian, TransUnion, Equifax nebo) tvrdí, že nepřesné informace. 

Každá ze tří úvěrové zpravodajské agentury mají stránky na svých webových stránkách, které můžete spor nárok nebo zahájit proces korekce. Jakmile tam budete muset říci společnost, jaké konkrétní informace jsou nepřesné. Budete pravděpodobně potřebovat, aby jim říct svou adresu, číslo sociálního zabezpečení a číslo zprávy uvedené na kreditní zprávy od dané agentury. 

Budete také muset obsahovat dokumentaci prokazující úvěrová agentura zveřejňuje nepřesné informace o vás. To znamená, že budete muset kontaktovat obchodníka nebo společnosti zapojené do sporu. Pokud vaší kreditní zprávě se uvádí, že máte nedoplatek na kreditní karty a vy víte, že jsou nepravdivé, pak budete muset obsahovat aktuální prohlášení, které ukazují váš zůstatek je vyplácena v plné výši. Pokud nechcete mít příkazy, které mohou prokázat, že pak budete muset kontaktovat společnost kreditní karty podílí na nich. 

Když se poskytnout úvěr zpravodajské agentuře tyto informace a dokumenty, budete muset vysvětlit, proč jste zpochybnila informace. Napsat pár vět, které popisují, jak jsou tyto informace nepřesné. Nechcete, aby tyto společnosti, aby se pokusili zjistit, co se děje. Musíte být velmi detailní, ale k věci. 

Musíte také požádat, aby odstranit nebo opravit informace. Napsal jsem e-mail nebo dopis vzorek ukázat, co byste měli říci. 

Drahý pane nebo paní, 

Jmenuji se {vložte své jméno zde}. Bydlím v {vložte vaši úplnou adresu zde}. Píši zpochybnit nárok na mé kreditní zprávy souboru z vaší společnosti. 

Tvrzení jsem zpochybnila je {identifikovat položka (y) sporné jménem společnosti, jako je například název kreditní karty firma nebo název věřitele a typ položky, například úvěrového účtu nebo půjčky}. Je {nepřesné nebo neúplné}, protože {popsat, proč tyto informace jsou nepravdivé, jako je účet byl uzavřen a zůstatek byl zaplacen off}. Dle mé žádosti, odeberte položku ze svého souboru okamžitě. 

Uzavřený jsou kopie {popisovat nějakou dokumentaci, kterou odesíláte spolu s dopisem} zálohovat můj nárok. Prosím, podívejte se na tuto skutečnost neprodleně a co nejrychleji odstranit spornou položku. 

S pozdravem,

Tvé jméno 

Pokud posíláte to prostřednictvím e-mailu, ujistěte se, že jej poslat doporučenou poštou s doručenkou. Tímto způsobem budete mít dokumentaci, která úvěr zpráv Agentura obdržela Váš dopis a řešení reklamace. 

Podle zákona, tyto agentury mají 30 dnů, aby prošetřila vaše tvrzení. Jsou povinni předat veškeré údaje, které nám poskytnete o nepřesnosti na společnost, která původně poskytl informace k nim. Pak tato společnost bude dělat svou due diligence a podá zprávu o svých zjištěních zpět na úvěrovou agenturou. Pokud se zjistí, že informace, které zpochybňuje, že je nepřesné, jako tvrdíte, pak všechny tři úvěrové zpravodajské společnosti bude kontaktovat, aby mohli opravit informace v souboru. 

Jakmile je vyšetřování dokončeno, je zapotřebí zpravodajská agentura úvěr, aby vám poslal výsledky písemně, spolu s bezplatnou kopii vaší kreditní zprávy zobrazující informace byl změněn. Zeptáte-li se společnost kreditní zpráv, musí zaslat oznámení o případných oprav pro každého, kdo přijal svou zprávu v posledních šesti měsících. Můžete mít opravenou kopii své zprávy zaslané na každého, kdo obdržel kopii během posledních dvou let pro účely zaměstnání. 

Můžete také přejít přímo ke zdroji zpochybnit nároky na vaší kreditní zprávy. Obraťte se na společnost nebo věřitel, který hlásí chybné informace do úvěrového výkaznictví agentury. Budete muset požádat, aby se záležitostí bude zabývat a odesílat informace ke každému ze tří úvěrové zpravodajské agentury s opraveným informacím. 

Pokud narazíte na problémy s některou z úvěru zpravodajské agentury se obrátit na úřad pro finanční ochranu spotřebitele . Tento úřad je federální agentura, která dohlíží na úvěrové výkaznictví průmyslu. Mají pravomoc, aby se tyto agentury v souladu a řešení sporů v rámci včas. Máte-li podat stížnost s CFPB úvěrová reporting agentura má 15 dnů na odpověď na stížnost s akčním plánem. 

V nejhorším případě, pokud nemůžete získat úvěr agentura převrátit spornou pohledávku, můžete požádat, aby zahrnovaly i vaše prohlášení o sporu v souboru i v budoucích zprávách. Tím se zajistí, že kdykoliv věřitel běží vaší kreditní zprávy záznam o sporu a vaše vysvětlení bude ji doprovázet. 

Také nepatří pro každou společnost, která tvrdí, že mohou opravit vaší kreditní pro vás. Nemohou dělat nic nemůžete udělat sami. Oni jsou prostě plýtvání penězi. 

Dobrou zprávou je, že tato stejná zpráva Federální obchodní komise, která zjistila, že kreditní zprávy mnoha lidí obsahuje chyby, také zjistili, že 206 z 262 spotřebitelů, kteří podali námitku měl nějaký druh změny provedené na jejich úvěrové zprávě. 

Prvním krokem k získání nějaké chyby opraveny je získat kopii vaší kreditní zprávy. Pokud jste nepožádali kopii za posledních 12 měsíců, můžete získat kopii zdarma tím, že půjdete do www.annualcreditreport.com nebo na telefonním čísle 1-877-322-8228 nebo vyplněním roční kreditní zprávy Žádost a poštovní to: výroční zpráva Credit požadavek servis, PO Box 105281, Atlanta, GA 30348 až 5281. 

**Sponzor** 

Obrátit své znalosti hotovosti
 

Expert tajemství je zástupce, který podnikatelé využívají obrátit svou vášeň do ziskového obchodování na internetu. 

Expert tajemství vám pomůže ... 

√ Najděte si svůj hlas a dát důvěru, aby se stal vůdcem ... 
√ Postavit masové hnutí lidí, jejichž životy můžete ovlivnit ... 
√ Aby to volání kariéru, kde vás lidé platit za své znalosti ... 

A po velmi omezenou dobu, jsem ochoten platit za kopie, takže můžete získat zdarma. 

***SPRAVEDLIVÉ VAROVÁNÍ*** 

Pokud nemáte   objednat zdarma kopii Expert tajemství přesto, budeme ode dna sudu s naší poslední zbývajících kopií! 

Ve vší počestnosti, nehodlám doplnit tento typ tisku ... což je důvod, proč jsem chtěl, aby laskavě dát nahoru hlavu jeho. 

Tady je řešení ... jakmile dojdou, to je ono, až uděláme 2. tisk. 

Kéž bych mohl říct přesně, kdy ještě zamíří svou cestu, ale bude pravděpodobně nějakou dobu. 
Chcete-li obrátit svou odbornost na ziskový on-line podnikání, pak popadl Expert tajemství ZDARMA 

Tvrdí zdarma kopii Expert tajemství TEĎ! 

** End podporovaný obsah ** 

Hodně štěstí!
 

Udržení peněz v kapse, 

Nancy Patterson 

The League Of Power
 

Starost o auditu? Číst tento dopis, aby zjistil, jak se tomu vyhnout! 

Pokud historie je nějaký ukazatel o něco více než jedno procento Američanů dostane audit v tomto roce. Ale jsem si jistý, téměř 100 procent z nás bude dělat starosti, že bude nám do daňového období je u konce. 

Než si starosti příliš mnoho o auditu, víte, že statistiky ukazují, že IRS pouze 1% lidí, kteří tvoří pod $ 200,000 ročně zkontrolován a drtivá většina z těchto zkoušek byly provedeny poštou. Dokonce i když si vydělat více než $ 200,000 se nemusíte bát příliš mnoho jeden. Příjmy v tomto příjmu konzole byla míra auditu jen mírně vyšší u 3,93 procenta. 

A zatímco některé z těchto auditů byly náhodné, většina auditů jsou skutečně způsobeny jednáním daňového poplatníka. Existuje osm věcí, které můžete udělat, že bude mít IRS‘pozornost a odůvodňují audit. Máte-li se vyhnout těmto osmi tvrzení, měli byste si starosti. 

**Sponzor** 

Dejte si pozor na tento Bitcoin podvod
 

Je Bitcoin největší podvod stále běží na americký lid? Žádám vás proto, že zatímco lidé jsou stále zmítá v humbuk, je tu mnohem větší investiční příběh hrát venku přímo pod nosem právě teď ... 

Ten, který mohl dát skutečnou druhou šanci na druhu život měnící se vrací jste neměli šanci na již od prvních dnů Apple, Amazon a Facebook vše bez zakoupení jedinou Bitcoin. 

To je důležité pro vás, protože jsem se nedávno zúčastnil soukromé, za zavřenými dveřmi setkání s exkluzivní skupiny Top 35 spuštění investorů v Silicon Valley. 

Tato skupina zahrnuje některé z nejvlivnějších investorů v Silicon Valley - včetně raných investorů v Elon Musk studijním programu SpaceX, Airbnb, Uber a Facebook ... 

Bývalý viceprezident Twitteru ... 

Bývalý generální ředitel Forbes ... 

Jediný důvod, proč jsem byl v místnosti proto, že jsem jeden z nich. 

A na tomto zasedání, všichni byli nadšeni jednu věc ... 

Tento technologický posun , který by mohl zažehnout největší klína finanční jste měli možnost zúčastnit se od narození na internetu ... 

A právě teď, široká veřejnost neví téměř nic o tom - takže to ideální čas pro vás dostat. 

Klikněte sem a budu odhalit, co se děje v plné výši. 

** End podporovaný obsah ** 

Red Flag # 1: Není upřímný o tom, kolik peněz jste vydělali 

IRS dostane kopie všech 1099s a W-2s obdržíte, takže ujistěte se, že zpráva, že příjem. Nemůžete dostat pryč s psaním za méně než to, co jeden z těchto forem říct. IRS je opravdu dobré dvojí kontroly vaše čísla proti tomu, co jakýchkoli zpráv zaměstnavatelů, které jste zaplatili. Jakékoliv nesrovnalosti okamžitě vyvolává červené vlajky s IRS.
 

Máte-li dělat žádnou práci na volné noze může být lákavé nechat vypnout jeden nebo dva úkoly, které jste předem připravené, pokud si myslíte, že váš dočasný zaměstnavatel nebude hlásit svou práci. Neber si to riskovat. Pokud vás chytí budete platit pokutu, daň z částky, kterou jste přestali a úroků z této částky. 

Navíc nezapomeňte, aby hlásili jakékoli příjmy, které jste obdrželi z prodeje aktiv, jako váš domov nebo zásoby. To je další způsob, jak se dostat označeny IRS a zajištění auditu. 

Red Flag # 2: Užívání Velké Charitativní Srážky 

Daruje hotovost nebo předměty charitativním organizacím, je to skvělý způsob, jak dát zpět do své komunity a posílá trochu z vašeho daňového zákona. Nicméně, pokud vaše dary jsou nepřiměřeně velké ve srovnání se váš příjem, to vyvolává červené vlajky. IRS průměry veškeré charitativní dary ze strany lidí ve vaší stejném daňovém pásmu. Jestliže to je váš mnohem větší, než je průměr daru, budete mít auditované.
 

Vy jste také jisti, aby si všiml, pokud si ceníte žádné předměty darované při vysoké číslo. IRS nemá rád, když lidé místo hodnoty na jejich dárcovství žádný vyšší než 30 procent z původní kupní ceny. Nelze darovat auto jste si koupili před osmi lety a očekávají, že s cílem odepsat pořizovací cenu. To bude vám označeny pro jistotu. 

Přesvědčit IRS se cení položku správně a vyhnout se jakémukoli nežádoucí pozornost od nich získat odhadce napsat dopis pro vás. Získat odhadce podívat se na vaši položku a umístit důraz na to, pak je nechat napsat rychlou poznámku o svém hlavičkovém papíře, který vysvětluje hodnotu kusu a odeslat ji na IRS s jiným daňovým papírování. 

Red Flag # 3: Váš zveličování Odpočet Home Office 

IRS zjistil, že mnoho lidí těžce přehánět tento odpočet, a proto má velký úspěch porážet množství lidí nárokovat.
 

Lidé milují tento odpočet, protože si můžete odečíst určité procento vašeho nájemného / hypotéky, daně z nemovitostí, pojištění, pomůcky, účty za telefon, a další náklady, které jsou pro domácí kancelář. Obvykle se přidává až do tisíce dolarů v odpisech. 

Nicméně, kvalifikovat se pro tento odpočet je nutné použít místnost nebo prostor v domě výlučně a pravidelně jako hlavní místo podnikání. Nemůžete strčit stůl v pokoji pro hosty a nazývat to home office, jinými slovy. 

Chcete-li mít na odpočet, musíte přijít na náměstí záběry vaší kancelářských prostor a dělit, že své domovské celkové rozlohy. Výsledné procento je částka, kterou lze odečíst od svých hypotéky, daní, veřejných služeb a jiných domácích nákladů. 

Máte-li 2.000 čtverečních stop domu a tvrdí, že 50 procent z nich je určen pro domácí kancelář budete si všiml a budete zkontrolován. Rozumné a pouze tvrdí, velikost prostoru budete skutečně používat. 

Red Flag # 4: Uplatnění použít vozidlo výhradně pro obchodní 

IRS ví, že je to velmi vzácné pro jednotlivce používat vozidlo výhradně pro podnikání, a to zejména v případě, že nemáte jiné vozidlo.
 

Poplatníci, kteří tvrdí, že své vozidlo za účelem podnikání mohou odečíst část nákladů spojených se zachováním jejich auto silnice připraven. Mohou použít buď standardní kilometrový sazbu IRS‘, který vám umožní odepsat 55,5 centů za míli řídíte zaměřený na služebních cestách. Nebo mohou použít metodu založenou na skutečných výdajů, ve kterém vést záznamy o všech nákladů spojených s provozem vozidla. 

Lidé, kteří používají buď metodu odečíst vozidlo tvrdí, že je použita výhradně pro podnikání se bude řešit důkladně. Tento odpočet je ten, který IRS agenti jsou vyškoleni, aby se zaměřit. 

Co nebude vám označeny za audit tvrdí, používat vozidlo k podnikání a osobní potěšení. To je to, co většina lidí, kteří tvrdí, že tento odpočet provést. I nadále budete moci odepsat určité procento ze svých provozních nákladů a nebudete mít neustálý strach z auditu. 

Red Flag # 5: Mít bankovní účet v jiné zemi 

Prostě mít bankovní účet v cizí zemi není nelegální, ale neoznámí, že jste jeden bude vám označeny a prozkoumány. V posledních několika letech auditorských lidem s offshore bankovních účtů byla jednou z hlavních priorit IZS.
 

IRS má velký úspěch při hledání těchto jedinců. Zahraniční banky byly velmi nadcházející informace o jejich držitelů účtů. Zatím IRS shromáždila 0,4 miliardy dolarů od daňových poplatníků, kteří se snaží ochránit své peníze od vlády USA. Pokud byl uloven jedinec čelí tvrdé tresty spolu s jakýmikoli dalšími daní vybíraných. Ujistěte se, aby hlásili jakékoli takové účty, aby se zabránilo vyšetřován. 

Red Flag # 6: Větší než průměr odpočty 

IRS je dobře vědom toho, co průměrný člověk ve své příjmové a oblasti pohledávek zaměstnanosti v odpočty. Pokud tvrdíte vyšší, než je obvyklé srážkami, budete si všiml.
 

Například, pokud si vydělal $ 60,000 jako grafický designér a nárokovat polovinu této částky v odpočty, IRS se chystá vlajku svůj účet a prozkoumat vaše tvrzení. Nemůžete tvrdit srážky, které jsou neúměrně velké ve srovnání se svým příjmem. 

Totéž platí i pro lidi, kteří žijí v drahých oblastech, a tvrdí pouze malé platy. Pokud žijete v Beverley Hills a jen tvrdit, aby se $ 20,000 za rok, IRS dostane podezření. 

Místo toho být přiměřené a uchovávání dokumentace pro všechny oprávněné náklady vám mohou vzniknout. Neriskujte dostat audit přes snaží ušetřit pár babek mizerný. To nebude fungovat, a budete platit pokuty strmější než jakákoli částka pokusu odepsat. 

Red Flag # 7: Bad Math 

I když to může znít jednoduše, mnoho jednotlivců jsou vybrány pro audit, protože udělali základní chyby matematické. Máte-li převrátit dvě čísla nebo uděláte chybu při přenosu částky z jedné formy na druhou, můžete opravdu zkazit své daňové přiznání, a tudíž vést ke kontrole.
 

Před odesláním ve svém papírování jít přes vaše čísla a ujistěte se, že každý sloupec sčítá správně. Užívání další minutu nebo dvě překontrolovat své matematické můžete ušetřit spoustu stresu a strach, že bude muset vypořádat s auditní příčiny. 

Red Flag # 8: Tvrzení Ztráty z pronájmu nemovitostí 

IRS omezuje druhy a množství ztrát můžete odečíst za pronájem nemovitosti, pokud nejste realitní profesionál.
 

Existují dvě výjimky z tohoto pravidla. Pokud jste se aktivně podílet na pronájem vaší nemovitosti, můžete odečíst až do výše $ 25.000 ztráty proti své ostatní příjmy. Ale to $ 25,000 příspěvkové fáze, jak upravit hrubý příjem přesahuje 100.000 $ a zmizí úplně, jakmile vaše AGI dosáhne $ 150,000. 

Druhá výjimka se vztahuje na realitních odborníků, kteří tráví více než 50% jejich pracovní doby a 750 a více hodin každý rok pracuje na činnostech souvisejících s nemovitostmi. Mohou odepsat ztráty bez omezení. 

Nicméně, protože IRS získala velký příliv osob žádajících o tento odpočet v posledních několika letech se začínají zkoumat tyto daňové přiznání. Ujistěte se, aby podrobné záznamy, aby se zabránilo přistižení. 

Vždycky jsem cítil, že je třeba být velmi opatrní se svými daněmi. Jsem puntičkář pro ukládání účtenky a výpisy, protože jsem vždycky starosti je předmětem auditu. Jedinci, kteří jsou samostatně výdělečně činné, stejně jako já, jsou auditovány pětkrát více než průměrný zaměstnanec, podle údajů IRS. Že statistika mě děsí. Nikdy jsem byl posouzen a jsem si jistý, jak to sakra nechci, aby se to stalo teď. 

Slyšel jsem všechny druhy šílené taktiky lidé se snaží, aby se zabránilo audit. Relativní Jednou mě ujistil, že nikdy nebyla ověřena, protože vždy čekal, až poslední možný den podat jeho návrat. Byl si jistý, že IRS byl tak ohromen množstvím výnosů v tomto bodě, že jeho účet byl trvale přehlíženy. To bylo také navrhl, aby mi jednou zaplaťte svoje daně o $ 5-10. Tato teorie byla, že můj účet půjde do sbírky a já mohou vzniknout malé pokuty, ale že by se ujistili, že jsem nebyl audit. 

Nejsem ochoten vyzkoušet tyto šílené plány a nechci, zda chcete. Není potřeba. Jen být upřímný a vyhnout osm výše uvedených činností a měli byste mít žádné problémy s daňovým člověka. 

Hodně štěstí! 

**Sponzor** 

Nový daňový zákon Big Win pro důchodce
 

Nová republikánská daňový zákon by mohl být dar z nebes pro miliony důchodců ... 

Například, víte, že je to způsob, jak můžete vydělat více než 35x více na své peníze díky tajné, nezdaněné „účet“ používaný 54 amerických kongresmanů? 

Nebo že, pokud jste se narodili před 1956-an programu FHA můžete nechat vybírat mezi $ 575 a $ 2,200 v nezdaněného příjmu? 

To je pravda. To jsou jen dva z dojné krávy nyní pro Američany k dispozici. 

Ted Benna, muž široce připočítán jako „otec“ z 401 (k), právě vydal novou knihu , která odhaluje všechny tyto tajemství poprvé. 

Ted Benna volá tento nový příjem programu dále jen „501 (k).“ A již více než 100.000 Američanů již zaplatili $ 49 až odhalení těchto tajemství. 

Ale dnes, díky vnitrostátní starobní experimentu, můžete zajistit plnou 384-stránkový hardbound kopii knihy zdarma jen tím, že pokryje poštovné! 

** End podporovaný obsah ** 

Udržení peněz v kapse,
 

Nancy Patterson 


 

 
Níže najdete zprávy z našeho reklamního sponzora. Náš e-mailový zpravodaj je bezplatná služba, která vám s pomocí našich sponzorů. 
 
Trump Video Příliš šokující pro Mainstream Media? (Podívejte se, zda zde)

Vážení čtenáři,

Podle liberální média hlavního proudu ...

Donald Trump presidentství doposud byla úplná katastrofa.

Je to naprosto odporuje jejich vyprávění ...

Vzhledem k tomu, že prokáže, Trump se chystá rozpoutat vlnu bohatství neviděl od Ronalda Reagana ... 

>> Odhaduje se, že 11,1 bilionu $ celkem . 


A pokud budete jednat před 27. dubna ...


Dalo by se chytit kus ní - zajištění vás a finanční bezpečnost vaší rodiny bez ohledu na to, co se stane v příštích týdnech a měsících.

Pozdravy,

Aaron Gentzler
Publisher, Seven obr vzorec 
Copyright LOP Solutions, LLC. 
Copyright LOP Solutions, LLC. 
Copyright LOP Solutions, LLC. 
 
 

 

Portrét


Facebook

1Překledač

Click Here!

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

leadsleap

ll_r="pesakova";ll_hc="#e22121";ll_tc="#555a69";ll_cc="#8d9aa6";ll_dc="#8891a8";ll_w="";ll_nf="0";ll_nc="0";ll_nh="0";ll_nm="0";ll_np="0";ll_pa="0";ll_nt="0";ll_wt="1";ll_fw="1";ll_n="6";ll_cl="";ll_s="w";

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

semruch

 SEMrush
Web
Analytics Made Easy - StatCounter

ShareTwitter

Free SEO Tools

Website Monitoring - InternetSupervision.com Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools Search Engine Submission and Optimization
Statistiky

Online: 34
Celkem: 3673422
Měsíc: 33782
Den: 1463

 
 

 
ll_r="pesakova";ll_hc="#545454";ll_tc="#545454";ll_cc="#e89d2b";ll_dc="#7f8091";ll_w="";ll_nf="0";ll_nc="0";ll_nh="0";ll_nm="0";ll_np="0";ll_pa="0";ll_nt="0";ll_wt="1";ll_fw="1";ll_n="6";ll_cl="";ll_s="w";