Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tukové Zisky pro získání Skinny

The League Of Power
 
Zpeněží na Získání Slim 

Mysli rychle: to, co je ten druh knihy máte zaručeno, že najít na téměř všechny poličky? Jistě, John Grisham bude pravděpodobně tam jeden nebo dva Tom Clancy je, možná dokonce stará kniha sprosté vtipy.
 

Jsem si jistý, že jste uhodli: ten typ knihy, o které mluvím, je dieta kniha. A to je důvod, proč dnes budeme diskutovat o tom, jak můžete profitovat z tohoto obrovského a ziskový trh. 

Počkej, já nemluvím o jste napsal knihu! 

Zatímco dieta knihy běžně začátek seznamy bestsellerů, tam je mnohem jednodušší a rychlejší způsob, jak profitovat z tohoto neuvěřitelně bohatého výklenku: budování internetové stránky věnovaný dietě a cvičení trhu.
 

Buďme upřímní: kolik z nás by chtěl zbavit 10 liber? Patnáct, možná? Vím, že pro sebe, nevadilo by mi ztrácí asi 20! 

Důvod, proč jsem to vychovávat je chci ukázat, hodnotu dietě a cvičení trhu. I vzdorovat, abyste mi najít jednu osobu, která nechce přijít o nejméně libru nebo dva. Dokonce i nejsilnějších sportovců jsou neustále na pozoru nějaký nový způsob, jak zbavit kil, spálit kalorie, tón svaly a získat více energie z potravin, které konzumují. 

To, kam dál. 

Co mluvím je zřízení internetové stránky, která obsahuje užitečné dieta a cvičení tipy. 

Není třeba, abyste si certifikován jako dietologem nebo fitness guru nebo něco podobného, aby zisk z diety a cvičení trhu. Musíte jen vědět, kde vytáhnout informace, sbírat to úhledně, a přizpůsobit jej pro všechny lidi tam venku, kteří chtějí vést zdravější, lépe životy pomocí diety a cvičení. 

**Sponzor** 

Potřebujeme novou koleno nebo kyčel? Možná ne! Hra se změnila!
 

Pokud jste byli upozorněni, že jediný způsob, jak se zbavit bolesti bylo nakonec dostat náhradách kolenního nebo kyčelního ... 

... nebo že se zbavit bolesti zad, bolest ramene nebo jiné bolesti kloubů, budete muset pokračovat v užívání NSAID prášky na bolest - že nyní víme, jsou ve skutečnosti škodlivé ... 

... nebo ještě hůře, budete muset vydržet řadu drahých, bolestivých ran, i když nedávají trvající úlevu ... 

Klikněte zde, aby čtení ... 

** End podporovaný obsah ** 

Nastavujete sami jako odborník 


Jistě, zájem o zdraví a kondici je velké plus v zakládání podniků jako je tento. Ale to není nutné.
 

Prvním krokem je začít vzdělávat sami. Začněte číst hodně o stravě a cvičení. Jaké jsou horké trendy? Jaké jsou populární doplňky, dietní pomůcky, cvičební programy, atd? 

Pak byste měli vybrat konkrétní výklenek v širších výklencích diety a cvičení, na které se zaměřují vaše podnikání. Mělo by se ovšem vejde do jednoho z horkých trendů, které jste objevili v původním výzkumu. 

Například by to mohlo být hubnutí s vegetariánskou nebo veganskou stravu. Možná, že ztrácí břišní tuk a tonizační svaly přes tělesné hmotnosti cvičení. Jóga pro nové maminky. Přírodní organické stravy. Obloha je opravdu limit zde.

V mém případě, když jsem měl začít podnikat v tomto výklenku, mohl bych dělat něco čerstvého ovoce a zeleniny smoothies. Tady v Orlandu, trhy místních zemědělců mají velký výběr čerstvých produktů, a já jsem se zbláznil s mixéru. Cítím se skvěle, a já vím, že jsou zdravotní přínosy z tohoto zvyku stejně. 

Jakmile budete mít svůj výklenek, kdo zkoumá specifika tady, takže si můžete být informován o velmi aktuální novinky a produkty v této oblasti. To vám pomůže, jak si začít vytvářet obsah pro vaše webové stránky. Ale nejprve musíme zvládnout technickou stránku. 

Šrouby a matice 

Za prvé, budete chtít nastavit vaše webové stránky. Jak jsem přešla v minulých článků, můj go-to místo pro webové domény (URL) a hosting je www.godaddy.com (pokud budete platit malý poplatek za své vlastní jedinečné Com a adresu měsíční poplatek, aby dal váš web online) nebo www.blogger.com (který je zdarma, ale vyžaduje připojena. blogspot.com názvu domény).
 

Je název pro vaše webové stránky by se měly vztahovat k výklenku jste si zvolili. Být jednoduché a přímočaré a nepoužívat více než tři slova ve webové adrese. Dobrá, kdo by mohl být: thevegankitchen.com nebo yogamoms.com . 

Jakmile jste si vybrali svůj název domény a nastavit hosting, je čas navrhnout vzhled a dojem. 

Jak si navrhnout své stránky zcela závisí na vás. Podívejte se na některé z dietních a fitness webových stránkách již venku a půjčovat věci, které si myslí, že to dobře, pokud jde o barvy, formát, obrázky, grafika, menu ... Nejste kopírování, jen čerpat inspiraci. 

Možná chcete mít průřez recenzi, kde, například, když jdete přes různé „celebrity“, diety, jako je South Beach Diet, NutriSystem, a Caveman Diet, a ukázat zdravotní výhody každého z nich. 

Chcete pravidelně začít blog a aktualizovat? 

Zřídit online fórum pro své zákazníky? 

To jsou všechno na vás. 

Opravdu, design svých webových stránkách by měla být podle toho, jak lze nejlépe poskytovat nejlepší obsah na své cílové nika! 

Vytváření obsahu a vydělávání peněz 

Užitečné, žalovatelné obsah je to, co se děje přilákat vyhlídky na vaše on-line fitness a / nebo cvičení podnikání. A máte několik možností zde.
 

1. Můžete napsat svůj vlastní obsah. Vy prostě vzít všechno, co jste četl o vašem konkrétním výklenku a dát své vlastní rotaci na to. Dalo by se napsat hodnocení výrobků, příběhy o svých zkušenostech po určitou dietu nebo cvičební program, top 10 seznamy (horní vegetariánská strava snídaně potraviny, například), komentář k vývoji průmyslu, atd 

Ve stejném duchu, můžete vytvořit svá vlastní videa, hrát sami nebo s přáteli a rodinou. Dalo by se prokázat, cvičení; připravovat zdravé recepty ... vše, co je vhodné pro vaše nika. 

2. Pokud nejste moc spisovatele, není problém. Můžete použít práci ostatních. Na www.ezinearticles.com jsou zdarma články můžete zveřejnit na svých webových stránkách napsal lidí po celém světě. Jedinou podmínkou je, že jste obsahovat odkaz na ně ve svém článku. 

Dalo by se také najmout nezávislí spisovatelé na místech, jako elance.compsát články pro vás. Náklady by měly být jen pár dolarů za krátkém článku. 

Přidání obsahu na vašich stránkách pravidelně a vaše stránky budou brzy objeví v žebříčku vyhledávače, když web surfaři hledají informace o vašem nika. Ti lidé jsou potenciálním zákazníkům. A to je místo, kde další část je v ... 

Je čas, aby si vydělaly. 

Je to snadné. Jediné, co musíte udělat, je najít produkty, jako jsou knihy, knihy, on-line programy, a ještě podpořit jako affiliate.
 

Clickbank je zde velká. Má tisíce informačních produktů v jejich katalogu. 

Jen přes hlavu na clickbank.com a prohlížet nebo vyhledávat podle klíčového slova pro produkty ve vašem nika. Pak se zaregistrovat na Clickbank účet a začít podporovat produkt na vašich stránkách. Jako pobočka, můžete získat až 75% z prodejní ceny pokaždé, když někdo kupuje výrobek z vás. Jen obsahovat váš partnerský odkazy na výrobku výrobcích, recenze produktů, nebo dokonce reklamy na svých stránkách. Často majitel výrobku bude mít prodejní kopie můžete použít. 

Dalo by se dokonce propagovat knihy a další dieta a cvičení produkty, které najdete Amazon.com. 

Například, pokud vaše online podnikání má něco společného s jógou, můžete nabídnout jógu rohože a další příslušenství na svých stránkách. Obsahově skvělý způsob, jak propagovat je třeba zhodnotit několik různých jógu rohože v předmětu nebo blogu, včetně affiliate odkazy pro každou z nich. 

Nebo byste mohli nabídnout četby pro vaše nika. Každá kniha je uvedeno by samozřejmě mít partnerský odkaz. 

Pokud jste do doplňků, tam jsou tuny společností, které vám umožní propagovat své stravy na svých stránkách s poklesem přepravy nebo partnerského uspořádání. Jednoduché vyhledávání Google z největších doplnění internetových obchodů přinese mnoho hitů pro affiliate programy. 

Další kroky 

Nyní, když jste si vybudovali své webové stránky, je to přeplněný skvělé tipy a informace o vaší fitness a cvičení výklenek, a vy jste začali podporovat affiliate produkty ... jste připraveni na další kroky. 

Můžete opravdu super-účtovat vaše podnikání tím, že přidá do své marketingové úsilí v několika směrech. 

1. Sestavit seznam e-mailu předplatné tím, že žádá své návštěvníky na vaše stránky, aby se zaregistrovat na bezplatné, informační bulletin. 

Ostatní dieta a cvičení webové stránky budou rádi, aby partner s vaší webové stránky, jakmile jste prokázal, že máte dosah a vliv a respekt fitness komunity. 

2. Zvýšit svůj sociální mediální přítomnost. Zřídit účet Facebook a Twitter pro vaše podnikání a posílat pravidelné aktualizace, které přímí účastníci a následovníci na své webové stránky. 

Nabízejí speciální slevy na výrobky pouze na vašich následovníků Twitter, například, je skvělý marketingový trik, a to je určitě zvýšit svůj sociální mediální přítomnost. Také se snaží nabízet denně inspirativní zprávy prostřednictvím Twitteru, které pomohou lidem udržet si motivaci a nadšení jejich cvičením. 

Stejné je to s Facebookem. Odkaz na články v oblasti zdraví; budovat svůj seznam přátel s podobně naladěnými lidmi, společností, a webové stránky, a udržovat aktivní, aktivní, aktivní. 

3. Jak získat místní je další z mých oblíbených témat, pokud jde o podnikání, takže ptát se kolem místních tělocvičnách či školení Boot Camp asi nabízejí speciální nabídky pro zákazníky budete řídit svou cestu. Expozice bude skvělé pro vás a dalších reklamních dolarů, které se začnou téct v nebolí ani! 

Být nejlepší, co může být 

Pamatujte si, že když zadáte dietou a cvičením na trhu, máte automaticky určité množství respektu „grandfathered“. Je to něco jako bytí ekologický zemědělec nebo zeleno-udržitelné společnosti. V tomto zdravotním vědomé věku naše, kde se všichni, kteří chtějí být nejzdravější, které můžete s co nejmenším množství práce, provozování internetové stránky věnované poskytování informací fitness vás staví do velmi záviděníhodné a důvěryhodnou pozici. 

Takže nenechte své zákazníky dolů! Místo toho, aby reklama každý nový doplněk výživy, který je žebrání na sádrových bannery na celém svém webu, dělat svou due diligence a výzkum, co inzerujete. Máte-li najít určitý dodatek dělá nehorázné tvrzení, že nemůže být pravda, bude to ke svému prospěchu - jak finančně, tak z hlediska vztahu - sepsat projev dodatku a zkontrolovat ho negativně. 

Budete získat důvěru své komunitě a živit rostoucí závislost vaši návštěvníci mají na svých stránkách. Nezapomeňte, že rozhodnutí žít zdravěji a změnit některé z našich velmi základních návyků, jako je strava a cvičení je velkou událostí pro většinu z nás. Yours bude ruka, která jim pomáhá zůstat na cestě k fitness a lepšímu zdraví. 

Vím, že budete dělat dobře. 

**Sponzor** 

Pozor: Získejte zdarma láhev CDB Oil!
 

Breaking News: Tento výkonný úleva od bolesti nebude vám vysoká a je 100% legální ... 

Tohle funguje, jak se zbavit bolesti, zánětu nebo tuku, dle vlastního výběru! 

[Klikněte zde - 1 láhev na domácnost] 

** End podporovaný obsah ** 

Hodně štěstí!
 

Mark Edwards 

PS Právě jsem vám dal tip a triky z obchodu se dostat do lukrativní podnikání fitness a dietní poradenství. Ale zde je několik dalších zdrojů, které vám pomohou začít a zůstat inspiroval. 

Zdroje 

Inspirace 


http://www.goodhousekeeping.com/health/diet-plans/best-diet-websites
 

http://www.lovetoknow.com/top10/diet.html 

http://twitter.com/#!/thebillyblanks 

http://www.facebook.com/p90x 

Back Office Nástroje a tipy 

http://www.godaddy.com
 

http://www.blogger.com 

http://www.ezinearticles.com 

http://www.elance.com 

http://www.facebook.com/marketing 

Vydělávat peníze 

www.ClickBank.com
 

www.vitabase.com/affiliates/ 
Copyright LOP Solutions, LLC. 

Poznámka: V případě, že internetové adresy poskytnuté nevypadají jako živé odkazy v e-mailu, prosím, vyjmout a vložit plnou adresu webové stránky do adresního řádku prohlížeče. Whitelist: Aby bylo zajištěno, že dostanete každou ligu vydání Power prosím být jisti, že na bílou listinu nás. Tím se zabrání vaše e-maily od získání blokovány filtry nevyžádané pošty. Bílé pokyny výpis se liší od poskytovatele e-mailu pro úplný seznam příkazů klikněte sem . Prohlášení: League of Power a její dceřiné společnosti budou někdy doporučit produkty svým čtenářům. Všechny produkty, služby nebo programy jsou ty, které jsme osobně buď přezkoumat nebo pocházejí od společností, které známe a kterým důvěřujete. Za to, že dostáváme provizi. 

Nic v tomto e-mailu je třeba zvážit personalizované Finanční poradenství. I když naši zaměstnanci mohou odpovídat na vaše dotazy obecných služeb zákazníkům, které nejsou povoleny na základě zákonů o cenných papírech k řešení vaší konkrétní investiční situaci. Žádná komunikace našich zaměstnanců na vás by měl být považován za individuálního finančního poradenství. 

Chcete-li aktualizovat svou e-mailovou adresu, nebo odhlásit použijte následující odkazy, pokud nejsou funkční, můžete odpovědět na tento e-mail s vaší žádosti. 

Klikněte sem pro potvrzení své předplatné a zajistit dosažitelnosti. 

Klikněte zde pro aktualizaci nebo změnit svou e-mailovou adresu. 

Odhlásit kliknutím sem, prosím, na vědomí to nezruší placené produkty nebo služby.
 
 
 

 

Portrét


Jazyky

ČeštinaEnglishMagyarDeutschSlovenčina

Facebook

1Překledač

FreeWebSubmission.com Click Here!

Přidej na Seznam Přihlaste se k odběru mého kanálu na YouTube

IPv6 Certification Badge for pesak

cestování

pridej.cz Cestování Google Sitemap Generator Search Engine Submission - AddMe Broken Link Checker Compete Rank Pridat.eu More Twitter Followers

leadsleap

FreeWebSubmission.com

odkazy

Protected by Copyscape Originality Check Vícenásobné Google Page Rank Nabízíme grafické práce za atraktivní ceny. Cinematic Music MSSDesign
TOP 100 PHOTOGRAPHY SITES Affiliate Ranker - Comprehensive Dynamic Affiliate Directory
pesak.eu Webutation
Scan your site, and get help cleaning up if your site gets defaced. Free to join! [Valid RSS]

semruch

 SEMrush
Web
Analytics Made Easy - StatCounter

ShareTwitter

Free SEO Tools

Website Monitoring - InternetSupervision.com Local Business Directory, Search Engine Submission & SEO Tools Search Engine Submission and Optimization
Statistiky

Online: 25
Celkem: 4147156
Měsíc: 30026
Den: 1054